Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo kam peljejo te trans… variacije, ki si jih izmišljujejo v tem svetu danes

Evo kam peljejo te trans… variacije, ki si jih izmišljujejo v tem svetu danes

trans to

pa nimam nič proti homoseksualnosti –  pač če ne kdo tako čuti ok, je to še normalno ob vseh kozlarijah, ki pa si jih potem v tem trans svetu

trans to, trans ono, samo zato, ker bol je nekaj trans izmišljeno bolj se zdi in al kako…in potem dobimo to norost

https://www.instagram.com/reel/Cnz1kAyjgKx/?utm_source=ig_web_copy_link

transuknjeni so to, ki ne cenijo svojega zdravja… takim bi kakšen invalid, ki ni sam kriv da to je, moral napeti kakšne ornk v faco

svet je šel v maloro…

Meni pač niso všeč te države kot so AMERIKA, pa Rusija, pa Iran ki usmrčuje homoseksualce in ima največ operacij spremembe spola na svetu, pa Bocvana kjer je ilegalna homoseksualnost, sprememba spola pa super. Pa Tajska, pa katoliška Brazilija z največ transicami… tudi Srbija gre po tej poti. V Rusiji mora že totalno vreti in se moški množično oblačijo v oblekicve in perilo svojih partnerk, ko partnerk ni doma in so sami in potem drkajo… (mimogrede samo Rus je lahko tako zaostalo bitje in tako počen v glavo, da misli da je to dekadenca, ki prihaja iz zahoda 😀 )

Poglejte, z razlogom obstajata MOŠKI in ŽENSKI spol. Ti imaš penis, ženske imajo vagino. In HETRONORMATIVNOST pač ni normalna ker tega ne podpira.

Jaz pa trdim da obstaja le BIOLOŠKI SPOL.

Ker usrana HETERONORMATIVNOST in bolano krščanstvo(katoliško, pravoislavno…) in muslimanstvo je izumilo DRUŽBENI SPOL. Po njihovem je spol OBČUTEK in ne biološko dejstvo. Torej ženska ima rada te stvari, moški pa druge. Za fante je modra, za punce roza.

Torej LGBTQ ideologija pa je le nadeljevanje te tradicije, ki je ustvarila DRUŽBENI SPOL. Ali drugače povedano; Aleš Primc je isto kot transvestit na paradi ponosa.

Zato pa v ZAOSTALIH državah tisti, ki se ne počutijo, da ustrazajo merilom družbenega(IZMIŠLJENEGA) spola spremenijo spol. Pa še klovna je heteronormativnost iz ženske ustvarila. Ženske(klovnese) imajo visoke petke, najlonke, ličila, namazane so, nalakirane nohte, čipkasto perilo.

Torej ženska je fetiš objekt in moški je naučen, da ga to rajca. V psihologiji pa je tako, da fetišist hoče to še na sebi poskusiti.

Ta HETERONORMATIVNOST je bolna(in enako ti lahko razložim kako vodi v pedofilijo, incest, fukanje živali in nasilje).

Oprostite toda te stvari meni niso NE NARAVNE in NE NORMALNE. 🙂

Jaz pač mislim, da je narava ustvarila moškega in žensko.

In zdaj ko vemo, da so borci proti LGBTQ ideologiji, ki zagovarjajo družinske vrednote in tradicijo in sama LGBTQ ideologija ENO IN ISTO in ne nasprotniki kot sami mislijo, da so. Zato pa ti povem, da ne podpiram zaostalih držav kot so Amerika ali Rusija…

Kot sem tudi proti LGBTQ ideologiji. 🙂

Narava ni kar tako ustvarila moškega in ženske(biološkega spola). Pa čeprav pa čeprav nas HETERONORMATIVNOST cel čas oddaljuje od tega. Če se samo spomnim moških v pajkicah, naličenih in z lasuljami in v barvitih oblekicah v srednjem veku, da ne bomo le o današnjih državah govorili.

Tako da tudi Rusija ščiti napačne vrednote, ko ščiti LGBTQ ideologijo in transaktivizem s tem, da jim nasprotuje z branjenjem tradicionalnim vrednotam. To je tako kot bi podpiral izumrtje medvedov zato ker hočeš, da je čim več medvedov.

Še enkrat: Narava je ustvarila le moškega in žensko!!!! STOP RUSIJI, Ameriki in podobnemu sranju.

Pa tudi pedofilija ni v redu.

To se vam mora JASNO povedati!

Seveda ni vredu.

nova
Uredništvo priporoča

vsake neumnosti na netu ti pa res ni treba verjet no … vse za klike in lajke 🙂

Imam soseda, oba trans. U nulo kulturna, omikana,olikana,spoštljiva -do drugih. Med sabo se zmlatita obvezno 1x na teden. Pravita,da zaradi ljubosumja.

To je zato, ker sta hetero.

Imam soseda, oba trans. U nulo kulturna, omikana,olikana,spoštljiva -do drugih. Med sabo se zmlatita obvezno 1x na teden. Pravita,da zaradi ljubosumja.

V bistvu si opisal večino slovenskih parov oz. zakoncev, LGBT status tu nima veze.

Načeloma si želite družbo z več transicami. Večina tipov bi odgovorila, da ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3585, 25.01.2023 ob 14:31

trans to

pa nimam nič proti homoseksualnosti –  pač če ne kdo tako čuti ok, je to še normalno ob vseh kozlarijah, ki pa si jih potem v tem trans svetu

trans to, trans ono, samo zato, ker bol je nekaj trans izmišljeno bolj se zdi in al kako…in potem dobimo to norost

https://www.instagram.com/reel/Cnz1kAyjgKx/?utm_source=ig_web_copy_link

transuknjeni so to, ki ne cenijo svojega zdravja… takim bi kakšen invalid, ki ni sam kriv da to je, moral napeti kakšne ornk v faco

svet je šel v maloro…

Dej mi probej v par enostavnih besedah razložiti v čem je tvoj problem?

Te je kaj manj? Imaš more? Traume? Te kaj košta? Zakaj se vtikaš v to?

Glih ne verjamem.

Nimam nič proti LGBTIQ+.

Moti me samo, ko si moški želi vagino, gre na operacijo, potem pa ima probleme, joče o tem, da so se mu naredili žepki na vagini in bo moral spet na operacijo. No, to me moti. Da pol joče, kok je bogi.

Te zadeve so zdej normalne že po srednjih šolah. Imaš svašta, geji in lezbijke so že passe. Zdaj so in bisex, tisti, ki se ne opredeljujejo glede spola in nočejo biti ne tipi ne punce, tisti, ki pravijo, da se zaljubijo v osebo, ne v spol (panseksualci), ampak se ločijo od bisexov, ker njih ne zanima seks, ampak oseba….

Moj sin pravi, da so v njegovem letniku:

– dva geja (zgledata kot tipi)

– dve lezbijki (zgledata kot punci)

– en biseksualec (zgleda kot tip)

– ena biseksualka (zgleda kot punca)

– ena panseksualka (zgleda kot punca)

– ena transseksualka (zgleda kot tip)

– en aseksualec (zgleda kot tip, baje ga seks ne zanima)

In to so samo tisti, ki so se javno opredelili, sošolci to vedo. Ne vem, koliko je hetero oseb med njimi, če sploh kdo. Ko sem sina vprašala, kaj je pa on, se je samo smejal.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 26.01.2023 ob 10:01

Glih ne verjamem.

Nimam nič proti LGBTIQ+.

Moti me samo, ko si moški želi vagino, gre na operacijo, potem pa ima probleme, joče o tem, da so se mu naredili žepki na vagini in bo moral spet na operacijo. No, to me moti. Da pol joče, kok je bogi.

zanimivo … tebe moti ker ima on probleme? Kaj točno tebe moti?

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 10:50

zanimivo … tebe moti ker ima on probleme? Kaj točno tebe moti?

Moti me, da si ljudje tako uničujejo telo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 26.01.2023 ob 10:52

Moti me, da si ljudje tako uničujejo telo.

tebe moti? Tebe to fizično boli? A ni vsak odgovoren za sebe in svoje telo? Kaj pa kadilci? Alkoholiki? Narkomani?

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 10:58

tebe moti? Tebe to fizično boli? A ni vsak odgovoren za sebe in svoje telo? Kaj pa kadilci? Alkoholiki? Narkomani?

Ne moti me konkretno. Seveda ne. Samo pogovarjamo se, daj no.

https://postimg.cc/06wYcRG7

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 25.01.2023 ob 21:25

vsake neumnosti na netu ti pa res ni treba verjet no … vse za klike in lajke 🙂

če pogledaš cel video, je poanta več kot odlična… kje se ustavi to “jaz se idendificiram kot” zato naj to družba upošteva???

meni je to odlična poanta

razumem lahko homo nagnjenost… ne razumem pa  tega: se ne identificiram kot to, sem raje ono , se ne morem identificirati kot nič, zato bi bil ono al pa mal obojega in podobne fore… to je pa že zblojeno do amena

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 26.01.2023 ob 11:00

Ne moti me konkretno. Seveda ne. Samo pogovarjamo se, daj no.

jaz recimo sploh ne vem kakšne pooperativne težave imajo oni, ker me to ne zanima. Predvidevam pa, da odrasel človek, preden gre na katerokoli “lepotno” operacijo preuči vse + in – tega posega in se konkretno zaveda vseh posledic. Če je posledice pripravljen sprejet, gre pod nož. Če se kasneje pritožuje … njegova stvar, ne stvar družbe.

jaz sprejemam vse ljudi, mi je čist vseeno za kaj se kdo ima … dokler je dobra oseba in škodi drugim. Mi je pa smešno, da tebe moti nekaj, kar si oni sami zase želijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 11:08

jaz recimo sploh ne vem kakšne pooperativne težave imajo oni, ker me to ne zanima. Predvidevam pa, da odrasel človek, preden gre na katerokoli “lepotno” operacijo preuči vse + in – tega posega in se konkretno zaveda vseh posledic. Če je posledice pripravljen sprejet, gre pod nož. Če se kasneje pritožuje … njegova stvar, ne stvar družbe.

jaz sprejemam vse ljudi, mi je čist vseeno za kaj se kdo ima … dokler je dobra oseba in škodi drugim. Mi je pa smešno, da tebe moti nekaj, kar si oni sami zase želijo.

*in ne škodi drugim

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno755, 26.01.2023 ob 11:07

če pogledaš cel video, je poanta več kot odlična… kje se ustavi to “jaz se idendificiram kot” zato naj to družba upošteva???

meni je to odlična poanta

razumem lahko homo nagnjenost… ne razumem pa  tega: se ne identificiram kot to, sem raje ono , se ne morem identificirati kot nič, zato bi bil ono al pa mal obojega in podobne fore… to je pa že zblojeno do amena

je zblojeno, ampak to so ekstremi, ki jih je na vseh področjih v življenju cel kup.

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 11:16

je zblojeno, ampak to so ekstremi, ki jih je na vseh področjih v življenju cel kup.

ja naj bojo ekstremi, samo ni prav,da se vpeljuje misel in želja oz. zahteva od družbe,da ti ekstremi postanejo družbeno sprejemljivi v smislu,dejmo uvest še tretji spol za une, ki se ne zmorejo identificirati in podobne kozlarije…

ekstremi nikoli ne postavljajo pravil družbe, kaj šele da bi zanje prikrajali nekaj. esktrem je ekstrem.

zaradi mene naj naziva sebe kako sam želi, samo nima pa pravice zahtevati postavljanja novih družbenih pravil zaradi njega in par njemu podobnih.

Odgovor na objavo uporabnika
joooj266, 26.01.2023 ob 10:43

Te zadeve so zdej normalne že po srednjih šolah. Imaš svašta, geji in lezbijke so že passe. Zdaj so in bisex, tisti, ki se ne opredeljujejo glede spola in nočejo biti ne tipi ne punce, tisti, ki pravijo, da se zaljubijo v osebo, ne v spol (panseksualci), ampak se ločijo od bisexov, ker njih ne zanima seks, ampak oseba….

Moj sin pravi, da so v njegovem letniku:

– dva geja (zgledata kot tipi)

– dve lezbijki (zgledata kot punci)

– en biseksualec (zgleda kot tip)

– ena biseksualka (zgleda kot punca)

– ena panseksualka (zgleda kot punca)

– ena transseksualka (zgleda kot tip)

– en aseksualec (zgleda kot tip, baje ga seks ne zanima)

In to so samo tisti, ki so se javno opredelili, sošolci to vedo. Ne vem, koliko je hetero oseb med njimi, če sploh kdo. Ko sem sina vprašala, kaj je pa on, se je samo smejal.

Ja lej, isto je bilo v mojemu razredu desetletja nazaj, z to razliko, da se nobeni ni javno opredelil, niti jaz. Jaz sem pa to opazil in verjetno SEM BIL EDINI V RAZREDU, ki je to opazil. Seveda sem sošolcem potem še sledil, druge ljudi povprašal o njih in si tudi potrdil, da imam prav.

VEDNO JE BILO TAKO!!! 🙂

Večina ljudi je vedno bila BISEKSUALCEV, samo da so stare civilizacije za razliko od naše bile odkrite pri temu in so to tudi prakticirale.

 

Aja ena je PANSEKSUALKA, menda jo ne zanima seks ampak oseba ne glede na spol. KERA BEDARIJA! 😀 Ženska je pač biseksualka. Kako se pa reče hetro ženskam, ki jih ne zanima toliko seks, ampak bolj to kakšen je moški po osebnosti??? 🙂

Upam da razumete, da je moje zadnje vprašanje sarkastično. Danes se vsi zmišljujejo nove seksualnosti in spole. IN TO JE BEDARIJA. Pač zgornja punca ni toliko seksualna in je hormoni ne mečejo na veliko in več razmišlja o čustvih in romantiki, pa objemčkih.

To je to. Nobene PANSEKSUALNOSTI ni.

 

(Čas je da govorimo o tistem, kar je množično in ima zato na družbo največji vpliv. To je BISEKSUALNOST. Dovolj je bilo govora o gejih. In nehajmo delati meglo z raznimi izmišljenimi spoli in seksualnostmi. In sam sem PRED ČASOM v katerem živim, ko se trudim s temi stvarmi.)

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 26.01.2023 ob 14:03

Ja lej, isto je bilo v mojemu razredu desetletja nazaj, z to razliko, da se nobeni ni javno opredelil, niti jaz. Jaz sem pa to opazil in verjetno SEM BIL EDINI V RAZREDU, ki je to opazil. Seveda sem sošolcem potem še sledil, druge ljudi povprašal o njih in si tudi potrdil, da imam prav.

VEDNO JE BILO TAKO!!! 🙂

Večina ljudi je vedno bila BISEKSUALCEV, samo da so stare civilizacije za razliko od naše bile odkrite pri temu in so to tudi prakticirale.

 

Aja ena je PANSEKSUALKA, menda jo ne zanima seks ampak oseba ne glede na spol. KERA BEDARIJA! 😀 Ženska je pač biseksualka. Kako se pa reče hetro ženskam, ki jih ne zanima toliko seks, ampak bolj to kakšen je moški po osebnosti??? 🙂

Upam da razumete, da je moje zadnje vprašanje sarkastično. Danes se vsi zmišljujejo nove seksualnosti in spole. IN TO JE BEDARIJA. Pač zgornja punca ni toliko seksualna in je hormoni ne mečejo na veliko in več razmišlja o čustvih in romantiki, pa objemčkih.

To je to. Nobene PANSEKSUALNOSTI ni.

 

(Čas je da govorimo o tistem, kar je množično in ima zato na družbo največji vpliv. To je BISEKSUALNOST. Dovolj je bilo govora o gejih. In nehajmo delati meglo z raznimi izmišljenimi spoli in seksualnostmi. In sam sem PRED ČASOM v katerem živim, ko se trudim s temi stvarmi.)

 

Viharni pravi, da tvoja čreva niso primerna za ribolov soma, ker ne bi hotel rib zastrupit. Samo za razparat in čreva zakopat. Pa še tam bi bila zemlja neuporabna vsaj 100 let.

Ja, pa saj to hočem povedat.

Ni bilo vedno tako. Ja, bili so vedno geji in bile so vedno lezbijke. Ampak vse to, kar pa je zdaj moderno, da si: panseksualec, pa dajte noooo, zaljubi se kao v osebo, ne pa v spol??? to samo pomeni, da ti je pomemben čustveni odziv in da imaš kaj skupnega z nekom preden skočita v posteljo. Če pa lahko skočiš v posteljo tako z žensko kot moškim in ti je oboje enako všeč, si pa bisex, ne glede na to, ali greš z nekom na prvem zmenku ali pa ga moraš najprej spoznat.

To, kar se pa sedaj gredo, bedarija totalna. Saj moraš imeti slovar s seboj, da veš, kaj hoče povedat.

tlele u nemčiji kar piše na razpisu za delo kao za m/ž/d

kao moškega žensko al pa drugo….

pa ja… svobodna zemlja… demokratija na vrhuncu…

 

isto mi prav sestra kao neki dan došlo djete iz škole sa pederskom zastavom… pač uno mavrično lgbt…

ej prav za pobit.

New Report

Close