Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Eritrejski migrant v Frankfurtu osemletnika in njegovo mamo porinil pod vlak

Eritrejski migrant v Frankfurtu osemletnika in njegovo mamo porinil pod vlak

Bolj natančno: piše, da smo malo na boljšem od Italijanov. Pa veliko na slabšem od Madžarov.

Pa imajo Italijani čez 783,
mi 52
Madžari pa 36

To je tisto, kar je idiotsko in vredno naziva desnakarska matematika.

Viza je eno, azil pa drugo, popolna ilegala pa spet tretje. Saj tudi ne bi bilo pomembno, če bi bila večina proti, ker migracije vedno najdejo pot, svet pač ne funkcionira tako, kot si večina zamišlja.

Saj vidiš, da nisi zadovoljno, pa si v državi s praktično najmanj migranti. Nekaj tu že ne štima pri tvojem pogledu. Še vedno polno jamranja nad migracijsko politiko, pa čeprav vlada desnica – no, razen v Sloveniji, ki ima manj migrantov kot desničarske države.
[/quote]

A tebi beseda preventiva kaj pomeni?

Zato pravim, da te jebe “malo/veliko”,

poglej, ko ponavljaš in ponavljaš laž, začneš vetjrt v svojo laž.
Bodi raje tiho in se drži načela, da ne veš nič.

Pi ti m, desnakarsji se greste zbirateljstvo in vseskozi grozite migrantom, ostalim, ki ne delimo vašega mnenja. In ko vam enkrat nekdo pokaže, kako je biti tarča, pa jok in stok. Mater, si golazen. In ne zdaj javkat, da te žalim. Samo si to sprovociralo.
[/quote]
Ce je kdo golazen si to ti, ki zmerjas vsakega, ki ti ni vsec. Razumem, to je pac tvoj nivo sporazumevanja… Ti lahko grozis z odstrelom, ampak bog ne daj, da nekdo napise nekaj s cemer se ne strinjas. Tipicen levak.

Aja ce te neskodljiv komentar tako hitro sprovocira, si poisci strokovno pomoc😆😆

Bolj natančno: piše, da smo malo na boljšem od Italijanov. Pa veliko na slabšem od Madžarov.

Pa imajo Italijani čez 783,
mi 52
Madžari pa 36

To je tisto, kar je idiotsko in vredno naziva desnakarska matematika.
[/quote]

5 strani kreganja levi desni.

Levi boljšviki in marksisti so bili ustvajeni od Židov.

Desni Sionisti so bili v Sionizem vpeljani od Židov. Janša verjame, da so moderni Židi Izraeliti iz Biblije, ko so Poljsko turški Mongoli.

Vi se pa kregajte ja, pametno. Samo za to ste koristni.


Ce je kdo golazen si to ti, ki zmerjas vsakega, ki ti ni vsec. Razumem, to je pac tvoj nivo sporazumevanja… Ti lahko grozis z odstrelom, ampak bog ne daj, da nekdo napise nekaj s cemer se ne strinjas. Tipicen levak.

Aja ce te neskodljiv komentar tako hitro sprovocira, si poisci strokovno pomoc😆😆
[/quote]

Jap, en takšen majhen desnakarski neškodljiv komentar. In neprestano jih moramo prenašati te majhne neškodljive komentarje. Moja mnenja pa niso le neškodljiva temveč koristna. Pa jih nočete. Cccccc

5 strani kreganja levi desni.

Levi boljšviki in marksisti so bili ustvajeni od Židov.

Desni Sionisti so bili v Sionizem vpeljani od Židov. Janša verjame, da so moderni Židi Izraeliti iz Biblije, ko so Poljsko turški Mongoli.

Vi se pa kregajte ja, pametno. Samo za to ste koristni.
[/quote]

Ah neeee Vsi samo izražamo svoja mnenja.

Bolj natančno: piše, da smo malo na boljšem od Italijanov. Pa veliko na slabšem od Madžarov.

Pa imajo Italijani čez 783,
mi 52
Madžari pa 36

To je tisto, kar je idiotsko in vredno naziva desnakarska matematika.
[/quote]
Dečko si ok? 😂


Dečko si ok? 😂
[/quote]

52 proti 783 = “malo boljše”
52 proti 36 = “veliko slabše”

Jap, en takšen majhen desnakarski neškodljiv komentar. In neprestano jih moramo prenašati te majhne neškodljive komentarje. Moja mnenja pa niso le neškodljiva temveč koristna. Pa jih nočete. Cccccc
[/quote]
Zenska pa kdo te sili, da beres, ce je tak hudo😆 So ti ze rajcig desnicarji. Vsaj niso nevarni kot ti s temi tvojimi temami.

Pravzaprav si za to posredno kriv ti.

Konec zabave, fantje.

Sovražni govor. O tem se ne sme poročati! Vas bom prijavila Čeferinu, da vas preganja.

New Report

Close