Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ene mlade ženske je povozil čas, pod tekaškimi kratkimi hlačami imajo oblečene babičine spodnjice.

Ene mlade ženske je povozil čas, pod tekaškimi kratkimi hlačami imajo oblečene babičine spodnjice.

Ne vem kaj, ampak nekaj me je pritegnilo v tvojem opisu, možno, da sva sorodni duši.
Kakšna je tvoja cifra?[/quote]
090 77 81

Ne vem kaj, ampak nekaj me je pritegnilo v tvojem opisu, možno, da sva sorodni duši.
Kakšna je tvoja cifra?[/quote]
090 77 81[/quote]

Ma ne to, leta mene matrajo. 😉

Tudi za stare potrebneže bi morale biti tangice obvezne.


090 77 81[/quote]

Ma ne to, leta mene matrajo. ;)[/quote]

Pa veš, da te hecajo, ne?
Leta so pa tam, kot sem rekla. Drvijo k 42.

Ma ne to, leta mene matrajo. ;)[/quote]

Pa veš, da te hecajo, ne?
Leta so pa tam, kot sem rekla. Drvijo k 42.[/quote]

Moja pa že k 44, pa sem še vedno mlad po srcu. 🙂

tangice in tek,kolesarjenje ne gre ,,vkup”
pa kaj imaš ti mene ali bilo katero za gledat v tazadnjo,če te tko moti ne glej al pa me prehiti,če me lahko

tangice in tek,kolesarjenje ne gre ,,vkup”
pa kaj imaš ti mene ali bilo katero za gledat v tazadnjo,če te tko moti ne glej al pa me prehiti,če me lahko[/quote]

Lahko greva midva tekmovati, okoli Koseškega bajerja?
Vedno rad spoznavam preostale tekače in z njimi delim kakšno misel. 🙂

Koncno nas je pamet srecala!
Vecinoma nosim brazilke in bolj udobnih spodnjih hlack ni.
Pozdravljam tudi zenske, ki za sibanje po mestu na kostim obujejo superge! Ni ga cez udobje!

tangice in tek,kolesarjenje ne gre ,,vkup”
pa kaj imaš ti mene ali bilo katero za gledat v tazadnjo,če te tko moti ne glej al pa me prehiti,če me lahko[/quote]

Lahko greva midva tekmovati, okoli Koseškega bajerja?
Vedno rad spoznavam preostale tekače in z njimi delim kakšno misel. :)[/quote]
a zdajle?

manjše jezero na obrobju Ljubljane?
Ime Koseški bajer se uporablja tudi za jezerce v bližini Šinkovega Turna pri Mengšu?

Lahko greva midva tekmovati, okoli Koseškega bajerja?
Vedno rad spoznavam preostale tekače in z njimi delim kakšno misel. :)[/quote]
a zdajle?

manjše jezero na obrobju Ljubljane?
Ime Koseški bajer se uporablja tudi za jezerce v bližini Šinkovega Turna pri Mengšu?[/quote]

Lahko se za kdaj drugič zmeniva.

Mišljen je bil na obrobju Ljubljane, obdan je tudi s številnimi sprehajalnimi potmi, ki vodijo ob gozdičku, tako da mi je osebno res zelo lepa lokacija za rekreacijo in sprostitev.


a zdajle?

manjše jezero na obrobju Ljubljane?
Ime Koseški bajer se uporablja tudi za jezerce v bližini Šinkovega Turna pri Mengšu?[/quote]

Lahko se za kdaj drugič zmeniva.

Mišljen je bil na obrobju Ljubljane, obdan je tudi s številnimi sprehajalnimi potmi, ki vodijo ob gozdičku, tako da mi je osebno res zelo lepa lokacija za rekreacijo in sprostitev.[/quote]

žal ne poznam,je kar nekaj 🙂 tekačic v ljubljani,tečem vedno s svojo kosmatinko,ker mi zmanjkuje čas za njo 🙁 mogoče kdaj v prihodnosti,kdo ve……
držim pesti,da najdeš prijetno družbo v svoji bližini 🙂
lp

Lahko se za kdaj drugič zmeniva.

Mišljen je bil na obrobju Ljubljane, obdan je tudi s številnimi sprehajalnimi potmi, ki vodijo ob gozdičku, tako da mi je osebno res zelo lepa lokacija za rekreacijo in sprostitev.[/quote]

žal ne poznam,je kar nekaj 🙂 tekačic v ljubljani,tečem vedno s svojo kosmatinko,ker mi zmanjkuje čas za njo 🙁 mogoče kdaj v prihodnosti,kdo ve……
držim pesti,da najdeš prijetno družbo v svoji bližini 🙂
lp[/quote]

tudi sam sem izjemno rad tekel s svojo psičko, vendar je sedaj žal že pokojna
saj veš, kako je pri nas tekačih, da smo preveč zaposleni sami s seboj, s svojim tekom in je potem težko najti družbo, ker smo vsi preveč osredotočeni na tek…
pogrešam to sproščenost, ki sem jo imel ob teku s psičko 🙁
lepe želje pošiljam tudi tebi

žal ne poznam,je kar nekaj 🙂 tekačic v ljubljani,tečem vedno s svojo kosmatinko,ker mi zmanjkuje čas za njo 🙁 mogoče kdaj v prihodnosti,kdo ve……
držim pesti,da najdeš prijetno družbo v svoji bližini 🙂
lp[/quote]

tudi sam sem izjemno rad tekel s svojo psičko, vendar je sedaj žal že pokojna
saj veš, kako je pri nas tekačih, da smo preveč zaposleni sami s seboj, s svojim tekom in je potem težko najti družbo, ker smo vsi preveč osredotočeni na tek…
pogrešam to sproščenost, ki sem jo imel ob teku s psičko 🙁
lepe želje pošiljam tudi tebi[/quote]
🙂

A od tvoje babice gate imajo oblečene? Ti, ti tekačice.

A od tvoje babice gate imajo oblečene? Ti, ti tekačice.[/quote]

hahaha dobra

so tangice, nosijo jih samo še ženske 40 + in tiste, ki jim je vseeno za njihovo zdravje. Sama sem jih nosila do 19 leta, zdaj pri 30 + jih pa ne oblečem več za živo glavo ne, sploh za tek in šport. Če hočeš fasat ornk vnetje pol jih kr nosi/te.

PREPROSTE BOMBAŽNE GATE SO NORMALNE, tangice pa dražijo rit. Nimaš torej pojma.


ne govori, da so vse mlade tekačice takšne! jaz imam tangice, samo mene ne vidiš … bi morala v gozd, ne pa skoz okno gledat 🙂

… kakšne tangice za vraga nosite, da dobite vnetja in da vas vse drgne in tišči? Par številk premajhne in plastične? Sicer je pa uvodni post totalno mimo, vsak(a) naj nosi, kar ji ustreza. Če te moti, se pa stran obrni 🙂

Mah ja no. V eni uri teka v tangicah vnetja ne bo. Ker bing, bing, se takoj stuširam in preoblečem. Ne pa ko na fitnesu slišim ženske, ko po končani vadbi “ah, jaz se ne bom tuširala, sem se že danes …”. Imaš pa prav, sem 40+ in nosim tangice že 25 let. Vsak dan, ne pa cel dan. Nosim jih za službo, za ven in za šport, kjer imam oblečene pajkice (tek, fitnes). Sicer ne, letijo dol takoj, ko se vrnem domov. Vnetja nisem imela še nikoli nobenega, čeprav od njih kaplja, ko se vrnem s teka.

Mah ja no. V eni uri teka v tangicah vnetja ne bo. Ker bing, bing, se takoj stuširam in preoblečem. Ne pa ko na fitnesu slišim ženske, ko po končani vadbi “ah, jaz se ne bom tuširala, sem se že danes …”. Imaš pa prav, sem 40+ in nosim tangice že 25 let. Vsak dan, ne pa cel dan. Nosim jih za službo, za ven in za šport, kjer imam oblečene pajkice (tek, fitnes). Sicer ne, letijo dol takoj, ko se vrnem domov. Vnetja nisem imela še nikoli nobenega, čeprav od njih kaplja, ko se vrnem s teka.[/quote]

v službi tangice, doma pumparce….

Tečem že od srednješolskih let. Tečem in nisem na modni reviji. To pomeni, da imam oblečeno kar meni paše. RAZUMLJIVO???
Lp

Mah ja no. V eni uri teka v tangicah vnetja ne bo. Ker bing, bing, se takoj stuširam in preoblečem. Ne pa ko na fitnesu slišim ženske, ko po končani vadbi “ah, jaz se ne bom tuširala, sem se že danes …”. Imaš pa prav, sem 40+ in nosim tangice že 25 let. Vsak dan, ne pa cel dan. Nosim jih za službo, za ven in za šport, kjer imam oblečene pajkice (tek, fitnes). Sicer ne, letijo dol takoj, ko se vrnem domov. Vnetja nisem imela še nikoli nobenega, čeprav od njih kaplja, ko se vrnem s teka.[/quote]

Itak, pojma nimajo.
Ene se obregajo v to, da gledam ženske v rit med tekom.So? Verjetno se samo tiste z mlahavimi oglašajo 🙂

Tangice za tek oblečejo samo tiste, ki niso na teku zaradi teka ampak zaradi česa druzga. Ker si lahko samo predstavljam kako te to reže po vseh zarezah.

Tud prav. Čeprav se motiš.
Rada tečem in rada sem fit in rada sem tudi lepa. Z vso pravico. In pod pajkicami z gatami pač lepa ne morem biti. Tečem (in to res tečem) pa 4x na teden uro do uro in pol. Mi težko oporekaš tek zaradi teka. Tudi na fitnesu imam gor tangice. Aja, pa ne boš verjela, tudi 3 otroke imam in ne “iščem” …

New Report

Close