Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Evo…

Evo…

konec… Zdej je konec… konec današnjega šihta…. Heheheheh, kaj se mamo eni fletno ne da :))))

Jani jo zdej maha na zgornje Gorenjsko, na seminarček, ki bo trajal… par uric in vsem skupaj tukaj v gmajnici pošilja en lep pozdrav, puncam cmoka, fantom pa zauh!!!!

Čau!!

Blagor se tebi Jani

ZAUH od sebata

Lepo !

Čau Jani !

kam pa ti

če le lahko , bi bila še malo s teboj :)))))))))))))))

No problemo

oki

No pa začnimo: debata o……………

oki…dejmo čvekat o…
hmm..čaki malo :)))))
danes ..ma danes govorimo o……

tri možnosti imamo…tri izhode……….yeah…….

Kidam na ljevo hehehe

nobenga ni treba..včasih je dosti,da napišemo tri pikice..a ne’ pa se vse ve….jep..uh klicaj mi štrajka,noče se prjet….naka

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani…pozorno poslušaj, da nas boš kaj dodatnega naučil…ne saj se hecam…uživaj in sonček tam zunaj ti naj ornk nagaja…no te naj spravi v dobro razpoloženje!

Cmoka za lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jani pride ziher k men………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:o)) imaš to v mislih

Aha..lih to..pa še tole:::::::::::::::)))))))****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

;o))

****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica, potem mu pa daj namesto mene..enga tapravga cmoka…na lička! Lep dan, draga muca…si dobre volje???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cmoka

kul sonči :)))))

Srečno pot !

Nikita *(saj veš , kaj to pomeni , ne ;))

ma ekola adjamo primorci , kaj tu pomeni ?
bi zajček vedel rad ?
ma , če se da , drugače ne…ma nima smisla :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

.. * = en drobcen poljubček :)))

Nikita * ( za zajčka )

kul zajči…, cmoka za lep dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close