Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ena novica

Ena novica

Sem kupila stanovanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avgusta grem na svoje. Je majhno toda lepo in MOJE!!!!!!!!!!!!!!!

BRAVO STARA!!!!!!!!!
Ko se vseliš,…prelitim na kavo!

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Čestitke!
Pridem tudi jst – na kafe:-)))

Vsi ste dobrodošli! Res! Komaj čakam……… :)))
saj tu je lepo, kjer sem sedja, ampka najemnina me bo zadušila pa še moje ni..in sploh ta občutek, da živiš v tujem stanovanju.ni fajn.

Super !
Mora bit res dober filing,če si sam in na svojem!

Nikita vzdržuje še tasta,ki se ima za gospodarja …. in se temu primerno obnaša … :))))

Ujoj….

Hehe … ja …. ma sej gre z malo humorja … :))))
Težko šele bo,ker sumim,da se je začela demenca …

A maš že vse stuhtano,kako si boš opremila ?
Ti pošljem eno rožco,ko se vseliš ;))))

lpn

ja, z veseljem si že rišem, kako bom uredila stanovanje……..ja, rožice pa imam rada; bom imela veliko rož .

In kolk je veliko stanovanje,..če sem lahko firbčna?

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Ma, ni veliko , 50m2; je pa zelo krasno razporejeno, tako, da bosta lahko oba otroka imela svojo sobico.

Ma kaj,…dovolj je veliko za vas tri,…in,to,da bosta imela otroka svojo sobo je več kot idealno.

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

da, to mi je poglavitno.

Te čisto zastopim – vem kakše ne filing iz oderuškega najemniškega stanovanja prit na svoje – probala na lastni koži – neprecenljivo;-)))
Sporoči ko boš prstavla kafetjerco;-)

SMRK SMRK………JAZ SI TEGA ŠE NE MOREM PRIVOŠČIT SEM PA VESELA ZA TEBE

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

… kdaj nrdimo eno fešto in ga krstimo … :))))

Predvsem : naj ti bo lepo in prijetno v njem !!!

Odlično,bomo kaj zalili?

..naj bo ce tudi majhno…. vedno toplo in prijetno domace ognjisce….
..naj bo vedno napolnjeno z veseljem in ljubeznijo… bravo mojck..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

…………………..ena novica, pa tista tolko večja:)))))))))))) yeeeessss, cjomčka, gratulejšn, U Ž I V A J!!!!:)))))))))))))………….

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Morda končno dobim tiste čevapčiče, ki si jih obljubljala že za ločitev….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahahhah.bejba DOBIŠ!!!!!!!!!!!! vse kar želiš! :)))

Mord bi pa rajš Kebab…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

može! ga imamo v Mb tudi.

V nedeljo bom cel dan v Celju…. če pride katera me pozdravit…. na sejmu poroke…. bom imela promocijo…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…………………mrbit se pa vidva, k se mi čist zdi, da bom tam………………..ma se nam več poročala, moram se prej razporočit:)))))))))))))))))))))))…………….

………………..če ja, te poiščem:)))))))))))))))………………..

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Sej veš, kje me dobiš…. hihihi…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close