Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Enostavno ne verjamem, da ženske uživajo v analnem seksu

Enostavno ne verjamem, da ženske uživajo v analnem seksu

joj sem se nasmejala.
hvala ti za to poučno lekcijo,sedaj se počutim razsvetljena :))

sploh pa se brezveze razburjaš,ker sem miljonkrat napisala da ne VSE,nekatere pa.
in res,izobrazil si me o mojih spolnih navadah ki jih jaz očitno ne poznam.
:)))))))))))))))))))))))))))

joj tok sm se nasmejala… o lalalalalal[/quote]

Ni zakaj, bajsa! Žal je zate že prepozno, ene 30 let prepozno… Upam pa, da se boš v bodoče izognila debilizmom, da 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških ne zna zadovoljiti žensk in na splošno, da boš nehala pljuvati po moških, ker s tem samo kažeš kakšna frigidna, nezanimiva, zavaljena zguba si. Hvala.

Zakaj bi jaz nehala?
Točno pokazal si skozi celo temo kakšni ste moški
Tipičen dokaz,zakaj vas ne maram.

Zmerljivke,agresija,plehkost,žaljenje,seveda na otročjem nivoju,posploševanje, in še enkrat žaljenje in spuščanje na osebni nivo.

Ni zakaj,Amigo-še kdaj!
pač dec,nimam kej.. :))))))))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

cist navadna ncvredna prasica.pa tut tvoj mozakar je en totalen idiot!zakaj se sploh s temi stvarmi ukvarjas?mas pac izjemno nizek IQ hehe

Ti si bolj papeška od papeža. Bi se te usmilil in te prišel pošteno poseksati samo si prestara. Pa debele mi tudi ne sedejo najbolje tako da več sreče prihodnjič!

Prejšnje razmerje: frigidno, seks na podnu, nisem marala seksat.
Predprejšnje razmerje: zanimivo, seks, super, ampak premlada da bi polno uživala.
Sedanje razmerje: seks paše še pa še. V glavi se je porihtalo, potem pa še med nogami 🙂 Včasih ne smem pomislit na seks z njim, ker mokra ratam. Dobesedno. Ne bi verjela, če ne bi doživela, ampak je res v glavi. Ko najdeš kompatibilnega sebi, ovir za užitek ni več.

Anala: ni šans. Se mi gabi. Ne vidim užitka v tem, pa da je filing nakako tak, kot da me srat tišči. In da ga rine v kakico,… Ne dovolim.

Orala faf: samo zanj. Priznam. Zanj in zaradi njega. Obratno pa : :)))))))))))))))))) do kolen.

Tudi sama ne verjamem, da lahko ženska uživa v analcu. Še pri dedcu je vprašljivo, če njegov poganjalec od zadaj res lahko trofi prostato pod pravim kotom. Baje, da rado tudi zaboli… Vsaj tako zna povedat kak frendek na nasprotni strani usmerjenosti.

joj sem se nasmejala.
hvala ti za to poučno lekcijo,sedaj se počutim razsvetljena :))

sploh pa se brezveze razburjaš,ker sem miljonkrat napisala da ne VSE,nekatere pa.
in res,izobrazil si me o mojih spolnih navadah ki jih jaz očitno ne poznam.
:)))))))))))))))))))))))))))

joj tok sm se nasmejala… o lalalalalal[/quote]

Ni zakaj, bajsa! Žal je zate že prepozno, ene 30 let prepozno… Upam pa, da se boš v bodoče izognila debilizmom, da 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških ne zna zadovoljiti žensk in na splošno, da boš nehala pljuvati po moških, ker s tem samo kažeš kakšna frigidna, nezanimiva, zavaljena zguba si. Hvala.[/quote]

i pa si car! Glavni frajer, a ne? Z anonimnostjo se skrivas pa pljuvas po njej. Sramota za dece si. In sebe imenujes moski?!?! Decko, moski ne ZALI zenske. Mogoce ti je pa na zulj stopila, ker je imela v nasprotju s tabo JAJCA in povedala resnico oz. svoje obcutke. Kdo si pa ti, da njenim obcutkom nasprotujes. Nula si…nula. pa sem dec in spostujem zenske, sploh tiste, ki povedo resnico.
Redna uzivaj, z dildotom al pa decem.

joj sem se nasmejala.
hvala ti za to poučno lekcijo,sedaj se počutim razsvetljena :))

sploh pa se brezveze razburjaš,ker sem miljonkrat napisala da ne VSE,nekatere pa.
in res,izobrazil si me o mojih spolnih navadah ki jih jaz očitno ne poznam.
:)))))))))))))))))))))))))))

joj tok sm se nasmejala… o lalalalalal[/quote]

Ni zakaj, bajsa! Žal je zate že prepozno, ene 30 let prepozno… Upam pa, da se boš v bodoče izognila debilizmom, da 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških ne zna zadovoljiti žensk in na splošno, da boš nehala pljuvati po moških, ker s tem samo kažeš kakšna frigidna, nezanimiva, zavaljena zguba si. Hvala.[/quote]

kok si zaljiv! pod anonimnostjo je fajn bit pameten.res kako lahko mirno spis k tko zals?!?! cist nc ji ne manka.

je pa res da kako bo zenska uzivala ce mu ti ne f**** a on pa teb mora lizat in oh in sploh…

vcas k berem tle druge si res recem kera srecnica sm ker mi to ne predstavla tezav..ampak izjemen uzitek!

joj sem se nasmejala.
hvala ti za to poučno lekcijo,sedaj se počutim razsvetljena :))

sploh pa se brezveze razburjaš,ker sem miljonkrat napisala da ne VSE,nekatere pa.
in res,izobrazil si me o mojih spolnih navadah ki jih jaz očitno ne poznam.
:)))))))))))))))))))))))))))

joj tok sm se nasmejala… o lalalalalal[/quote]

Ni zakaj, bajsa! Žal je zate že prepozno, ene 30 let prepozno… Upam pa, da se boš v bodoče izognila debilizmom, da 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških ne zna zadovoljiti žensk in na splošno, da boš nehala pljuvati po moških, ker s tem samo kažeš kakšna frigidna, nezanimiva, zavaljena zguba si. Hvala.[/quote]

kok si zaljiv! pod anonimnostjo je fajn bit pameten.res kako lahko mirno spis k tko zals?!?! cist nc ji ne manka.

je pa res da kako bo zenska uzivala ce mu ti ne f**** a on pa teb mora lizat in oh in sploh…

vcas k berem tle druge si res recem kera srecnica sm ker mi to ne predstavla tezav..ampak izjemen uzitek!

kot ena pravi zgoraj..mokra sam da pomislm. do kolen

heheh exotic :)) si še pokonc?

mah pust ta primerek.. pač užaljen jok pa na drevo če je kakšno drugo mennje..

stisneš ga k kečap hahahaha

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________


ma to sm v enem filmu pobrala pa tkt se nasmejala do souz 😀

sem pa grem
gledat film s channing tatum yamiiii yamiii slinslin

ja sam k si to napisala jst sm mislna da bom umrla od smeha hah :))

men je pa Johnny Deep yumi yumi.. rada bi še enkrat gledala IZ PEKLA film..
yummi 😛

uživej!

čuss

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

to si morm pa nalozt! prvic slism:)

drgac si mi znana od nek sam ne vem se od kje:D prsezm!

ooo fak exotic upam da ne iz srednje.. joj v tsitih letih sm bla tak bitch :((
polna same sebe pa res metalo me je :(( pa ja suha sm bla..ampak res bitch :((

ja naloži si ta film IZ PEKLA.. joj umreš kok je JOhnny sexy pa mal je tud romantičen ampak zgodba je kao drama o Jack Razparaču..Johnny igra detektiva.. full zanimiv konec in full dobr film..

check it!

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Vsakič me popolnoma prepričajo izjave, ki se končajo z dobro argumentacijo tipa… “in pika.”

nene, si starejsa od mene nc bat 😉
uuu detektivske.my fave.discovery invedtigation mi dej pa sm loh tut cel dan doma 😀 hahahah

thnx za idejo! polpa res spat, obveznosti ne cakajo tko k ta forum 🙂

Vsakič me popolnoma prepričajo izjave, ki se končajo z dobro argumentacijo tipa… “in pika.”[/quote]

Pa lahko najdeš protiargument na piko? 🙂

Meni je to fajn. Ne vem zakaj bi ti tukaj skušala nekaj anonimno lagat. Prav tu si upam po pravici povedati. Meni paše, pa če se na glavo postaviš.

stvar je čisto jasna ,velik rabiš naredit v sebi ,da lahko maksimalno uživaš v sksu ,ampak res sam gor je treba popucat -po domače povedano,ko se enkrat končno sprostiš in zares odvržeš vse kompromise lahko zelo uživaš v seksu pa naj bo analno al pa oralno ,AMPAK ,mislim da morata res oba poznati dobro drug dugega in ja vas razumem ženske ki ste odločno proti ,zakaj ker imate običajno doma kvazi fukače ,ki mislijo samo nase ,5x not pa ven pol pa obležijo kot crknjeni zajci ,5x not pa ven še s ni od sexa ,jasno da tako ne gre na dolgi rok in posledično odpor do seksa ,vse tgo govorim iz prve roke ,bivši mož ali sedanji partner ja prepad je med njima taka razlika ,pa to ko eni pisarite da to počnemo samo zato da nam desc ne uide,jao ktero bolano razmišljanje ………………

Redna, tu na monu se razkrije le en manjši del sebe. Zaradi takšnih (iskrenih) razkritij kot si ga tu napisala, te začnejo linčati, pa še 100 x boš to dobila pod nos. Zakaj toliko zaupaš, če točno veš, kakšna bo reakcija?

Vsakič me popolnoma prepričajo izjave, ki se končajo z dobro argumentacijo tipa… “in pika.”[/quote]

Pa lahko najdeš protiargument na piko? :)[/quote]

Heh… Protiargument ne-argumentu?
Težka bo.

A potem tiste, ki ne mislimo met več otrok, ne smemo več seksat?

Lahko, ampak tipa moraš po tem prijaviti policiji.

Analno lahko, kar je itak bolš v tem primeru:))))))))))))))))

Redna!
kaj je to metuljček?
resno vprašam, ker mi je ena vrhunska jebačica obljubila da me bo poseksala ko bo njen v hosti in se spodobi, da ji kakšno darilce prnesem zraven.

Se ne strinjam da ženske ne uživajo v analnem seksu. Odvisno je s kom analno seksaš kako te tip pripravi do tega. Meni je ful užitek analno seksat in čisto drugače doživiš orgazem močnejši je ful. In to da ženske ne uživajo v seksu ja bull shit no. Jst zmeri uživam v seksu ja pol sploh seksala nebi. Če te partner ne zna zadovoljit ja pol normalno da ne morš uživat ampak to velja za oba spola ne sam za ženske. Jst uživam ko moj partner uživa in ful me rajca ko mu ga ližem in fafam vmes še kakšen prst v rit pokasira in to mu je noro. Ful ga rada gledam ko mu prihaja to mi je res užitek njemu pa glih tko. Midva rada probavava nove stvari seveda če nekomu neki ne paše to tudi rečeva. Zato tisti ki ne uživate v seksu morate zamenjat partnerja nujno. LP

New Report

Close