Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu erotična masaža

erotična masaža

Zanimivo. Zato bom tudi sama pripisala par stavkov.
Ena kolegica mi je nekoč dala mail naslov enga maserja ki masera na domu oz po dogovoru. Ko sem ga kontaktirala na mail mi je reku da stane masaža 30EUR + stroški sobe oz lahko pride na dom. Ker nism samska sem rezervirala sobico.
No skratka…
Tip je obvladu v nulo, spravil me je do vrhunca po 5. minutah….kar si sploh nism mogla mislit da bo tako. To se je dogajalo v februarju in bi rada ponovila. a sem zgubila njegov naslov. Morda kjera ve oz ima z njim izkušnjo in ima njegov naslov? Bil je gmailov naslov. Začelo se je pa nekaj na “vzrok ljubezen” ampak anglešk seveda
bi bila zelo vesela naslova
Hvala

SI ŽELIŠ NEKAJ SPROSTILNEGA.
ZATO PRIDI K MENI NA SPROSTILNO EROTIČNO MASAŽO.
CELO-EGA TE ZMASIRAM Z NEŽNIMI DOTIKI.
MASAŽA , ROK , NOG , HRBTA , PRSI , RITKE , PENISA , JAJČK IN MUCE.
Z ROKAMI , TELESOM , ( TELO OB TELO ).
ROČNO IN ORALNO DO VRHUNCA TVOJEGA TIČKA ALI MUCO , DA DOŽIVIŠ EXTAZO.

MOŽNO UPORABA EROTIČNIH PRIPOMOČKOV.
VIBRATORJEV , DILDOTOV , ANALNIH ČEPKOV…
ZA TVOJO RITKO ALI PIČKICO.

ZATO FANT , DAMA ALI PAR ME OBIŠČI IN UŽIVAJ.

NAHAJAM SEV LJUBLJANI
IMAM 33.let in sem BI SEX.
SEM MOSKI.

LAHKO SE MI PRIDRUZI TUDI MOJA PRIJATELJICA.

MOŽNO TUDI SE KAJ VEČ KOT TO ,
DA NAM BO ŠE LEPŠE.

070 / 383 – 834 LEP POZDRAV DAVID

[email protected]

http://www.wix.com/intimdavid/sex%5B/b%5D

Jest sem bil tudi na erotični masaži,zakonnn!

se izvaja kje eroticna masaza na relaciji celje zalec velenje.Rad bi nasel maserko.er.masaza je super.kar pogosto sem na masazah.vazna pa je popolna sprostitev.in ni kurbarija

Drage dame,

Uspešen mladosten gospodič pri 36. letih nudi v svojem salonu čutno masažo telesa. Z dobrim posluhom te popeljem do ekstaze.

Pristop do stranke je profesionalen in gentlmanski…

Kontakt: [email protected]

Erotična masaža je zakon! Bil tudi sam in ja,če zadeve ne preizkusiš na lastni koži,ne moreš vedet za kaj se gre. Tako,da so eni v tem primeru res preveč pametni,ker govorijo stvari kar tako na pamet,brez da bi prej zadevo preizkusili. In niti slučajno to ni prostitucija niti kakšno olepševalno ime zanjo. Opažam,da je prišel na vidik še en salon v Trzinu z imenom Fantazija.
Sicer se kakor pišejo odpre maja. Bo treba it sprobat tudi to.:)
Zasledil sem tudi njihovo spletno stran,če slučajno koga še zanima,ponudba teh masaž se veča in izbire več ne manjka,tako da ljudje-sprobajte potem pa pišite!!:)
Lp!
http://www.masaze-fantazija.si

Bil ravno danes na masaži v erotičnem studiu fantazija in moram rečt da sem bil neverjetno presenečen. Ambient,dekleta,sama masaža – TOP! Res da ostaneš brez besed! Sicer sem bil že v kakšnem tovrstnem salonu ampak glede na to da se je tale fantazija šele odprla menim da s tako dobrim pristopom do strank in razvajanjem ne bodo imeli težav,tako da toplo priporočam,sam sem bil enostavno navdušen in že čakam naslednjo pravo priložnost ko jih lahko obiščem. res kapo dol,bravo punce,kot bi se znašel v drugem svetu,pozabiš na zunanji svet,vredno vsakega evra! :))))

tudi jaz sem pretekle dni obiskal Fantazijo in lahko samo še potrdim že zgoraj rečeno. zagotovo se še oglasim! 🙂

vsekakor so vredni obiska. sam jih obiskujem redno že nekaj časa in niti slučajno vsaj zaenkrat ne razmišljam da bi zamenjal. če ti le kakšna od njihovih maserk ustreza tud vizualno je to to.
pa tudi s čistočo niso skregani kar je meni osebno še prvotnega pomena. res pohvalno.
tudi kje drugje bi se morali bolj zavedati tega. moje osebno mnenje.

Ja zdaovoljno-potešena, včasih je imel naslov [email protected], sedaj pa ima naslov [email protected]. Bila pri njemu parkrat….supr dečko in obvlada v nulo res.
Upam, da sem pomagala. Lp
Meta

Ja Metika123, bila tudi jaz pri njemu (oz on pri meni) zdaj že drugič in lahko samo potrdim tvoje pričanje. Tip u nulo, obvlada, izkušen in še in še…
splača se
Hvala metika123
Tina

Tudi jaz izvajam sprostilne in erotične masaže na tvojem domu
ali najeti sobi,ker še nimam svojega salona(iščem salon (poslovno partnerico)v katerem bi izvajal masaže)
Masiram samo ženske.
Piši na ZS.

Lahka dobim informacijo če je kje v okolice želja kakšna erotična maserka

Ce koga zanima eroticna masaza ..vec info ns st 041244801

jp, jaz sem bila na erotični masaži v okolici MB in je bilo noro!!!!! Maser je prav gotovo vedel kaj dela in verjemite, tja bom še šla 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
elaine, 05.02.2009 ob 12:04

Se mi postavlja več vprašanj. Kam maserka ulovi spermo? Te je božala po ščegetavčku? Nič ljubosumja?

Kaj Zdrka ti in potem ce je kaj ostalo ji na roki obrise z vlazilnim robckom kaj si pa pricakoval da bo polizala al dala si med nogami

Odgovor na objavo uporabnika
zlagan nick, 05.02.2009 ob 11:33

Zaželela sem si žensko maserko, golo…sprva podobno klasični masaži, le da je vzdušje in okolje veliko bolj erotično, dišave, razsvetljava, pa seveda tudi pričakovanje in veliiiiko adrenalina.
In od klasične masaže loči tudi še po masiranju ritke, prsi, bradavičk, intimnih delov…do vrhunca, če ste dovolj sproščeni. Jaz sem vsekakor bila, pa si nisem mislila, da bom. A eno vodi k drugemu in..hja, bilo je ful dobro!
Aja, idejo dobila na “Zadovoljna. si”…tam tudi bila! Oba z možem pravzaprav!

… kaj naj napišem. Res vam dogaja, potem pa tule izlivate neštete travme o varanju. Takole se začne, prvo pogrešaš dildota, potem si babe omislijo erotic masažo šcegija, še deca zraven povleče (ali obratno mož ženo), sledi svinganje, varanje, ljubosumje in ločitev. Ubogi vasi otroci, bodo velik imel od druzinske idile, ko se vlačite po masažah. A doma se pa ne znate pocrklat na isti način? Kar tako naprej. Pa nisem zavrta zadrta, meni je to mimo. O fuuuj …..

Drgač bi pocrkal od dolgčasa 🙂

Drage ženske, punce, gospe.

Nudim erotično masažo pri meni, na vašem domu ali v naprej dogovorjenem kraju.

Če vas zanima sprostitev se javite.

Ne bo vam žal.

[email protected]

Zanima me kje je ta ponudba, ki me mika in kdo te masira moški ali ženska ter cena in seveda kontakt. Lepo prosim za informacije. Lp

Sa da kakšna slikica videt?

Jaz to naredim brezplačno.

New Report

Close