Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Erotična masaža….Rada bi

Erotična masaža….Rada bi

Pozdravljeni.

Že dolgo razmišljam o erotični masaži. Stara sem 39 in samska in bi si privoščila kaj takega…Kolegica bila nekje v Italiji in rekla, da blo ful dobro.

Samo ne vem kam se obrnit, kje izvajajo. Sem pa bolj močnejše postave. Če mogoče veste kje na Štajerskem imajo te masaže bi prosila kontakt.

Lp

Ja stric google ve vse, tudi kje na štajerskem ponujajo erotično masažo.

Najine izkušnje so super, kot par sva bila pri paru.

Sicer pa poišči studiju D I V A

Odgovor na objavo uporabnika
Ancika123, 04.08.2024 ob 14:29

Pozdravljeni.

Že dolgo razmišljam o erotični masaži. Stara sem 39 in samska in bi si privoščila kaj takega…Kolegica bila nekje v Italiji in rekla, da blo ful dobro.

Samo ne vem kam se obrnit, kje izvajajo. Sem pa bolj močnejše postave. Če mogoče veste kje na Štajerskem imajo te masaže bi prosila kontakt.

Lp

IN  kolk si močnejše postave  jaz sem tud in me je mal sram it v to

Odgovor na objavo uporabnika
Ena653, 04.08.2024 ob 16:31

IN  kolk si močnejše postave  jaz sem tud in me je mal sram it v to

Nikoli Te ne sme biti sram svojega telesa

sem moški srednjih let nudim masažo erotično masažo urejen diskreten pridem na dom

Saj to lih…me sram, a želim si pa

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6012, 04.08.2024 ob 16:54

sem moški srednjih let nudim masažo erotično masažo urejen diskreten pridem na dom

Ne Iščem sexa, masažo…če je to to..pusti kontakt

Odgovor na objavo uporabnika
Ancika123, 04.08.2024 ob 17:27

Ne Iščem sexa, masažo…če je to to..pusti kontakt

Če Si iz okolice gorenske te lahko jaz zmasiram

Pozdravljena, prav nič te ne rabi biti sram, tudi tiste “suhe” so sramežljive tako da brez skrbi. Že vrstolet izvajam erotično masažo, sem iz štajerskega konca. Če te zanima me kontaktiraj in rečeva kakšno več. [email protected]

Meni je kot moškemu prvič bilo malo nerodno, ampak drugič že dosti bolje. Rad bi šel z žensko naslednjič tja. To mi je fantazija:)

 

Tko da če bi se kaka spustila v tako avanturo….:) Jsz častim.

Ancika 123 če si resna ti lahko dam kontakt nudim pa samo masažo brez sexa   ..lep dan

Odgovor na objavo uporabnika
anomimno6012, 05.08.2024 ob 06:51

Ancika 123 če si resna ti lahko dam kontakt nudim pa samo masažo brez sexa   ..lep dan

Hej…piši na [email protected] pa se lahko dogovorima

New Report

Close