Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Erotična senzualna masaža za ženske

Erotična senzualna masaža za ženske

Drage dame,

Uspešen mladosten 36 letni gospodič nudi v svojem salonu čutno masažo telesa. Z dobrim posluhom te popeljem do ekstaze.

Vrste masaž:
– klasična-švedska masaža, ki traja od 30min ali 60min, povdarek na relaksaciji,
– čutna sprostitvena masaža celotnega telesa, ki traja 80min,
– čutna erotična masaža celotnega telesa in erogenih con (potek je odvisen glede na dogajanje med masažo), ki traja vsaj 120min.

S svojo prijetnostjo, šarmom in simpatičnosti poskrbim, za sporoščeno prijetno vzdušje in ti pričaram obilo sprostitve ter osebnega užitka. Znam prisluhniti telesu, tako da so včasih besede odveč. Uporabljam kvalitetna olja in svojo čutnostno energijo

Pristop do stranke je profesionalen in gentlmanski.

Kontakt preko zasebnega sporočila.

Kaj se zgodi, če želi katera kaj več od masaže?

Cilj masaže je, da se oseba sprosti v celoti, da ji je prijetno in se predaja užitkom vse do vrhunca. Se strinjam, da se kdaj zgodi, da si oseba zaželi kaj več a za to je potrebna ponavadi obojestranska kemija. Verjemi, da je masaža tako intenzivna, da nimaš časa razmišljati o kaj več 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Drage dame in dekleta,

sem 35 letni ljubljančan, kateri se že nekaj časa posveča masaži. Moja masaža temelji na čutnosti in nežnosti.
Nikoli ne posegam v nekaj česar ne želite. Posvetim se vašim željam.

Kot pravijo če ne probaš ne veš. Zadovoljstvo nikoli ne pride samo.

Le pogumno in me kontaktirajte na SZ.

Pozdravljeni,

ženi bi podaril eno dobro masažo in me zanima ali še izvajate erotične masaže?

lp


Malo verjetno ,ker je tega podučil ljubosumni mož !
In ne nudi takih uslug več!
+6 let je od ponudbe!
Good luck!

Tudi jaz si želim, da bi moji ženi podaril dobro erotično masažo, pa da jo na koncu maser še konkretno pof..a, z veseljem bi to tud opazoval (me ful rajca), al kaj ko ženi ni do tega.
Bi bil pa zelo vsel če bi kadj do doživel.

Dajte kontakt in se lahko kaj dogovorimo

Za MASER33, oprosti najbrž nisi zasledil da ženi ni do tega, (ne vem kako bi jo prepričal v to, ker si jaz to noro želim).

Dajte kontakt in bova na privat rekla kaj na to temo….

Zelo si želim na erotično masažo…

Dajte kontakt in vas kontaktiram

Za Maser 33 [email protected]

Tvoja si je resnično uboga polek tebe
Če treba jo bosta na silo zrihtala kaj ne?

Tukej se pa ne da cist nic na silo rihtat…ce je za je ce ni pac ni….tko da mal neprimeren komentar se ti ne zdi


Če je ded rekel, da ženi ni do tega, nevem kaj bi še rihtal !
Moj komentar je primeren!
Vajin račun brez krčmarja pač ni!
Bo pa veza z tem dejanjem uničena in ta kratko bodo otroci potegnili!

Če bi žena bila za, bi skupno iskala osebo za trojček ali wife sharing!
Pač moje mnenje!

dekle, odvisno kako masažo si želiš. Vrhunsko ali amatersko 🙂 Malo se razglej pa bo. Če pa rabiš pomoč za kaj bolj sproščenega se z veseljem javim :-)))

Resno me zanima, če kdo ve za kaksen tak masažni salon? Privat tipi me ne zanimajo.

Wellnes center ptuj

Kontakt prosim

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljiva, 24.05.2023 ob 23:37

Kontakt prosim

[email protected]

New Report

Close