Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Epedemiolog je od mene zahteval ogromno podatkov

Epedemiolog je od mene zahteval ogromno podatkov

Po pozitivnem PCR testu, me je epedemiolog zasliševal, kot da sem na sodišču. Kje sem zaposlena (morala sem navesti ime podjetja), s kom živim (ime in priimek ter datum rojstva sostanovalcev), ali so cepljeni (če ja, s katerim cepivom), s kom sem bila v stiku dva dneva pred pojavom simptomov.

Jaz sem kar debelo gledala, kdo je on, da mu moram vse to povedati. Ampak sem mu.

Kako ste se drugi okuženi soočili z njim? Ali ni to malo prevelik poseg v zasebnost?

Mogoče pa zato, ker ne znaš pravilno napisat ime njegovega poklica.

Je*ote zasebnost!

Najprej se nauči napisat njegov naziv.

Nato se pa še pouči, kaj je njegovo delo in kaj namen njegovega dela.

Poseg v zasebnost si pa vtakni tja, kamor sonce ne posije.

Kaj pa vem, mene to ne bi motilo. Bi mu povedala vse, kar bi od mene zahteval, saj je zdravnik, ne pa vaška klepetulja.

Izgleda, da danes vse pozitivne kličejo iz nijz in jih cekirajo

Noben ne kliče, izmišljotina totalna. Še papirologije ne uspejo spacat skup v doglednem roku, kaj šele, da bodo vsakega klicali.

Malo prevelik poseg v zasebnost, je rekla 😆 kako bi pa opisala kolonoskopijo, popravilo gnilega zoba ali operacijo na odprtem srcu?

Odgovor na objavo uporabnika
asf244, 18.11.2021 ob 14:18

Noben ne kliče, izmišljotina totalna. Še papirologije ne uspejo spacat skup v doglednem roku, kaj šele, da bodo vsakega klicali.

Ni izmišljotina. Mož se je testiral v četrtek popoldan, v petek dopoldan dobil pozitiven rezultat, v soboto popoldan so ga klicali iz NIJZ. Povprašali kdaj je opazil prve simptome, kakšne simptome ima, s kom živi, ali so cepljeni, ali morda ve kje bi se lahko okužil. Podali so mu priporočila, svetovali samoizolacijo (karantene mu niso odredili ker je cepljen) in zaželeli čimprejšnje okrevanje.

Ocitno nimas vec kot tri razrede osnovne sole.  Zacni spremljat novice, pa ti bo vse jasno.

    Res čudno. Mene je spraševal kakšno spodnje perilo imam in kdaj sem se nazadnje tuširala.

Mogoče kličejo samo cepljene,jih skrbi…

Samo res, ti doktorji grejo že predaleč! Zadnjič sem bila pri genekologu. Najprej je hotel, da slečem hlačke; ok, to sem storila. Ampak potem me je prijel za pi*!!! Resno, ni izmišljotina!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahjahhj, 18.11.2021 ob 15:30
    Res čudno. Mene je spraševal kakšno spodnje perilo imam in kdaj sem se nazadnje tuširala.

Si mu smrdela.

Vse pokličejo in vprašajo enako.

Če te ne dobijo na telefon, dobiš po pošti pisno.

Ja menda zato, da se se še koga zaščiti, če je bil s teboj, kot okuženo, v stikih. 🙄

Vedno eni in isti antivaxer/ka z napačno zapisanimi besedami. Pojdi raje na tečaj slovenščine majmun/ka.

Odgovor na objavo uporabnika
Tonivečzanikamor, 18.11.2021 ob 15:52

Samo res, ti doktorji grejo že predaleč! Zadnjič sem bila pri genekologu. Najprej je hotel, da slečem hlačke; ok, to sem storila. Ampak potem me je prijel za pi*!!! Resno, ni izmišljotina!

 

🤣🤣🤣

New Report

Close