Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Erika Žnidaršič tarča danes

Erika Žnidaršič tarča danes

Mater je Erika danes spet dobro nasajena. No, tudi tema je zanimiva.

Bratuškova se dere ko jesihar. Erika ji je na žulj stopila.

Erika je res huda mačka, na naših tv ji ni para.

Pa hude štikle ima danes.

Štikle ima vedno take ( različnih barv). Je dobra voditeljica, a preveč in neprimerno skače v besedo.

Meni antipatična. Skače v besede kot Slak iz pop TV ja, tudi nervozna deluje. In pa preobilna v spodnjem delu telesa za takšne kostime.

Uf, danes sem jo pa tudi jaz težko poslušala. Res se spreminja v kombinacijo Slaka in lajne. Bi bilo pa prav, da se te stvari enkrat preišče. Ampak ne rekla-kazala. S policijo, sodiščem….

Odgovor na objavo uporabnika
erika je, 18.04.2024 ob 21:46

Štikle ima vedno take ( različnih barv). Je dobra voditeljica, a preveč in neprimerno skače v besedo.

Nima vedno takih z rdečim podplatom. 😉

Kdo ve ali je vse posneto samo enkrat kar nam pokažejo ali je montaža več različnih snemanj z variantami scenarija?

Erika vrhunsko vodi svojo Tarčo. Točno ve, kaj želi razkriti, držati mora smer oddaje. Skakanje v besedo je nujno, saj imajo omejen čas. Če bi jih pustila govoriti, bi Bratuškova govorila pol ure, Mes pa druge pol ure o temah, ki bi jih sama izbirala.

Odgovor na objavo uporabnika
Paznik, 18.04.2024 ob 21:57

Kdo ve ali je vse posneto samo enkrat kar nam pokažejo ali je montaža več različnih snemanj z variantami scenarija?

 

Če se ne motim je Tarča v živo

 

Odgovor na objavo uporabnika
Časovno, 18.04.2024 ob 22:30

Erika vrhunsko vodi svojo Tarčo. Točno ve, kaj želi razkriti, držati mora smer oddaje. Skakanje v besedo je nujno, saj imajo omejen čas. Če bi jih pustila govoriti, bi Bratuškova govorila pol ure, Mes pa druge pol ure o temah, ki bi jih sama izbirala.

 

Mora jih prekinjat, sicer bi trajalo. A eno je prekijanje, drugo skakanje v besedo. Res je vse bolj podobna Slaku, ki je zaradi tega skakanja v besedno, negledljiv.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jasno da mora, 18.04.2024 ob 22:41

 

Mora jih prekinjat, sicer bi trajalo. A eno je prekijanje, drugo skakanje v besedo. Res je vse bolj podobna Slaku, ki je zaradi tega skakanja v besedno, negledljiv.

 

Razloži prosim, kakšna je razlika med skakanjem v besedo in prekinjanjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 18.04.2024 ob 20:19

Mater je Erika danes spet dobro nasajena. No, tudi tema je zanimiva.

Meni se obupno obnaša…zastavi vprašanje, vsi smo ga slišali in potem nobenega gosta ne pusti povedat nič, po parih besedah ga prekine, ponavlja vprašanje in se dere ja, ja, ja kot kaka papiga… In to čisto vsako oddajo to ni gledljivo res ne

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 18.04.2024 ob 21:52

Uf, danes sem jo pa tudi jaz težko poslušala. Res se spreminja v kombinacijo Slaka in lajne. Bi bilo pa prav, da se te stvari enkrat preišče. Ampak ne rekla-kazala. S policijo, sodiščem….

Tocno to … In ona prekine gosta tik za tem ko mu da besedo, …bila je ok voditeljica, ampak odkar je začela s tem prekinjanjem in dretjem vmes ja, ja ja, se je krepko pokvarila in ni več za poslusat

Malo moteče je to, da gre za polresnice in neke nezanesljive vire iz katerih se želi narediti zgodba. Občutek je vedno isti in sicer, da se ne razišče in preveri vseh dejstev. Na videz velika zgodba se izkaže za ne tako veliko.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno515, 18.04.2024 ob 23:06

Meni se obupno obnaša…zastavi vprašanje, vsi smo ga slišali in potem nobenega gosta ne pusti povedat nič, po parih besedah ga prekine, ponavlja vprašanje in se dere ja, ja, ja kot kaka papiga… In to čisto vsako oddajo to ni gledljivo res ne

Meni se obupno obnaša…zastavi vprašanje, vsi smo ga slišali in potem nobenega gosta ne pusti povedat nič, po parih besedah ga prekine, ponavlja vprašanje in se dere ja, ja, ja kot kaka papiga… In to čisto vsako oddajo to ni gledljivo res ne

Voditeljica postavi vprašanje, specifično in direktno.  Tisti voluharji pa se sprenevedajo in odgovarjajo nekaj povsem drugega.  Dobre živce ima, jaz bi danes v štartu usekala Bratuškovo, potem pa vsakih nekaj minut vsakega po vrsti.  Besedičenje, lajnanje, laganje, sprenevedanje.  Samo to smo poslušali.

To bando bi bilo treba z vilami nagnat, ne pa se sprenevedamo tudi mi in čakamo, da bo podkupljena policija, tožilstvo, sodniki, novinarji…. VSI še naprej prodajali podkupljene bučke in se delali norca iz nas.

Se nobena tarča ni nič spremenila in ne more. Ljudje smo tisti, ki bi lahko. Vendar je preko 95 % ljudi prezabitih.

Odgovor na objavo uporabnika
sramotno, 19.04.2024 ob 00:06

Meni se obupno obnaša…zastavi vprašanje, vsi smo ga slišali in potem nobenega gosta ne pusti povedat nič, po parih besedah ga prekine, ponavlja vprašanje in se dere ja, ja, ja kot kaka papiga… In to čisto vsako oddajo to ni gledljivo res ne

Voditeljica postavi vprašanje, specifično in direktno.  Tisti voluharji pa se sprenevedajo in odgovarjajo nekaj povsem drugega.  Dobre živce ima, jaz bi danes v štartu usekala Bratuškovo, potem pa vsakih nekaj minut vsakega po vrsti.  Besedičenje, lajnanje, laganje, sprenevedanje.  Samo to smo poslušali.

To bando bi bilo treba z vilami nagnat, ne pa se sprenevedamo tudi mi in čakamo, da bo podkupljena policija, tožilstvo, sodniki, novinarji…. VSI še naprej prodajali podkupljene bučke in se delali norca iz nas.

Ne ščitijo politikov nikogar od njih, samo res ne moreš človeku očitati laganja, ko je komaj spregovoril 2 besedi,potem ko si mu dal besedo in ga že prekinjas

Pa četudi kdaj mora vsebinsko prekiniti da drži rdečo nit po če kdo predolgo blebece, ajde ok, ampak tisto njeno lajanje  non stop ja, ja ja.. je pa zelooooo moteče

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno515, 19.04.2024 ob 00:21

Ne ščitijo politikov nikogar od njih, samo res ne moreš človeku očitati laganja, ko je komaj spregovoril 2 besedi,potem ko si mu dal besedo in ga že prekinjas

Pa četudi kdaj mora vsebinsko prekiniti da drži rdečo nit po če kdo predolgo blebece, ajde ok, ampak tisto njeno lajanje  non stop ja, ja ja.. je pa zelooooo moteče

Saj nobeden ne odgovarja na vprašanja, začne takoj mutit in manipulirat. Kaj bi ga potem pustil govorit? Predaleč je vse šlo, oziroma v maloro. Ena sama prepletena skorumpiranost in grabežljivost. In nikoli ni dovolj. Le enotno ljudstvo bi bilo močnejše od tega. Tega pa ne bo.

Se strinjam s “sramotno”.

Ob takšni korupciji, vidni iz neba; slabem delu, preobilni birokraciji; politikom, ki se ukvarjajo sami s sabo in svojimi položaji, zaradi vsega naštetega potem zmanjka sredstev za najnižje plačane, za DSO, za ceste, upokojence,  poplavljene, šole, zdravstvo…

Najnižje na lestvici se tlači do izgorelosti, da država preživi.

Jasno da ji voditeljica prekine, če pa namesto odgovora na vprašanje in poštenega pojasnila, dobi nazaj nekoristno leporečenje. Vsakemu poštenemu in delovnemu dvigne pokrovko.

Namesto da bi politiki v takšnih oddajah predstavili projekte in dobrobiti za ljudi, se novinarji spreminjajo v policaje, da z udbaškimi metodami iz predstavnikov ljudstva skušajo iztisniti vsaj kakšen pošten stavek.

Meni se je zdelo polno populističnega nabijanja češ koliko malo je potnikov, kako je  avtom hitreje kot z vlakom itd.

To nima popolnoma nič veze. Prvič avta nimajo vsi, drugič, potniki pridejo, ko so postaje in linije dobro zrihtane, ne pa obratno, da je potnikov že kar od nekod polno, potem pa ti šele vlagaš… Potniki se odzivajo na investicije, ne pa obratno.

 

Nič ni bilo dosti razloženo, kaj to zajema, kaj se je spremenilo, ampak same neke špekulacije, ker 170 milijinov pač zveni veliko.

Pa čisto verjamem, da je kaj preplačano, samo oddaja je bila tako butasto zastavljena, da sem prepričan, da je 95 % praznega nabijanja. In zaradi tega tudi 99,9 % prepričan, da ne bo nobenih nepravilnosti ugotovljenih in da ne bo nobenih negativnih posledic. Če so argumenti tako slabo zastavljeni in same neke anonimke in čenče, potem tudi drugače ne more bit.

Pač hitro opazim, ko se manipulira z gledalci in ne prenesem.

Ne vem, zakaj slovenska gradbena podjetja ne bi smela nič zaslužiti? Še bolj naj se podražijo projekti, saj gre tako za denar, ki ga državi prek najvišjih davkov na svetu plačuje ravno zasebni sektor, pa naj ta sektor še prek takih poslov ta denar nazaj dobi!

Odgovor na objavo uporabnika
Časovno, 18.04.2024 ob 23:01

Razloži prosim, kakšna je razlika med skakanjem v besedo in prekinjanjem.

Erika je odgovorna, da oddajo pripelje do konca s smiselno vsebino. Ne more pustiti, da bi povabljenci govorili neskončno dolgo, zato so se povabljenci dolžni omejiti pri svojih odgovorih, če tega ne morejo, jih je dolžna prekiniti. Tako je to, verjetno tebi še vedno ni jasno, ker ponavljaš že odgovorjeno vprašanje.

Včasih se nekateri povabljenci izmikajo odgovoru in jih je potrebno prekiniti, ker oni bi lapali stvari, ki niso bile predmet vprašanja. To bi lahko trajalo in trajalo…a bo kaj bolj jasno?

Brezvezna oddaja, sama neka napletanja, pokliče si goste, potem pa prekinja. Edino, kar je dobro, da vse enako prekine, tako Bratušco kot Černača.

Pač napumpajo temo na vse glupe načine, potem pa se Erika domino špila. Sicer gledam zarad Erike, ker dobro zgleda, sam počasi bo pa tud ona premalo, da bi še ta teater gledal.

New Report

Close