Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo jih vaši sončki

Evo jih vaši sončki

to je samo posledica ćapcev in njihovega teroriziranja,zdej pa žanjejo to kar so sejal, pa če se še tko grdo sliš taka je resnica, sami so bli tisti, k so se množično spravljal na osebe, k so jim rekl slovenac.[/quote][/quote]

Se pravi se lahko zaradi tvojih neprijetnih spominov na OŠ lahko do konca sveta Slovenci upravičeno spravljajo na vse južnake?
Daj preboli že enkrat no.
Res nam ni rešitve s takimi brihtami.[/quote

sej niso to samo moji spomini, to je bla realnost za ogromno šolarjev najprej v času beguncev, pol pa še v času ćapcev in pač je resnica taka kt je, noben ni bosanca stolku ker je bosanc al pa srba ker je srb al pa hrvata ker je hrvat ampak je tista določena oseba sama izzivala pa iskala batine, dons pa ni nč drugač k misljo da so zaščitena vrsta pa da vse lahko pol jim pa en mal pokaže da ne morejo vsega so pa oni največji reveži ever. samo povprečen opranoglav slovencelj tvojga kova tega nikol ne bo dojel, ker tega ni dal skoz v lajfu, dokler sami ne boste od njih kasiral samo takrat bo prepozno.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ti si dasa, Gunnar, na daljavo vidiš, kdo je koga izzival, čeprav še v življenju nisi bil v Desklah, niti se ti ne sanja, kje to je.

Gunnarja za precednika, on nam bom razširil obzorja.

to ti mislis da se nisem bil, vem pa da jih 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni kasiral zato ker je bosanec al pa iz cistga miru, je moral bit nekej druzga v ozadju ce ne bi bli dons vsi k niso slovenci vsak dan tepeni od slovencev pa niso. tko da pac to vase teoretiziranje da je kasiral ker je iz bosne ne drzi niti kapljice vode, cebi bi tud ze kdo od mojih kolegov iz tazga razloga kdaj kasiral ker so srbi, bosanci, hrvati pa nikol niso, so pa njhovi sonarodnjaki pa se to sam tisti k so sami izzival pa iskal, drugac bi vsi v kompletu iz tega razloga da so drugih narodnosti kasiral.

samo sej pravm butalskmu slovenceljnu to ne bo nikol jasno, ker vsazga k mu v rit leze smatra za apriori nedolznega pa zrtev, k verjetno to ni izven lastne krivde. ste pac opranih glav z vsebino kislega zelja.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Predvsem je članek eno skrpucalo. Dejstvo je, da deček ni pravilno voden v šoli in da drugi otroci niso pravilno vodeni, kako se obnašat do novega učenca. Ravnatelj se nagiba k temu, da je resnica nekje na sredini. Deček naj bi sam izzval pretep, ker ni upošteval prošenj sošolcev, naj se odstrani iz razreda, kjer naj bi vadili neko igrico – presenečenje tudi za ostale sošolce. In preveč naj bi silil v otroke, na vsak način biti njihov prijatelj, namesto da bi počakal, da se ga počasi navadijo in ga sprejmejo. No, ampak zdaj se bo z mularijo pogovoril policaj, pa s starši tudi, kar je koristno. In menda dečka niso kar prebutali, nekaj so se prerivali in to, mati pa je dečka peljala k zdravniku, vse skupaj prijavila in naredila zgodbo. Vsak po svoje svojega otroka brani. Mi smo se tudi stepli kaj v šoli, pa nas mame niso k zdravniku vodile.

Tole sklepanje je seveda v nasprotju z vsemi pravili logike, to je tako, kot če bi jaz rekel, vem, da me danes kot pešca v Ljubljani ne bo podrl avto, ker potem bi morali avti podreti vse pešce v Ljubljani, ker pa vem, da se to še nikoli ni zgodilo, tudi mene ne bo podrl avto.

Prav tako napačno sklepanje, skregano s pravili logike. Spet v slogu: moja sestra ne bo rodila dvojčkov, čeprav tako trdi njen ginekolog na podlagi ultrazvočnega pregleda, ker potem bi morale vse ženske v kompletu na svetu roditi dvojčke, iz tega razloga torej tudi moja sestra ne bo rodila dvojčkov.

Mogoče si lahko v knjižnici sposodiš knjigo “Prava in kriva pota mišljenja”, tam so takšne prevare nelogičnega mišljenja, kot jih premnogokrat uporabljaš ti, podrobno opisane, zelo naivno je tvoje pričakovanje, da bomo vsi padali na tako preproste in zlajnane finte.

Ja, tako je bilo ja. In sedaj se spet popačena resnica piše po medijih in obsoja vsepovprek, potem bodo pa spet NEDOLŽNI naj*ebali, kot vedno…. kot da se nič ne bi naučili iz ravnateljevega primera. Spet isto,…. ko se je zgodil pa zločin, tam so pa rekli, da naj bo folk tiho, kot da bi se bali, da bi si kriminalci kaj naredili,… nedolžni si pač lahko ali kaj? Ko jih po krivem obsodijo?

Ravnatelj je izjavil za radio 1, da so se malo prerivali in se je udaril v mizo in da so ga malo brcali., da so v tem razredu že prej imeli problem, da so že še preden je otrok prišel v ta razred, vedeli, da se ne bo vklopil in da je (brano med vrsticami) kriv pediater, ker je poklical policijo. Haloooo, kakšna izjava!

Ne mislim se postavlajti na nobeno stran, ampak šola je bila dolžna to fizično nasilje (kar brcanje je) preprečiti oz. ukrepati. Žalostno je, da lahko skupina otrok lahko terororizia enega otroka brez posledic.

Tudi v našem kraju je bilo tako, terorizirali so otroka, ki se je priselil in šola razen srečanj s starši ni naredila nič. Vodja nasprotnega tabora je bil namreč otrok lokalnega veljaka. Pa preden me napadete, vsi vpletni so Slovenci. Končalo se je s tem, da se je en otrok prešolal. Uganet kater?

Tebi se pa vidi, da nikoli nisi bil otrok…. ti si se odrasel že rodil…. Ravnatelj je rekel, da sta krivi obe strani in da ga niso stepli, ampak, da so se prerivali in da se je udaril v mizo. Rekel je tudi, da je silil v druge otroke, ker je hotel, da ga takoj sprejmejo in ni počakal, da ga sami sprejmejo…. za prepir sta vedno potrebna dva.. le v diktaturah je lahko vedno samo en in le en kriv….

Tole sklepanje je seveda v nasprotju z vsemi pravili logike, to je tako, kot če bi jaz rekel, vem, da me danes kot pešca v Ljubljani ne bo podrl avto, ker potem bi morali avti podreti vse pešce v Ljubljani, ker pa vem, da se to še nikoli ni zgodilo, tudi mene ne bo podrl avto.

Prav tako napačno sklepanje, skregano s pravili logike. Spet v slogu: moja sestra ne bo rodila dvojčkov, čeprav tako trdi njen ginekolog na podlagi ultrazvočnega pregleda, ker potem bi morale vse ženske v kompletu na svetu roditi dvojčke, iz tega razloga torej tudi moja sestra ne bo rodila dvojčkov.

Mogoče si lahko v knjižnici sposodiš knjigo “Prava in kriva pota mišljenja”, tam so takšne prevare nelogičnega mišljenja, kot jih premnogokrat uporabljaš ti, podrobno opisane, zelo naivno je tvoje pričakovanje, da bomo vsi padali na tako preproste in zlajnane finte.[/quote]

ne moreš primerjat pretepa s tem, da te bo zbil avto al pa ne,pa z nekimi rojstvi dvojčkov. sem že dal precej pretepov skoz v življenju pa se skor nikol niso začel na podlagi nacionalnosti (te so začel lih uni od dol kar jih je bilo), spolne usmerjenosti al pa iz čistga miru ampak je bil za pretep zmer en povod al je blo izzivanje, grožnje nekoga, ženska, itn. nikol se pa še nikjer ni noben kr neki zmislu pa začel tolčt folk, tko kt ti hočeš prikazat, ker če ne bi se vsi kar skoz tolkli med sabo iz nikakršnega razloga al pa vzroka, bi šel npr. na kavo pa bi kar enga žvajznu po buč ker je lih tam al pa v štacuno pa gasa užgat enga random človeka tud iz nobenga razloga al pa banalnga, ker ti ni všeč njegova obleka al pa ker te je narobe pogledal ipd. in tko kt sm že reku poznam folk, k nikol ni kasiral, ker niso konfliktni pa ne glede na narodnost, spolno usmerjenost ipd. pa poznam tiste, k so neglede na prejšnji primer kasiral batine ampak samo zato ker so jih dobesedno iskal, so kej podjebaval pa verbalno ni zaleglo, so grozil drugim ipd.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Skratka po tvojih obširnih pretepaških izkušnjah je vedno tako, da tisti, ki “kasira”, si to tudi zasluži?

Skratka po tvojih obširnih pretepaških izkušnjah je vedno tako, da tisti, ki “kasira”, si to tudi zasluži?[/quote]

še zmer je blo tko pa je še zmer tko, da tist k išče tud kasira in nikol in nikdar še noben ni druzga na suh usekal, vse ostalo je napihovanje medijev pa izkoriščevanje sistema, medijev in vsega kar spada zraven s strani “nedolžnih žrtev” napadov iz banalnih vzrokov, ker je bosanec, ker je homo, ker je zelene barve, ker je nekristjan itn. še nikjer nisem doživel niti sam tega naredil, da bi kdo kar nekoga začel tolčt samo zato, ker mu al pa ji ni všeč ipd. še za vsak pretep je bla zadaj neka zgodovina al pa trenutno izzivanje tistga, k je kasiral al pa k je kdo preveč okrog ženske od nekoga drugega šaril pa besede niso bile dost.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

No, brez zamerice, tole pa nikakor ne bo držalo, jaz nisem nič iskal ko sta me razredna bullyja po šoli počakala in začela z ustrahovanjem, prav tako sem bil nov na tisti šoli (pa noben od nas ni bil “Busanc”, samo jaz sem bil pač novinec), pa me je rešil drug sošolec, ki je čisto slučajno prišel mimo.

Pa seveda to ni edini primer, pred leti je po Ljubljani razsajala banda pod vodstvom nekega bivšega karateista, njihov edini namen je bil najti sredi noči žrtev, niso mu nič ukradli, niso ga / je poznali (ja, tudi na ženske so se spravljali, tako do si jih pretepali, ne spolno izrabljali), samo ustrahovali so ljudi, v popolni številčni premoči in jih nazadje seveda pretepli. Pa take bande brez dvoma še vedno so.

Že sama definicija besede BULLY je človek, ki zaradi osebnega užitka ob ustrahovanju drugih počne to, kar počne, med drugim tudi pretepa druge. Zaradi uživanja ob občutku nadvlade, premoči, zaradi sadizma.

Jaz se pa sprašujem, koliko Slovencev sploh živi v Desklah… Tam je ogromno prebivalstva iz nekdanje Jugoslavije in ti otroci njihovi potomci.

Zakaj sovražna.Zakaj omejena? A zato,ker imaš takšnega pridnega sončka doma??’ V šolah je vedno več nasilja in kdo je kriv,MI STARŠI in ta super vzgoja.
Daj ti mene povej,zakaj se eni otroci že od prvega razreda spravljajo na mojga otroka.In nič ne moraš,šola ni vredno besed,starši sramota za ta svet-moj že ne,ni takšen,…..blablabla
Jaz,kot starš,kaj naj še naredim,naj te sončke počakam in vsakega nalomim????[/quote]

Ni potrebe po sprenevedanju in odgovor na tvoj zakaj je že v postu, ki ga citiraš. Prevod zate pa je: zato, ker posplošuješ in vse otroke mečeš v isti koš, poleg tega pa vsem staršem sugeriraš, da imajo takšne otroke – “Evo jih vaši sončki”. Zdaj pa si hitro tudi mene popredalčkala in mojega otroka tudi… Zakaj? Zato, ker sem si drznila povedati svoje mnenje? In ker se to moje mnenje ne vsovpada s tvojim? Je zato po tvojem moj otrok tudi tak priden sonček? Halo, pa daj malo ustavi konje. Malo premisli, če ni bil morda tvoj naslov žaljiv do
drugih staršev, ki se trudimo otroke vzgajati v prijazne in pravične osebe.
In ne, če dovoliš, moj otrok ni takšen. S petimi leti je veliko bolj čuteč in prijazen kot marsikateri odrasel človek. Verjamem, da ti je hudo, ko se drugi otroci spravljajo na tvojega otroka, saj si mama in čutiš njegovo stisko in krivico, ki se mu dogaja. Tudi sama sem bila v tvojem položaju…, jaz sem stopila direktno do otroka, ki je dnevno tepel mojega (moj naivko pa si je tako prizadeval za njegovo prijateljstvo, ker si želi biti z vsemi prijatelj) in otroku rekla, da naj takoj preneha tepsti mojega. Bila sem zelo kratka in jasna, na koncu sem mu pomežiknila, da sem razbila neprijetno ozračje. Pri meni je uspelo, verjamem pa, da je pri nekaterih otrocih to doseči težje oz izredno težko.
Rešitev mora biti, kajti nedopustno je, da se nek otrok izživlja nad drugim.
Vseeno, pa ne prenesem posploševanja in predalčkanja in ne morem mimo tega, ker tudi krivica ni moja prijateljica.
Želim ti, da uspešno rešiš težavo s svojim otrokom.
Pa še to.., seveda edino starši so krivi za nasilje na šolah.. Pa ne tisti starši, ki svoje otroke vzgajajo v prijetne ampak oni drugi, ki tega ne znajo, nočejo oz najverjetneje, jih s svojim vzorom spreminjajo v surove osebe. Žal mi je za te otroke, kakor tudi za one druge, ki so žrtve nasilnih.[/quote]

Še enkrat preberi-zmotilo me je omejena,zblojena,sovražna in ja takšni starši vedno napadajo.Moj otrok je vedno bil čuten,prijazen,pravičen in vedno vsakega branil, kaj dobiva za to-sovražnost,….
In nekaj takega se bo dogajalo tvojemu otroku,ker drugačnih ne sprejemajo,ker odrasli nekateri tud ne,ne znajo in nočejo.Moj otrok je nadarjeni glasbenik in že zarad tega ga ne sprejemajo,…..Počakaj,ko bo tam nekje v tretjem razredu in mi takrat napiši,kaj se dogaja,takrat boš videla kako je staršu,ki ne mora pomagat svojemu otroku,ker enostavno,ne dosežeš čisto nič,ne v šoli z učitelji in ne z določenimi starši.Enostavno vidiš,da se jim fučka,kaj naredijo-kakšni so njihovi otroci-še ponosni so na to,glejga kaj je moj sposoben naredit,…..Ker smo mi starši enostavno nesposobni za vzgojo.

Skratka po tvojih obširnih pretepaških izkušnjah je vedno tako, da tisti, ki “kasira”, si to tudi zasluži?[/quote]

še zmer je blo tko pa je še zmer tko, da tist k išče tud kasira in nikol in nikdar še noben ni druzga na suh usekal, vse ostalo je napihovanje medijev pa izkoriščevanje sistema, medijev in vsega kar spada zraven s strani “nedolžnih žrtev” napadov iz banalnih vzrokov, ker je bosanec, ker je homo, ker je zelene barve, ker je nekristjan itn. še nikjer nisem doživel niti sam tega naredil, da bi kdo kar nekoga začel tolčt samo zato, ker mu al pa ji ni všeč ipd. še za vsak pretep je bla zadaj neka zgodovina al pa trenutno izzivanje tistga, k je kasiral al pa k je kdo preveč okrog ženske od nekoga drugega šaril pa besede niso bile dost.[/quote]

Da, in ženske so posiljene, ker so izzivalno oblečene.

Tvoj razvoj se je pa res predčasno ustavil.

še zmer je blo tko pa je še zmer tko, da tist k išče tud kasira in nikol in nikdar še noben ni druzga na suh usekal, vse ostalo je napihovanje medijev pa izkoriščevanje sistema, medijev in vsega kar spada zraven s strani “nedolžnih žrtev” napadov iz banalnih vzrokov, ker je bosanec, ker je homo, ker je zelene barve, ker je nekristjan itn. še nikjer nisem doživel niti sam tega naredil, da bi kdo kar nekoga začel tolčt samo zato, ker mu al pa ji ni všeč ipd. še za vsak pretep je bla zadaj neka zgodovina al pa trenutno izzivanje tistga, k je kasiral al pa k je kdo preveč okrog ženske od nekoga drugega šaril pa besede niso bile dost.[/quote]

Da, in ženske so posiljene, ker so izzivalno oblečene.

Tvoj razvoj se je pa res predčasno ustavil.[/quote]

uf kakšne paralele vse vlečete iz enga običajnega pretepa, k nima nič opravt z devicam, posilstvom, rojevanjem dvojčkov, zbijanjem pešcev itn.

zist k je pa tebe posilil je pa že vedel zakaj te je, pa najbrž ni bil en neznanc, k ga v lajfu še nis vidla ampak te je mel na uču že kar nekej časa samo ti si bla preponosna da bi to opazila, najbrž si ga že kdaj tud zavrnila pa bi bla lahk v mumijo oblečena pa bi te še zmer na silo dol dal.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ni potrebe po sprenevedanju in odgovor na tvoj zakaj je že v postu, ki ga citiraš. Prevod zate pa je: zato, ker posplošuješ in vse otroke mečeš v isti koš, poleg tega pa vsem staršem sugeriraš, da imajo takšne otroke – “Evo jih vaši sončki”. Zdaj pa si hitro tudi mene popredalčkala in mojega otroka tudi… Zakaj? Zato, ker sem si drznila povedati svoje mnenje? In ker se to moje mnenje ne vsovpada s tvojim? Je zato po tvojem moj otrok tudi tak priden sonček? Halo, pa daj malo ustavi konje. Malo premisli, če ni bil morda tvoj naslov žaljiv do
drugih staršev, ki se trudimo otroke vzgajati v prijazne in pravične osebe.
In ne, če dovoliš, moj otrok ni takšen. S petimi leti je veliko bolj čuteč in prijazen kot marsikateri odrasel človek. Verjamem, da ti je hudo, ko se drugi otroci spravljajo na tvojega otroka, saj si mama in čutiš njegovo stisko in krivico, ki se mu dogaja. Tudi sama sem bila v tvojem položaju…, jaz sem stopila direktno do otroka, ki je dnevno tepel mojega (moj naivko pa si je tako prizadeval za njegovo prijateljstvo, ker si želi biti z vsemi prijatelj) in otroku rekla, da naj takoj preneha tepsti mojega. Bila sem zelo kratka in jasna, na koncu sem mu pomežiknila, da sem razbila neprijetno ozračje. Pri meni je uspelo, verjamem pa, da je pri nekaterih otrocih to doseči težje oz izredno težko.
Rešitev mora biti, kajti nedopustno je, da se nek otrok izživlja nad drugim.
Vseeno, pa ne prenesem posploševanja in predalčkanja in ne morem mimo tega, ker tudi krivica ni moja prijateljica.
Želim ti, da uspešno rešiš težavo s svojim otrokom.
Pa še to.., seveda edino starši so krivi za nasilje na šolah.. Pa ne tisti starši, ki svoje otroke vzgajajo v prijetne ampak oni drugi, ki tega ne znajo, nočejo oz najverjetneje, jih s svojim vzorom spreminjajo v surove osebe. Žal mi je za te otroke, kakor tudi za one druge, ki so žrtve nasilnih.[/quote]

Še enkrat preberi-zmotilo me je omejena,zblojena,sovražna in ja takšni starši vedno napadajo.Moj otrok je vedno bil čuten,prijazen,pravičen in vedno vsakega branil, kaj dobiva za to-sovražnost,….
In nekaj takega se bo dogajalo tvojemu otroku,ker drugačnih ne sprejemajo,ker odrasli nekateri tud ne,ne znajo in nočejo.Moj otrok je nadarjeni glasbenik in že zarad tega ga ne sprejemajo,…..Počakaj,ko bo tam nekje v tretjem razredu in mi takrat napiši,kaj se dogaja,takrat boš videla kako je staršu,ki ne mora pomagat svojemu otroku,ker enostavno,ne dosežeš čisto nič,ne v šoli z učitelji in ne z določenimi starši.Enostavno vidiš,da se jim fučka,kaj naredijo-kakšni so njihovi otroci-še ponosni so na to,glejga kaj je moj sposoben naredit,…..Ker smo mi starši enostavno nesposobni za vzgojo.[/quote]

Upam, da moj otrok teh tezav ne bo imel. Sem pa prepricana, da bi odreagirala (v primeru, da se nasilje ne bi koncalo) zelo glasno (milo receno) in bi zahtevala sestanek z otroci, njihovimi starsi, uciteljico in ravnateljem in ne bi popuscala. V kolikor bi se otrok pocutil v drugem razredu oz drugi soli boljse bi ga prepisala. Sicer je tak otrok zadnji, ki si to zasluzi ampak ce se tako izogne otrokom, ki ga maltretirajo, tudi prav.

Vstrajaj, zahtevaj, zagrozi…, ker otrok ima lahko kasneje zaradi tega tezave,… in vsekakor ni prav, da se kdorkoli kakorkoli znasa nad njim.

Vsaka zgodba ima dve plati. Mediji vedno eno napihnejo.

Medvrstniško fizično ali psihično nasilje med otroci ni nič novega, ampak včasih mediji o tem niso poročali. Edina razlika je v tem, da včasih so starši in učitelji odreagirali drugače kot danes.

New Report

Close