Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Enga sem naučil reda!!

Enga sem naučil reda!!

Še eden brez svojih otrok:(((
[/quote]
če ste bli veseli, ko ste ga zanalašč napeljali, da se je zabil v peč na cesti. To je uboj človeka in nobeno zadovoljstvo in je kaznivo dejanje.


če ste bli veseli, ko ste ga zanalašč napeljali, da se je zabil v peč na cesti. To je uboj človeka in nobeno zadovoljstvo in je kaznivo dejanje.
[/quote]

heh…kdo ga je pa sili da mi je na veeeeliko prekratki varnostni razdalji vozil za mano??

Nekaj vem…ta tipček ne bo nikoli več nobenemu vozil za ritjo:)))

To da ste primorci zabiti je vsem jasno…ti zraven si se laznivec…dokazano za veckrat…zato nehaj bluzit in pojdi drkat…kot ponavadi smoki med nogami…
[/quote]

Zna bit da dobro veš kako zgleda smoki med nogami:))))


če ste bli veseli, ko ste ga zanalašč napeljali, da se je zabil v peč na cesti. To je uboj človeka in nobeno zadovoljstvo in je kaznivo dejanje.
[/quote]

Daj ne bluzi. Tip naj vozi z varnostno razdaljo, pa ne bo uboj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Daj ne bluzi. Tip naj vozi z varnostno razdaljo, pa ne bo uboj.
[/quote]
Človek, ki izrazi namero, da želi pospešit in s tem kaznovati”debila”ki hoče vse pofurati in mu želeti nezgodo…ne ve v kaj se spušča

Še eden brez svojih otrok:(((
[/quote]
Kako si pa ti vedel, da tip nima otrok na zadnjem sedežu?


Kako si pa ti vedel, da tip nima otrok na zadnjem sedežu?
[/quote]

kako….heh, klasičen brezjačnik…kot Vi

Zna bit da dobro veš kako zgleda smoki med nogami:))))
[/quote]
Zna bit da ne…le ti sisamo oklicani strokovnjak za smokije in laprdalo iz lastnih izkusenj…enostavno ti ne gre od rok delanja reda …niti na cedti se manj doma..ko pravis da te baba ne je.pet posto…kako te naj na smokiju.?saj ni madionicarka …z iluzijo pa pri fuku ne lrides dalec a ne bluzator carlo


Zna bit da ne…le ti sisamo oklicani strokovnjak za smokije in laprdalo iz lastnih izkusenj…enostavno ti ne gre od rok delanja reda …niti na cedti se manj doma..ko pravis da te baba ne je.pet posto…kako te naj na smokiju.?saj ni madionicarka …z iluzijo pa pri fuku ne lrides dalec a ne bluzator carlo
[/quote]

hooooh, še en revež s smokijem med nogami k sem ga vrgu na obrate:))

neprecenjivo…si ku uno revše k se je nabil na skalo:))

Pricakovati od tebe da bos vedel da lagati ni lepo je iluzorno…pac tvoja mati je lagala tvojem fotru da te je on napikal v resnici pa sosedov osel..in tako prenasas laz naprej…lazes ti laze zena in otroci…edino kar tvoja zena ne laze je o tvojem smokiju…tako pac je…ker edino kar si ti nabil na skale je tvoja trda buca…..
[/quote]

..takole med “brati”….mora bit jeba ta tvoj lajf szi smokičem med nogcami:))

Pa pravijo, da smo babe intrigantke in prepirljivke.
Tole streljanje pod pas ni po moško, dragi fantje!

Saj karjola ni moski…se baba ni…je navaden vosu


Da si tu topli brat je ze dolgo znano..zsto te tud zena tolerira..ker ma mir pred tabo in tvojim smokijem…potroela je da si napikal svoje drekace za kamuflazi in ti je to…vse ostali he laz kot ta tvoja zgodba z cestnim drkanjem
[/quote]

No, lepo da si si priznal da te privlačijo toplovodarji:)). Jaz jih glih ne sovražim….ma boš moral poiskat kakšnega drugega szi unim svojim smokijem..Tako da, ja nč, srečno pot pod noge:))

Vsakodnevno sem priča nekaterih norcev na cesti. Moje mnenje je, da bi morala država zapovedati, da bi prav vsakdo od nas moral na psihiatrične teste, grem stavit, da bi jih vsaj petina odletela. In takim potem takoj vzeti izpite za vedno. Tako bo manj žrtev na slov. cestah.
najbolj me razjezijo tele mlade frajle, ki so nedavno naredile izpite pa so med vožnjo standardno s pogledom priklopljene na telefone. To je živa groza. Opažam, da so predvsem dekleta tako do kraja nespametna. Že 3x so me takšne frajle skoraj povozile na prehodih.


če ste bli veseli, ko ste ga zanalašč napeljali, da se je zabil v peč na cesti. To je uboj človeka in nobeno zadovoljstvo in je kaznivo dejanje.
[/quote]

Za uboj človeka je potrebno, da nekdo umre, ali ne? Nekako po prebranem tega nisem zasledila.

Vem kdo si in te bom našel.
[/quote]

Veš kaj…lej, ne bo ti ratalo…Delaš take pi-darije po cesti vsako jutro da kr ni res. Z uno staro “lantro” nekaj bremzaš z ročno tik pred mano…kao da bi se ti zaklofal. Pa ne bo iz tega kruha…verjetno še nisi opazil da ti ročna dela samo na enem kolesu:)). Klicariš policjote….zastojn so mi zadnjič dali pihat… Nč bat, sem bil fer do tebe in jim nisem povedal da ti klicariš…

Lej, sprjazni se z tem da si se sam sebe zaklofal…in v bodoče vozi obzirno do drugih voznikov…ker uni tvoji manevri če po cestah so že zabeleženi:))

Veš kaj…lej, ne bo ti ratalo…Delaš take pi-darije po cesti vsako jutro da kr ni res. Z uno staro “lantro” nekaj bremzaš z ročno tik pred mano…kao da bi se ti zaklofal. Pa ne bo iz tega kruha…verjetno še nisi opazil da ti ročna dela samo na enem kolesu:)). Klicariš policjote….zastojn so mi zadnjič dali pihat… Nč bat, sem bil fer do tebe in jim nisem povedal da ti klicariš…

Lej, sprjazni se z tem da si se sam sebe zaklofal…in v bodoče vozi obzirno do drugih voznikov…ker uni tvoji manevri če po cestah so že zabeleženi:))
[/quote]

Ti pa že od Martina nisi prišel k sebi!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=205&v=aCibZ2uFPmE&feature=emb_logo

New Report

Close