Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo jest sem zvezda!

Evo jest sem zvezda!

Hahaha, kdo pa je to? 😉
[/quote]
To je en ameriški reper

Je slo, ampak malo drugace. Samo ce redno pises v 3 jezikih, se mi zdi prekomplicirano, ker si je treba zapomniti znake ali pa vse vsaki prelepit. Vseeno hvala.
[/quote]

Z bližnjico “Shift+Alt” se na hitro zamenja/preklaplja tipkovnice (v ikonci se spremeni jezik)… drugega pa ne poznam več…

Vagabundu. Če pa to ni karizma potem sem pa jaz sibirska medvedka. Vagabund mi je všeč. A mogoče kdo ve, a res odgovori na privat sporočila?

Prepogibam prepono in hlastam po zraku, tako me je nasmejal ta tvoj prispevek. Ejga, oprosti, ampak a veš da sem po spominu res mislila, da tvoja mausi govori slovensko. Vsaj malo. Potem sem pa očitno tudi jaz malo preveč popila. Torej praviš, da se bolj siti po naše.
Tole naslednjič premlevamo rajše v živo.
Sem pa hotela že včeri napisat, da veš kaj, sončna očala imaš pa res skoz na nosu. Mogoče jih model moti pa zato mislijo da si naduvan hi hi. Zamenjaj špegle hi hi.

No ti še jaz povem eno finto, ko si mal depresivna alpa če boš slabe volje. Poleti ko boš šla na morje si kupi nek parfum, ki ga do sedaj nimaš doma. In uporabljaj ga izključno samo na morju. Pejt na plažo in ko ti bo najlepš si špricn parfum na zapestje, zapri oči in dve minuti vohljaj zapestje in seveda vpijaj vonj. Ko boš prišla nazaj domov pozabi na ta parfum in nikdar več ga ne špricni.
In ko ti pride kak večer, ko ti bo vse šlo na khurac se vsed na teraso, špricn parfum na zapestje in zapri oči.
Boš vidla kaj so sposobni sproducirat naši možgani in kakšne občutke so sposobni spet obnovit. Ne moreš verjet.
Midva sva to probala z enim čist čudnim mlekom za telo. Moja ga je pozabila vzet s seboj na dopust in je tam enga kupila, ampak pač vonj ki ga ni poznala.
To sva probala. Že pred leti. Noro in to delava še zdaj vsak let. Samo probaj. Verjemi da se v trenutku vrneš v popolnoma isto stanje kot je bilo takrat tam na tistem mestu. Vključno z mirnimi živci, ki nastanejo v trenutku ko vdihneš.
[/quote]

Ajde gobcalo, špricn si parfumček na rokco in poskusi povedati, kaj pomeni quasis dome asti?

Ajde gobcalo, špricn si parfumček na rokco in poskusi povedati, kaj pomeni quasis dome asti?
[/quote]

Ja on bo verjetno tebi na kvizu. Najbrž. Si bral človeka v resnih vprašanjih. Pa ja se mu vidi, da ima nekaj v glavi. Ne j.e.b.e te za suho šlivo, če še nisi opazil.

Če gledam po teh klikih je res nenavadno, da nekdo da neko kost s takim naslovom. In potem sproži plaz klikov in zapisov.
Nisi od muh ti Vagabund. No jaz te že itak rada berem. Komaj čakam nov zapis

Vagabund, mene pa iskreno zanima od kje ta zelja, da si zelis biti zvezda enega foruma in odpres temo, kaksna zvezda si? A ni namen forumov poiskati informacije, ki jih potrebujes in dati konstruktivni nasvet, ce se spoznas na zadevo? Zakaj potrebujes potrditev, da si nekaj na enem forumu? Nevem ampak zdi se mi, da mocno trpis za mejno narcisticno motnjo. Ti mogoce zena in otroci ne dajejo dovolj pozornosti, da moras tukaj toliko usmerjati pozornosti kar enih neznancev nase ter pisati da si zvezda in ti stevilo klikov na tvojo temo res dejansko fila ego? Ce je tako, je tvoja situacija zalostna in so tvoj nivo za pogovor ob kavi res Grda resnica in juzna. Lahko recete kaksno temo o mejni narcisticni motnji, ker po taksnih zapisih tukaj v tej temi, kar vsem primankuje hrana za filanje ega. Hvala ti lepa za tvoje odgovore ;). Pa se to, da pobozam vas ego in kar si zeliti vsi trije od kar enih neznancev tako obupno slisati: Vagabund, Grda resnica in juzna, vi ste res najvecje zvezde tega foruma in vasa strokovnost nima meja. Upam, da sem vam s tem komplimentom polepsala vas zvezdniski virtualni svet :).

He he! Po pravici povedano nisem še skopčala tega Vagabunda. No ja, vsak ima svoje mnenje.

Raje berem humora polno Grdo resnico, kot tebe živo žalost in podobne zamorjene osebke. Dan se prične z dobro voljo in lahko se tako tudi konča. Toda ti živa žalost se sama odloči. Lahko bi bila tudi eno samo veselje. Uči se. Tvoj realni svet je žalost zato kukaš in ocenjuješ druge? S kakšnim namenom?

Raje berem humora polno Grdo resnico, kot tebe živo žalost in podobne zamorjene osebke. Dan se prične z dobro voljo in lahko se tako tudi konča. Toda ti živa žalost se sama odloči. Lahko bi bila tudi eno samo veselje. Uči se. Tvoj realni svet je žalost zato kukaš in ocenjuješ druge? S kakšnim namenom?
[/quote]

Moje vprasanje je naslovljeno na Vagabunda in ne na druge, zato je tvoj komentar zame nepomemben, ampak ker sem dobra dusa bom vseeno odgovorila na tvoje vprasanje :). Tako kot ocenjujes moje zivljenje ti, da je ena sama ziva zalost, lahko tudi jaz enako ocenjujem zivljenja drugih :). Moj namen pa je, da mi Vagabund pove odgovore na moja vprasanja, ker delam eno raziskavo 😉 :). In ker je sam zelo raziskovalnega tipa clovek in brez sramu pove kako se tukaj na forumu rad dela norca iz ljudi in jih nekako testira/manipulira, menim, da mi bo z veseljem pomagal pri odgovorih :). Zdaj pa se eno vprasanje zate. S kaksnim namenom pa ti ocenjujes moje zivljenje? Te je moj komentar mogoce zabolel, ker sem napisala grdo resnico :)?

Hmmm, ker ta tema stalno šopa na vrh foruma, bom še jst pokomentiral, itak ni nobene druge zanimive teme, nism pa bral kaj se dogaja v tej temi, ko je toliko strani, pa ne morem, da ne bi….. Tip zgleda, da dela z ljudmi in ve kakšen učiinek ima……, kot pravijo, ko se meri pritisk pri doktorju…., bela halja. Če bi napisal, da je do vseh ugotivitev prišel kot šlosar, ki je napeljeval centralno po hišah in videl reakcijo ljudi, ga ne bi jebal noben pet posto.
Vseeno, men nelogično, pa sem krepko realne človek, kako se mu, da napisat naslov, da je zvezda, (to je isto kot, da bi jst napisal, Popay je največji jebač v Sloveniji, ker zagovarjam kurbarijo, hehe, seveda vem, da ne bi bilo komentarjev, verjetno ne še za eno stran….), kar v bistvu je, kar je očividno, po reakcijah in straneh drugih tem v katerih sodeluje, tud, če ne bi te teme odprl, pa, da mi ne bi kdo kaj očital, da sem se javil v to temo zaradi nevoščljivosti, saj tisto kar sem prebral mi deluje čisto ok. in me niti malo ne moti.
Tako, da bom jst rekel nekaj, ker sem že doooolgo na tem forumu in možakarja demantiram, edina prava zvezda foruma je Polarni nepr…, če že o zvezdah, zgodovina bo pokazala, da je to res, genije vedno šele v prihodnosti cenijo za nazaj on živi z dušo in telesom za ta forum in seveda za puhloglavke, hehe…

Tudi Damjan Murko je zvezda. Samo naklado njegovi NL koledarjev poglej.

Polarni je bližje drekaču, kot zvezdi. Zvezda material bi bil lahko Gunnar.

Polarni je bližje drekaču, kot zvezdi. Zvezda material bi bil lahko Gunnar.
[/quote]

Sicer nism več mislil sodelevat tukej ampak, ajde…., zajebavam se, hehe…. polarni je svojevrstna legenda, spodjebavanje med njim in glanzkofom se mi zdi prav zabavno, bi bilo zanimivo videti to v živo, hehe.
Tako kot avtor te teme naredi pozitivne reakcije med komentatorji, posebej ženskega spola, tako polarni naredi negativne, pač virtuala, men je pa ta virtuala, čista zabava, zakaj bi resne in zatežene teme človek bral zjutrej…. Gunner-ja se spomnim, ko sem uletel sem pred leti, pa zgleda, da se je fant malo naveličal te scene, pač ni več tako aktiven, očitno. Pišem pa o trenutni situaciji.

Tole pa je ena od zapriseg, malo sicer zamotano napisana, ampak je.
[/quote]

Saj od Vagabunda itak nismo pričakovali, da bo rešil to uganko:-)

Ajde gobcalo, špricn si parfumček na rokco in poskusi povedati, kaj pomeni quasis dome asti?
[/quote]

Če se ne da najti na Googlu, potem ne bo odgovoril. Če bi bil res zdravnik, mu latinščina ne bi bila tuja. Ampak, ker ni, na taka vprašanja raje sploh ne odgovarja.
P.S. Sem imela sorodnika, ki je imel medicino za hobi. Če je kdorkoli govoril z njim, ga je imel za zdravnika! Prebral je razne medicinske enciklopedije, doma je imel 10 debelih knjig, pa še kaj povrhu. Vsem, ki so ga poznali, je postavljal diagnoze:) Sicer je bil ekonomist po poklicu, ampak medicina ga je od nekdaj zanimala. Se mi zdi, da ja Vaga nekaj podobnega… zdravstveni tehnik, ki ima medicino za svoj hobi.


Ne zavajaj!
Med Vagabundom in Grdo resnico ni primerjave. Nisem zasledila, da bi ona kdaj delila strokovne nasvete.
Se pa vidi, da je inteligentna in nekonfliktna, če se jo pusti pri miru.
Problem so drugi, ki se vpikujejo v njo in vedno jih dobijo po prstih!
Inteligenten človek ima smisel za humor in odlično strategijo za obrambo.

Dej ne bluzi ženska.
Ja, je zvezda oz smo zvezde. Zakaj? Ker ste nas VI zvezde nardil. Ok, pr men se je to h sreč kr nehal. Noben od nas noče nobene potrditve, ne iščemo nobene pozornosti, komentiramo tako kot VSI ostali. Če imate pa VI take izpade da potem skoz neki težite, ste si pa sami krivi. Tako kot ti zdej pričakuješ njegov odgovor, ga pričakuje vsak, zato je fajn da človeku odgovoriš. Kakšn bo odgovor oz kako bo debata potekala, je pa odvisn tud od sogovornika. In glede na razne izpade enih, pa raznorazna napadanja enih, ima vsak človek pravico se tud brant, ane? In več je teh izpadov določenih osebkov, več je potem tud odgovorov vseh nas, no ja, odvisn kolk se ti da. Sam poglej kaj vse pišejo, skor ni dneva da ne bi kdo odprl teme o Vagabundu, karkol napiše se vsuje plaz komentarjev na njegovo objavo. Ja, to ti je zvezfa foruma. Vsi sam čekirajo in čakajo kdaj bo kaj objavil. Če pa ne, se pa spet začne kje je Vagabund….dej dej, mi je vse jasn, ko se sam spomnm kako je bilo tud z mano, skoz sam neki Ena južna, Ena južna….
Še dandans se VČASIH dogaja, da karkol napišm, dam avtorju čist nornaln odgovor vezan na njegov vprašanje, pa se najdejo osebki, ki potem temo zasmetjo z nečim čist drugim, ki nima veze z naslovom teme.
Zato še 1x: VI ste ga oz ste nas vkoval v zvezde foruma.

Dej ne bluzi ženska.
Ja, je zvezda oz smo zvezde. Zakaj? Ker ste nas VI zvezde nardil. Ok, pr men se je to h sreč kr nehal. Noben od nas noče nobene potrditve, ne iščemo nobene pozornosti, komentiramo tako kot VSI ostali. Če imate pa VI take izpade da potem skoz neki težite, ste si pa sami krivi. Tako kot ti zdej pričakuješ njegov odgovor, ga pričakuje vsak, zato je fajn da človeku odgovoriš. Kakšn bo odgovor oz kako bo debata potekala, je pa odvisn tud od sogovornika. In glede na razne izpade enih, pa raznorazna napadanja enih, ima vsak človek pravico se tud brant, ane? In več je teh izpadov določenih osebkov, več je potem tud odgovorov vseh nas, no ja, odvisn kolk se ti da. Sam poglej kaj vse pišejo, skor ni dneva da ne bi kdo odprl teme o Vagabundu, karkol napiše se vsuje plaz komentarjev na njegovo objavo. Ja, to ti je zvezfa foruma. Vsi sam čekirajo in čakajo kdaj bo kaj objavil. Če pa ne, se pa spet začne kje je Vagabund….dej dej, mi je vse jasn, ko se sam spomnm kako je bilo tud z mano, skoz sam neki Ena južna, Ena južna….
Še dandans se VČASIH dogaja, da karkol napišm, dam avtorju čist nornaln odgovor vezan na njegov vprašanje, pa se najdejo osebki, ki potem temo zasmetjo z nečim čist drugim, ki nima veze z naslovom teme.
Zato še 1x: VI ste ga oz ste nas vkoval v zvezde foruma.
[/quote]

Ja ampak to lahko počne tudi gola, vaga, ti …..vsi imajo možnost pisati v črnini, vsi lahko pod različnimi nicki mutijo vodo in delajo temo zanimivo, ali pa jo s provokacijami spravljajo na vrh.
Lahko si sama sebi odgovarjala in se delala pomembno in čisto realno, koliko postov in ogledov vagove teme je v bistvu njegovih? veš?

Ja ampak to lahko počne tudi gola, vaga, ti …..vsi imajo možnost pisati v črnini, vsi lahko pod različnimi nicki mutijo vodo in delajo temo zanimivo, ali pa jo s provokacijami spravljajo na vrh.
Lahko si sama sebi odgovarjala in se delala pomembno in čisto realno, koliko postov in ogledov vagove teme je v bistvu njegovih? veš?
[/quote]

Sm že parkrat napisala, da SKOZ pišm kot registrirana, enako prav Vagabund. Če imaš pa ti blodnje in si domišljaš da pišemo tud pod drugimi nicki, je pa tvoja stvar.

Sm že parkrat napisala, da SKOZ pišm kot registrirana, enako prav Vagabund. Če imaš pa ti blodnje in si domišljaš da pišemo tud pod drugimi nicki, je pa tvoja stvar.
[/quote]

Mogoč res pišeš vedno prijavljena, Vago so pa ravno včeraj dobili, da je pisal pod črnim nickom.
Slovenec se ne zmoti, da bi ime meseca napisal z veliko začetnico, taka so pravila v nemščini.

Sm že parkrat napisala, da SKOZ pišm kot registrirana, enako prav Vagabund. Če imaš pa ti blodnje in si domišljaš da pišemo tud pod drugimi nicki, je pa tvoja stvar.
[/quote]

vztrajam pri trditvi iz nicka.
PS
Niti za trditev da stalno pišeš prijavljena ni nobenega dokaza razen tvoje besede, ki pa povprečno inteligentnemu ni nikakršen dokaz.

Mogoč res pišeš vedno prijavljena, Vago so pa ravno včeraj dobili, da je pisal pod črnim nickom.
Slovenec se ne zmoti, da bi ime meseca napisal z veliko začetnico, taka so pravila v nemščini.
[/quote]

Jao dej ne bluzi no. Najprej šumniki, zdej velika začetnica…pa kaj boste še pogruntal?

Dej ne bluzi ženska.
Ja, je zvezda oz smo zvezde. Zakaj? Ker ste nas VI zvezde nardil. Ok, pr men se je to h sreč kr nehal. Noben od nas noče nobene potrditve, ne iščemo nobene pozornosti, komentiramo tako kot VSI ostali. Če imate pa VI take izpade da potem skoz neki težite, ste si pa sami krivi. Tako kot ti zdej pričakuješ njegov odgovor, ga pričakuje vsak, zato je fajn da človeku odgovoriš. Kakšn bo odgovor oz kako bo debata potekala, je pa odvisn tud od sogovornika. In glede na razne izpade enih, pa raznorazna napadanja enih, ima vsak človek pravico se tud brant, ane? In več je teh izpadov določenih osebkov, več je potem tud odgovorov vseh nas, no ja, odvisn kolk se ti da. Sam poglej kaj vse pišejo, skor ni dneva da ne bi kdo odprl teme o Vagabundu, karkol napiše se vsuje plaz komentarjev na njegovo objavo. Ja, to ti je zvezfa foruma. Vsi sam čekirajo in čakajo kdaj bo kaj objavil. Če pa ne, se pa spet začne kje je Vagabund….dej dej, mi je vse jasn, ko se sam spomnm kako je bilo tud z mano, skoz sam neki Ena južna, Ena južna….
Še dandans se VČASIH dogaja, da karkol napišm, dam avtorju čist nornaln odgovor vezan na njegov vprašanje, pa se najdejo osebki, ki potem temo zasmetjo z nečim čist drugim, ki nima veze z naslovom teme.
Zato še 1x: VI ste ga oz ste nas vkoval v zvezde foruma.
[/quote]

Prvo kot prvo nisva skupaj krav pasle in ne ti men ne bluzi zenska, ok? En spostljiv odnos pa ja lahko pricakujem od tebe ali ne bo slo :)? Kakorkoli, jaz se zmeraj pricakujem odgovor od Vagabunda. Tebi se pa zahvaljujem, da si je taka zvezda foruma vzela toliko casa in mi napisala odgovor. Pocascena sem res in ne morem verjeti, da se ti je vse to dogajalo tukaj, verjetno mora biti obcutek grozljiv, ko si tako znan na enem forumu :). Ampak ti pa vseeno polagam na srce, da je prav da nisi izgubila volje in le ostani tako aktivna na forumu, ker je to tvoja edina opcija, ki ti omogoca, da lahko nekje sama sebe kujes v zvezde. No vsako tele ima svoje vesele :).

New Report

Close