Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Enzo Hrovatin

Enzo Hrovatin

Sem velika oboževalka nekdanjih Faraonov, sedaj mi je bila lepa pesem na festivalu Morja in sonca od Enzota Hrovatina. Pa me matra koliko je star?, ker zgleda zelo postaran. Sama nisem našla tega podatka.

V nekem članku izpred dveh let je pisalo o njem, da je petdesetletnik, torej je (bo) star 52 let.

…da ene 52.

Meni je bil tudi včasih zelo simpatičen.Zdaj je res zelo postaran…

Preveč je suh.Moral bi pridobiti kakšen kilogram….

Tudi igralec Igor Samobor je bil včasih zelo lep dec.Zdaj je tudi presuh in ni več tako lep….

kar se tiče Samoborja, se strinjam. Bi mu Emeršič komot dal ene 10kg, ker ta je pa že grdo debel. In- nič lep

Kolikor vem, je Enzo šel v neke skrajnosti pri razmišljanju, prehrani, načinu življenja nasploh…

..čisto presuh…sama kost in koža…

Sem ga gledala na MMS pa sem ga komaj spoznala. Včasih je bil zelo simpatičen fant, sedaj pa zgleda zdelan, sem že mislila da je kaj bolan oz. da je kakšno bolezen prebolel. Tud senca ni proti preteklim letom.

Tole… Če smo glih pri Faraonih, je vredno omembe:
https://www.youtube.com/watch?v=50Hk4HTCHlg

Škoda je Enza, res, ne vem kako da je tako postaran, saj je star 52 let.

Poznala sem ga osebno, družili smo se pred 30 leti, potem so se poti razšle…..bil je zelo lep.
Njegove lepe oči so še vedno ostale.

https://www.youtube.com/watch?v=PycJakQsWwc

…….njegovo petje in igranje kitare je enkratno.

Koliko je star ne vem, mislim da je res nekje 52 let……………..naj tudi sama povem da sem in ga seveda še osebno poznam, še ko je bil na začetku svoje kariere, ko še ni igral s faraoni je bil fant in marsikatero dekle se je obrnilo za njim-dolgi lepi valoviti lasje, lepe učke, prijazen, spoštljiv do žensk-vsaj do svojih kolegic in znank. Kaj več o njem me ni tok zanimalo, vem da je imel punco s katero se je tudi kasneje poročil in tudi menda ločil. No življenje je tako, da se včasih poti razidejo in se vsak ukvarja z svojim osebnimi zadevami. Vendar še danes imam doma sliko, na kateri je on-dolgi lasje- lepe učke-lep nasmeh-prava lepota!!
Bila sva na poroki, nekega našega skupnega kolega.
Kaj se je potem z njim zgodilo, so le neka ugibanja in vsak ve/ugiba po svoje. Nikoli nisem šla v to smer da bi raziskovala, vendar ta njegov način življenja sem le spremljala in videla, kaj ostaja od tistega lepega fanta z dolgimi lasmi z božanskim glasom, ko so dekleta hodila na njegove koncerte…………..vem pa koga bi lahko vprašala, kaj se je dejansko z njim dogajalo vsa ta leta-samo ne da se mi brskati po neki preteklosti in se ga raje spominjam tako. Vendar še vedno ima lep glas in lepa besedila, ki sežejo do srca.

A mogoče kdo ve, zakaj se je ločil? Kako je ime ženi?

Če že, ima 62 let in ne 52.

Faraoni laufajo od 1967…..

No, potem je že v starosti enega leta igral za Faraone… verjetno je imel ukulele takrat, ker je bila kitara prevelika za otroške rokice.

Je malo preveč šmrcal in to se mu pozna. Je ko en dedi star 70 let. Sicer se je pa on kasneje pridružil bendu in ne igra že od samega začetka.

Sem vedela, da boste napopali v večnost zapisani Tristemente in Solinarja.
Enzo, slava ti. Zmerom ko te slišim, mi srce zaigra.

Vsako leto ga poslušam na morju v živo ko igra v Vitaminčku. Prav boža dušo.

Mamilje, kaj to misliš, da je preveč šmrcal?

Enzo se je Faraonom pridružil leta 1982/83….star 22 let, torej je Sedaj star okoli 58 let.
Mislim da je letnik 1960, 61.
Ja, lep je bil, zelo lep.

Ma ne, ne verjamem, da je šmrcal. Vrgel se je v neke vege in bioenergetske vode. Je kost in koža, zato izgleda postaran.

Ali kdo ve, če ima otroke?

Ali mogoče kdo ve, kaj se dogaja z Enzom?

New Report

Close