Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Europolovo poročilo o novem trendu: džihadisti v Sloveniji novačijo Rome

Europolovo poročilo o novem trendu: džihadisti v Sloveniji novačijo Rome

Zdaj pa jo bom popihala iz svoje prijavljene identitete, ker se je namesto z radikalizmom in modrimi odzivi nanj (spet) začelo obračunavati s Taro_S. Saj ne, da ni zabavno, ampak le določen čas. Saj boste itak spet navalili, ko bo prilika, kajne.


Jaz ne, ker mi je vsebina bolj važna.Ampak zaradi istega razloga tudi menjam nicke. Netolerantnost je pa netolerantnost, pa obračaj, kar hočeš. Ravno tako si agresivna, kot smo ostali. Tale čvek je hudič. Preden sem začel pisat, sem bil kot človek boljši. Bolj naiven, ampak boljši.

Itak da vejo,saj ves svet ve.Zanimivo da vejo da se novači rome (ne)smejo izdat oziroma vedet kdo jih novači.

Stroga tajna,saj so ameriški plačanci.

Aha. a pa verjamete vsem polcajskim raziskavam.
Pa glih romi..kako naj bi pa to šlo pri njih. Je treba delat..kaj a bodo kure in krompir kradli za teroriste. Ker ne vem če so dosti neumni, da bi se za nekaj eurov razstreljevali.

Men se to zdi precej glupo, tko da ne vem..kakšni tiči to preiskujejo.

“In še nekej ne, če vedo kdo so džihadisti in kaj delajo…se pravi…jih samo opazujejo in čakajo, da bo nekdo razstrelil sebe in še par ljudi…do takrat jih bodo opazovali, ko bodo pa džihadisti naredili kar pač želijo, bodo pa analizirali… učinkovitost.
A ko bom jaz storilec prekrška me bodo debelo oglobili, pa četudi bi v resnici bila krivda na drugi strani….noro!

Plačani za opazovanje in analiziranje…pa čakte mal to jest lahko sama opazujem in analiziram..

Mene pa najbolj zanima sledeče:
1-novačijo osebe z urejenim statusom v Sloveniji
Kdo so to to, verjetno kakšni šiptarji, ki jih je kar naenkrat polno povsod ali islamisti iz Bosne.
Zakaj se jim statusa ne vzame in se jih izžene?
2-plačujejo Romom za spreobrnitev v muslimane
O tem se že dolgo govori, da se ženskam plačuje za nošenje rut in podobno. Torej sedaj se plačuje tudi za spreobrnitev. Kdo to plačuje? Dvomim da osebe z urejenim statusom? V ozadju mora biti marsikaj. So to isti osebki, ki financirajo tudi gradnjo džamije?
Če pa povežemo to s tem, kar se zadnjih par let dogaja v Bosni, pa zadeve postanejo strašljive. Tam je jasno, da se pospešeno naseljujejo Arabci, zemljo kupujejo po celi Bosni, s tem, da naj bi bilo vsaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} militantnih islamistov.
Tudi med vojno se je tam borilo preko 5000 mudžahedinov, marsikdo je potem tam dobil državljanstvo in ostal, ostali pa so se raztepli po svetu in vzpostavili teroristične celice.
Če vzamemo v zakup še Srbe in Hrvate, lahko pride do novega klanja s tem, da je vprašanje, če se bo ustavilo na mejah s Slovenijo!

Preberite si ta članek, ki piše ravno o tem, kaj se sedaj dogaja v Sarajevu oz.Ilidži:
http://www.6yka.com/novost/109708/je-li-sarajevska-ilidza-postala-kuwait-city
v angleščini:
http://www.sarajevotimes.com/sarajevo-ilidza-becoming-kuwait-city/

Slovenija in Srbija sta edini dve državi v katerih Cigani imajo več pravic kot si jih dejansko zaslužijo.

Glede na to da Cigani v Sloveniji in Srbiji imajo veliko preveč pravic kot si jih dejansko zaslužijo Cigani čedalje bolj postajajo arogantni, nespoštljivi, prepotetni, vzvišeni…

Cigane v Sloveniji in Srbiji je potrebno postaviti na realna tla.

Edino kaj si VSI Cigani (Romi) zasluzijo so plinske celice v koncentracijskih taboriscih.

Balkan in celotno Evropo je potrebno očistiti ciganske / romske nesnage.

Džihadisti v Sloveniji novačijo Rome? Če je temu res tako, potem očitno džihadisti (še) ne vedo da so Romi izredno slabi borci.

Neke velike koristi od romskih džihadistov (teroristov) zagotovo ne bodo imeli.

evropi se je zmešalo

New Report

Close