Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek epilepsija

epilepsija

Spoštovana Nikita, obžalujem, če sem bil premalo razumljiv. Naj dodatno pojasnim, po vrsti:
– Maci me je prosil za dodatno pojasnilo in ustregel sem mu; obenem sem mu napisal, da je dobro, da je pojasnil, zakaj je napisal svojo prošnjo za pomoč v angleščini; štel sem, da se je s tem zadeva okrog njegovega odnosa (pisanja slovenskim klepetalcem v angleščini) pojasnila in zaključila
– nadalje sem še namignil, naj se zamisli nad prehrano svoje drage in si obenem ogleda na tuji spletni strani, kakšne vse “neozdravljive” bolezni si ozdravijo ljudje s spremembo prehrane; vsak si lahko ogleda tudi vire, ki sem jih naštel Brendi, ker me je vprašala zanje
– Nikita, če sem kje zapisal, da naj bolnik s padavico neha jemati zdravila, mi, prosim, pokaži to mesto; zapisal sem le, da je prehrana najosnovnejše sredstvo za temeljito zdravljenje in ozdravljenje; pri tem vztrajam in to potrjujejo ozdravitve, ki jih poznam oz. sem o njih bral v verodostojnih virih
– verodostojnost trditev o živilih, t.j. da so tudi zdravilo, če se pozna njihova energijska kakovost in se izrablja v svoj prid, sem preveril s samozdravljenjem
– Nikita, upam, da se strinjaš, da je prehrana temeljni dejavnik človekovega dolgoročnega počutja in zdravja; zadostuje premislek z zdravo pametjo, kaj se zgodi, če človek zaužije 500 kalorij iz različnih živil, recimo iz: (a) kuhanega polnovrednega žita, (b) sladkorja, (c) svežega korenja in (d) alkohola
– moje pisanje je namenjeno obveščanju; kar sem napisal maciju, je bilo dobronamerno opozorilo; kdor gleda samo en zapis in ne upošteva predhodnih, je pristranski
– glede otrok v pediatrični kliniki: kot enoleten otrok sem zbolel za celiakijo in kar nekaj časa preživel na več klinikah; sam se ne spominjam svojega trpljenja, se ga pa moja mama; kot zdravilo sem dobival marsikaj, kot lahko prebavljiva hrana pa so se priporočale banane, torej sadje iz južnih krajev, ki predvsem sveži, hladi telo in razpušča prebavila, jaz pa sem krvavo potreboval toploto, energijo in zdravila (živila), s katerim bi si krepil prebavo (!)
– glede tvoje hčere, Nikita: gledano celostno, pa oče daje svojemu otroku, kot rojstno značilnost, predvsem umsko-duševno kakovost, medtem ko mu mati med nosečnostjo ustvarja telo; kako krepko in zdravo je otrokovo telo, je torej odvisno predvsem od materine prehrane med nosečnostjo; odgovor na svoje ostro zabrušeno vprašanje, Nikita, poišči v svojem spominu – kako si se prehranjevala med nosečnostjo; da se tudi po porodu stanje ne spreminja, pa so v veliki meri “zaslužne” privzgojene prehrambne navade; kdo od rojstva tvoje hčere najbolj vpliva na njeno prehrano?
– prevzetnost (njene pojavnne oblike so sebičnost, domišljavost, puhlost, samohvala, izključevalnost in zagovarjanje svojega ravnanja) se pojavlja pri obolelih ljudeh, ki ohranijo sposobnost ravnanja po svoji volji; obstaja možnost, da tudi sam nisem nedolžen; upam, da tale zapis omogoča dobro tovrstno oceno

Prosim, Nikita, obravnavaj zadeve celostno! Srečno!

TI DEFINITIVNO NISI NORMALEN!!!!

New Report

Close