Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek eni in isti pod 100 nicki

eni in isti pod 100 nicki

Blokirati IP?
Napisala sem, da si stisnil gumb “ignore” pri določenem nicku.
In da so moderatorji opravljali svoje delo, kadar je šel kdo čez mejo.
Nič drugega nisem napisala, odkod ti zdaj vlečeš ta IP?
[/quote]

Ja, ampak če blokiraš neprijavljen nick, se multinick pač podpiše z drugim nickom in se ga nisi znebil, a ne? Če blokiraš pa IP, blokiraš dejanskega uporabnika (pod katerimkoli nickom)
– če seveda nima dinamičnega IPja.

Saj jih ni strašno težko spregledati. Resno. Predlagam da poskusiš in odgovorov kjer se takoj vidi, da ne bo nič smiselnega, sploh ne bereš. Res pomaga.
[/quote]

Odgovorov ni tako težko preskočit. Večji problem je, ko podrekajo temo, v katero vstopijo. Ene par ljudi je takih, če nič drugega, začnejo privat ping pong, čeprav gre za dva registrirana nicka in bi se lahko pozabavala prek ZS.

Tale tema je v celoti prebrana. Kot vidim je na tem forumu največ zaposlenih v JU, penzičev, brezposelnih in klošarskih delomrznežev vseh oblik, spolov in starosti. Da ne bo preveč ugibanja sodim med penziče. Na frišno in res ne vem še kaj početi. Se pa zaenkrat na mon-u kar zabavam in zajebavam.
Kot se da razbrati na tem forumu je IQ slovenskega življa grozljivo globoko pod evropskim povprečjem, kot ugotavlja neka zelo resna študija. Me je včasih, pravzaprav zelo pogosto, res sram lastnega naroda.
Še vprašanje zakaj sploh biti registriran, če to moderator od tebe ne zahteva. Vsakogar se da najti po IP (tisti, ki ga poskušate skriti je to samo poskušanje) tako, da je registracija čisto brez veze. In nekateri žal le redki nicki so res duhoviti, a tudi enega registriranega ni med njimi.

Raje berem multi nike kot registrirane, saj je kar žalostno gledati, kako iščejo popestritev, očitno jim je v zakonu na smrt dolgčas, ubogi njihovi zakonci in otroci, da ves čas visijo na forumih.

Razgledana? Ha, ha… Replika je provokatorka, njena inteligenca je omejena na pisanje dvovrstičnih idiotizmov. Zasmradi cel forum.

Odgovorov ni tako težko preskočit. Večji problem je, ko podrekajo temo, v katero vstopijo. Ene par ljudi je takih, če nič drugega, začnejo privat ping pong, čeprav gre za dva registrirana nicka in bi se lahko pozabavala prek ZS.
[/quote]

Saj to je namen. Iti se privat ping pong in unićiti temo.

Zna pa vsaj citirat, kar za “nekatere” ne bi mogli trditi


škodi tvojemu zdravju!

Jp, taki škodujejo celemu planetu, ne samo zdravju.

To je začetek razpada skupnosti. Tudi nesposobnost sprejemanja različnosti. Pa meni tudi ni všeč smetenju po forumu.

Sicer nisem še dolgo aktivna, zato nimam primerjave s tem kako je bilo včasih in kako je sedaj, ampak opažam zanimivo stvar zase. Čisto slučajno sem naletela na forum, in ko sem prvič želela nekaj komentirati, mi je bilo čisto normalno, da se registriram. Kljub temu, da si registriran, si še vedno anonimen po svoji presoji, hkrati pa lažje komuniciraš, saj ni zmede zaradi toliko različnih vzdevkov. Nazaj k opažanju. Ko sem začela s komentiranjem sem vse jemala zelo resno, želela sem biti prijazna, trudila sem se, da nisem bila ozkogledna in obsojajoča ne glede na vprašanja in priznanja, ki so se pojavila v temi. Želela sem si pravih debat, izmenjave mnenj, spoznavanja novih stvari, ki jih ne poznam in jih neznanci delijo z drugimi.. Zdaj? Po dveh mesecih opažam, da postajam nevarno podobna osebam, ki kar tekmujejo v tem kdo bo bolj sarkastičen, nesramen in bo bolj izstopal s svojimi komentarji, ki v večini sploh niso vezani na temo. In to mi ni všeč. Ta forum, posebej SČ, je eno samo tekmovanje, kdo bo bolj ciničen, sarkastičen in žaljiv v svojih izjavah. Mislim, da tu nimam več kaj iskati. Čeprav so tu in tam katere teme dobre in bi se rada vključila v debato, me kar mine. Vem, da forum ne bo prav nič na izgubi zaradi mene, ampak jaz, v tem trenutku, res ne vidim niti ene pridobitve zase, če bom še naprej aktivna na SČ. Čestitam vsem, ki tekmujete, za dobro borbo, jaz odstopam. Čao 😀 :*

Tale forum dobesedno zasvoji in omogoča raznorazne možnosti za izražanje samega sebe in svojih različnih potencialov, sposobnosti…pisal sem nekaj o Čarobni internetni krogli. 🙂

drug drugega programiramo

Madonca, ti se pa poslavljaš, kot da te je kdo opazil in kot da te bo kdo pogrešal?
Kaj takega.

Madonca, ti se pa poslavljaš, kot da te je kdo opazil in kot da te bo kdo pogrešal?
Kaj takega.
[/quote]
multinično čoknjeno je super. 😁

Otroci se nenehno razvijajo, ampak resnični preskoki se pri njih zgodijo sprva na obdobje 2 mesecev, kasneje dveh let. Trenutno si v kolesju foruma dvomesečni dojenček, to je prva mini kriza lastne identitete (ta občutek smo vsi dali skozi). Če se do mon pubertete ne pobereš, se ne boš nikoli, samo huje bo. Zdaj pa bodi faca, pridi nazaj čez dve leti in poročaj.


multinično čoknjeno je super. 😁
[/quote]

Ane, kako je čoknjena, saj pravim.
😀

Itak,da je propadel forum. SČ je zadnje dve leti šel rapidno navzdol.,.,ker pač prednjači facebook in twitter. In tukaj so ostali samo še največji poden od osebkov. Žal to internet prinese,daje jim moč,da so popolnoma anonimni,kar na FBju ne morjo bit (tud če si 100x spremenijo ime in vzdevek ima FB dobre ukrepe da sčasoma več nimaš dostopa isto twitter) tle pač lahko po mili volji stresajo frustracije,gnev.

Pridem na vsake 14 dni ali na 3 teden,napišem v temo ali dve kaj,potem grem. Že tko skoraj nič,pa še takrat ko,se name usuje drhal iz cvek123. kaj so tam z mano delali je bila grozljivka,slej ko prej sem vedela da bo tist forum zaprt ker ni bilo normalno. Res,podn od folka. nesramni,pokvarjeni,žaljivi,… In to je zdaj sem prišlo in itak si morajo najdt nove tarče kjer se znašajo nad nekom. To je folk ki nima nič od lajfa,kakšni majo ok službe samo so karakterno propadli velika večina jih je pa luzerjev na socialkah.. da ne bo pomote,sem tud jaz na socialki,pa niti podrazno nisem tak mentalni in karakterni klošar kot so tele anonimne hijene. vame se zakadijo u trenutku ko se pojavim.

Jaz mislim,da bo SČ v roku 1 leta propadel,če ne bodo začeli določenih negativcev in provokatorjev odstranit iz foruma. katerokoli temo pogledam,mi slabo ratam koliko negative,žaljenja,poniževanja.. pred 5 letimi SČ niti podrazno ni bil tak..

A se boste jezil, ko si bom spremenil nick in bom čez 3 dni postal 20-letnik?

Lohka mi date tud kakšen dober predlog za nick, mogoče DoubleD20 (dvojna desetka)?

Preden take idiotizme stresaš, vsaj svojo zgodovino postov preglej in uporabi iskanik za preverbo podatkov.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=4880016&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=2860948&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine


ne moreš uporabljati posebnih znakov v nicku … zato imam jaz TM namesto ™ ☺

Brez skrbi da ne bo propadel dojler bo imel google čudežno moč in bodo o ljudeh znanih, manj znanih, s.p.jih, d.o.o. jih, lahko vsi ki znajo uporabljat google, imel možnost izvedet vse resnice, polresnice, laži, prirejene laži. Dotedaj. Temu, namreč, poleg zaslužka so tudi namenjeni. Za druženje je pa že dalj časa drugih omrežij dost na razpolago.

Maja, tam si bila preveč odprta in zaupljiva. Vedi, da so forumi odprti za vse ljudi, ne samo za peščico tistih, ki vsak dan pišejo.
Nikomur ne zaupaj, ker ne veš, kdo je na drugi strani ekrana. Prijateljev na forumih ni, so samo škodoželjni neznanci.
Lepo se imej, življenje si ustvari po svoje, posveti se svojemu hobiju in uživaj, če se le da.
Pošlji mi povezavo (ZS) do tvojih slik. Morda ti kdaj pomagamo.

Neznana zvezdica odnesla je srčka dva

Maja, tam si bila preveč odprta in zaupljiva. Vedi, da so forumi odprti za vse ljudi, ne samo za peščico tistih, ki vsak dan pišejo.
Nikomur ne zaupaj, ker ne veš, kdo je na drugi strani ekrana. Prijateljev na forumih ni, so samo škodoželjni neznanci.
Lepo se imej, življenje si ustvari po svoje, posveti se svojemu hobiju in uživaj, če se le da.
Pošlji mi povezavo (ZS) do tvojih slik. Morda ti kdaj pomagamo.
[/quote]

Tega ji nisi mogla na ZS napisat? Tiste pol možgana ne dela?

Tega ji nisi mogla na ZS napisat? Tiste pol možgana ne dela?
[/quote]

Zopet ena, ki kiha in ji iz noska teče zarad alergije name?

New Report

Close