Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ena od humornih misli …….

Ena od humornih misli …….

…………… mojega dragega prijatelja Rudija Kerševana,
ki jo to jutro moram deliti z vami, saj me je nasmejala
do solz:

—————
V glavi se mi je nenehno iskrilo. Ker so to opažali tudi
drugi, mi je bilo neprijetno in sem odšel do popravljalca
vrhunskih naprav. Zaustavil me je na vratih s pripombo,
da ima v prostoru vnetljive stvari. Ni me hotel poslušati.
Povedal mi je, da pozna take ljudi, ki nenehno razmišljajo
in sovražijo delo in mi svetoval, naj zvečer, preden zaspim,
dobro navlažim vzglavnik. Kako naj se veselim življenja?
—————

Ko sem opazil, da tudi meni čas ne prizanaša, sem odšel v trgovino, da si kupim najsodobnejše orožje za boj proti njemu. Prodajalec mi je prijazno svetoval, naj opustim misel na boj proti sovražniku, ki me je že ob rojstvu premagal.
—————

Tako: ne želim, da se mi v glavi kaj iskri, kajti nasvet o vlažnem vzglavniku mi ne prija. In boj proti sovražniku – času, sem tudi sama že zdavnaj opustila, žal pa nisem pravi čas poznala prodajalca, ki bi mi morda prihranil marsikateri tolar, nepovratno izgubljen v žavbah!

Dobro jutro, gmajnica.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro !

Vlažen povšter ? :))) meni tudi ne paše .
Pri boju s časom pa je najboljše , da ga enostavno pretentamo . Ker malo ga pa vseeno rabimo na svoji strani !!

Marija, kaj pa poment to, če se vzglavnik navlaži ponoči.. ko spim.. in to sam :))))))))

dobro jutro Marija!

:)))))))))))))))))))))))))) matr.. ne n’č… nam n’č svinjal :)))))

zajček, dobro jutro! cmoka, ponedeljkovega 🙂

……… najbrž je gospod urejevalec vrhnunskih
stvaritev (to je naša glava, ne de???!) imel v
mislih to, da se nam ne bi več iskrilo v naših
genijalnih kosih telesa ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no, a ne boš ?
Zdej si mi pa res čuden :)))))))

cmoka , ponedeljkovega nazaj.

naj bo res lep, tale ponedeljek ..

Jani , Jani ,
deni povšter sušit ,
drugega ti ne morem
odgovorit .
….pa nisi vzel kakšnega
rezervnega .
Povštra ?

Jani ! Dobro jutro !

Dobro jutro tudi od mene vsem vam….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro tudi od mene

ooo seba si pri močeh?Al so te spet čisto izželi…??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne ne , je že bolje he he he. Kak si?

Tudi,gre na bolje, hvala….dons se javim na kontrli,jutri pomoje pa že delat!
No sam da si uredu hehehehe….:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

verjetno ja :)))))))))))))

hehehehe, ma se povšter posuši ni problem, samo mene bolj zanima… če se že ne iskri od… hm .. tistega dela.. zakaj hudiča je povšter še skos vlažen :)))))))))))

živjo nioba 🙂

Jani očitno spi z odprtimi usti..heheh:)) Od tu moker poušter Jani

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani je in še vedno spi v pižami s cvetličnim vzorcem. In ne svinja povštra 🙂

No, končno. Zdravje!!!

Jah, je treba spat z odprtimi usti. Mogoče kakšna dobra kapljica noter pade

Hmmm a se sam men čudno zdi..al vidva sploh ne opazta eden drugega? Aaa? A je to nova moda al kaj? Kdo bo koga?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh al pa kak velik pajk v usta zleze..ma ga ni za sračkat! Jest si ne upam…:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja mora biti pa tudi kaj za piknit zraven dobre kapljice, a ne?

Fej in fuj….:(:9 pa ne pajkce..
Pismo me je kar v zelodčku zvilo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehehe… seveda :))))))))))))))

Pa dober tek he he he

cmoka, velicga zajčku. muca! Tko!

New Report

Close