Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ena nova tukaj

ena nova tukaj

želiš da sodelujem….ali boš solo?

Prosim pridruži se mi.S jezikom ti drsim po trebuščku,odpnem ti hlače in čutim tvojo toplino,tvoj zapeljiv vonj,s prsti ti dražim muco,ki že postaja vlažna in vabi…

Kje pa, muha enoletnica:-)))))

….Poližem s sredinca….in nežno drsim z roko proti moji mucki….božam si grebenček….ujamem tvoj pogled….ob dotiku sladkega gumbka mi uide glas…prsti drsijo še v luknjico…pa spet ven… všeč ti je ta pogled ….ko se igram s svojo mucico….

Zelo…kar nadalhjuj.Želim ti lizati in cuzati sredinev,prste,mmm.

A si mi že začel odštevat…..rok trajanja….? No v enem letu bova pa že neki scumprala…ni vrag….

sigurno, samo nastavi jo:-))))))

To pa delajo samo kure in ne dekle kot je Leyči.

Poližem svoj sredinec…..prepojen s sokom naslade….spet me premami moja neučakanka….drsim po njej s celo dlanjo….vabi te….želiš se je dotakniti…s konico jezička rahlo polizati…..približaš se mi….in primem te za glavo in nežno potisnem nižje….da začutim tvojo toploto….

Ondi….. *** ti si car!

In jaz ti s krožnimi nežnimi gibi ližem nežno tvoje najslajše.Moji prsti ti rajcajo obe luknjici in obe postjata vlažni.Želim si cuzati prste na nogah,ljubkovati gleženj,želim si erotike…okusiti slast tvojih sokov.

Prijetni so tvoji dotiki…nežni in topli…..sežem ti pod majico…..tvoja gola koža….topla….tako se je želim dotakniti…s celim telesom….Slečem ti majico…z ustnicami drsim po tvojih prsih….ujamem bradavičko….napeta in štrleča…vabi da jo grizljam….odpneš si hlače…in kar same padejo dol….le še tanko blago tvojih boksarc….napete so….pomagam tvojemu korenjaku na plano…..objameva se….zlijeva se…koža na kožo….začutim tvojo napeto bodalo na svoji koži….želim se ga dotakniti….pobožati…. ŠE?

Jaz te poljubljam po polnih ustnicah in vratu,ko sva prelita v eno.Prodiram vate cm za cm in ti prijetno stokaš,stopnujem ritem,gricljam ti bradavičke,ki so otrdele in privlačne..še.

Nežno se ti odmaknem….in se sklonim k tvojemu moškemu ponosu…..Rada mu posvetim malce več pozornosti…primem ga z desnico….velik je…nežno potisnem kožico nižje….in še nižje….da pokuka na plano… velika in sočna…..rdeča jagoda…..premami me….slastno jo obliznem….in izgubi se v mojih toplih ustih….

Hvala ti pa best punči.

Vzdihujem od ugodja,te primem za lase in ti jih po taktu nežno kuštram medtem,ko ti oblizuješ mojo jagodo.drhtim od ugodja,želim ti sesati prst na roki,mmm.

Prstek…dobiš…samo za en kratek liz….. Tvoja jagoda v mojih ustih…kipi….raste….se napenja…..oblizujem jo kod velik sladoled….ki ga trdno držim v svoji dlani…. z levico zaidem mimo tvojih napetih polnih jajčk…do presredka….rahlo pritisnem s prsti na tvojo G točko…napolni te valj ugodja…..poližem svoj prstek….in te nežno masiram po tvoji ritki….paše ti….hočeš še…..ležiš pod mano….v pričakovanju …..ti se posvečaš moji špranjici……tvoj jeziček je nagajivo nežen……čutim da me oblivajo sokovi…..bliža se moj trenutek predaje…… Hočem te…..

Moj jeziček te draži ,kroži v obliki osmice,nežno ,prstki vstopajo v tvojo vlažno pohotnico,ter ritko.Želim si te zelo,stokava erotično…poželjivo.Želim si prstka,noro želim tvoj prst,ki ga krasi sexi lakiran dolg noht,…želim.

Leyči srček si dobila mail?

Počepnem nad teboj….se uležem nate…..poljubim te…..ti dam moj prstek….nežno ti ga potisnem v tvoja usta….objameš ga s svojimi ustnicami….drsim s telesom malce nižje…..moja muca išče tvojega korenjaka…..počasi….počasi….se nasajam….preplavi naju nežno gibanje v istem ritmu…. dokler naju ne zajame val neukrotljive strasti…dvignem se ….in te jaham v divjem ritmu…..moje dlani objemajo moje velike prsi…napete bradavičke….hočem te….zamenjava položaj…..imaš me pod sabo…in to je zdaj trenutek moje predaje…..tvoja sem…želim si te…..divji ritem naju izdaja….sapa je vse hitrejša…..in….preplavi me vrhunski orgazem….čutiš moje mišice nožnice kako se krčijo…to te še dodatno vzpodbudi…da še ti hitiš k svojemu koncu……
Obleživa….. polna sokov….utrujena…..in tako sladko topla…

čaki…grem gledat….

Sem….hvala ti. Moram rečt da si tudi ti prav zanimiv in prijeten sogovornik… Se bom mogla večkrat potrudit za tvoje simpatije….. Tud če nisi temnolas
:)))

želim ostati dolgo v tebi,ker tvoja pohotnica kar srka mojega…ohh kako noro prijetno se počutim.Doživiva boženstven orgazem,tvoja muci se polčasi umirja utrip se zmanjšuje,poljubljam te nežno in te božam,ti se stiskaš k meni,leživa v objemu in se poljubljava.Oblizujem si tvoj sexi prst…super si.

Mi je v veselje srce.Bova kmalu ponovila čarobno vročo igrico .V naravi,mogoče?Imaš rada sex v naravi?

Ja…se strinjam….
Ja…imam rada….sex v naravi….

Kako si pa to mislil…naj lap topa odnesem ven iz pisarne….da bom v naravi… :))) sori..šala….

ej…. ja nč….lepo je bilo…

New Report

Close