Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EP-ROKOMET

EP-ROKOMET

Jp, oni imajo sistem plačanih komentatorjev, ki po forumih in pod članki (za plačilo) hitro “povežejo” športne dosežke z vsesplošnim uspehom, zraven dodajo še noto domoljubja in povezavo z določenimi političnimi strankami in folk zagrabi.
S tem ustvarijo nekakšno vsesplošno evforijo in kratkotrajno navdušenje nad politiki. Najbolj je bilo to vidno pri 2. mestu prvenstva v nogometu, ko se je vse skupaj spreobrnilo v čisto politično manipulacijo.

Politika da nima nič z rokometom? haha.
Če bi včeraj zmagali grem stavit, da bi se jutri vsi narisali v Stockholmu. S Falconom – bi imeli nujen, že prej domenjen sestanek z švedskim premierom – no ko so pa že tam, bi pa še tekmo pogledali, pa se na koncu slikali z igralci 🙂

Tekma Hrvaška – Norveška je bila res infarktna. Kot se šika za sosede in pravega Slovenca, sem navijal za Norvežane. A je treba priznati, da so si hrvaški rokometaši tokrat zaslužili zmago in medaljo. Privoščim jim zlato v finalni tekmi, ker igrajo lepši rokomet kot Španci. Danes pa navijam za naše, da bi se jim okoli vratu lesketale bronaste medalje. Najlepši in najboljši rokomet je doma tukaj, na območju bivše Juge.

No, tokrat se ni izšlo. Čestitke fantom za četrto mesto na najmočnejšem prvenstvu na svetu. Sem pa ponosen na naše fante, da so se moško držali in niso igrali s krili tako kot Norvežani. Norvežani so tekmo dobili predvsem s pomočjo kril, pha! Babe! 😀


Imaš prav. Hrčki bodo razbiti v boju za 1. mesto, naši pa v boju za 3.mesto
[/quote]
Evo sem imel prav.
Pa tako so se napihovali tako eni kor drugi, pa pisali pravljice pa igralce že imeli skoraj za bogove.

Ni dolgočasen -agresivno killerski je.

A bojo butlji navijaški organizirali kakšen sprejem na Brniku za skrčene luleke? Kdor ne skače, ni Slovenc …

New Report

Close