Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo kam peljejo te trans… variacije, ki si jih izmišljujejo v tem svetu danes

Evo kam peljejo te trans… variacije, ki si jih izmišljujejo v tem svetu danes

m/ž/d…

da ja nebi kdo bil diskriminiran… da ni pozabljeno še za spake…

razvijeni zapad…

razvijeni ja…

my ass.

moj odgovor “SKZ” se ne naša le na to temo, ampak še na druga pisanja “SKZ” po temu forumu:

…………………………………..

“skz”,

Seveda pa argumentov nimaš, naprimer, da zanikaš kaj pravim glede Amerike in Kitajske!!! 🙂 🙂 🙂

To vse kaže o tvojem  znanju in kako si ravno  izgubila pravico, do spoštljive komunikacije. Ker poden, samo na jeziku si pametna in ne v glavi.

Ja dobro vem kakšno je stanje v družbi v Ameriki v zadnjih desetletjih in koliko je bil vreden posameznik, kako se je vrednotilo ljudi in koliko socialnega čuta je obstajalo v  družbi. In tudi vem koliko je posameznik vreden v Kitajski, o razlikah med mesti in podeželji in kako malo glasu ima posameznik v njihovi družbi.

A to ne spremeni dejstva kako se je pretepalo, zatiralo in pobijalo geje v  nedavni Ameriški preteklosti.

Kdaj je bila v Ameriki legalizirana homoseksualnost? Leta 2003, med zadnjimi na svetu!!! Pa ne govorimo o temu, da je morala homoseksualnost legalizirat le še ena zvezna država v novem tisočletju ampak kar nekaj manj kot polovica Amerike, tam 20 zveznih držav, severnih in južnih. Da ne govorim o temu v koliko zveznih državah Amerike je bila homoseksualnost legalizirana, ko je neka ČEŠKOSLOVAŠKA legalizirala homoseksulnost leta  1962. 

V NOBENI!!!! V nobeni ti kurba ogabna ameriška!!!! !!!! !!!! !!!! (Istega leta jo je legaliziral Ilinois in najmanj desetletje je minilo preden jo je legaliziral neznatno majhen Connecticut, potem pa spet leta ničesar.)

TO JE TVOJA MODERNA ZAHODNA AMERIKA. Nula proti Evropi!!!!

Vidiš zdaj SVOJO AMERIKO ti kurba prodana usrana. Ko sem jaz v 90ih gledal kako se pobijajo istospolno usmerjeni najstniki, si ti primitivka zabita nekulturna gledala ameriško sranje tako kot vsi, iz amerike, države katere je kar polovica kriminalizirala homoseksualnost. Ker s pojavom POP TV-jev je bila amerikanizacija v polem teku. In vsa golazen, raja je gledala Ameriko(ki je bila samo: “feget”, “feget”, “feget”) jaz pa RTV/nacionalko, ki je bila svetlobna leta pred Evropskimi televizijami in stalno vrtela LGBT filme, serije, oddaje. A ker sde je gledalo samo Ameriko in ker so bile homofobične zmerljivke popularne (tudi beseda “feget” se je skupaj z drugimi amerikanizmi lepo prijela v Sloveniji) je bilo veliko samomorov med LGBT najstniki, ko še ni bil internet tako razširjen in so njihove družine gledale le Ameriko in niso vedeli, da imajo alternativo na RTV.

In sem se spraševal, kakšna morilska golazen in gnoj ste vi, ki podpirate tako sranje. Ko pa Slovenski narod ni večinomas podprtl RTV na referendumu, da je padla v roke Janši pa sem bil mnenja, da bi jih bilo treba kar pobiti. (Seveda narod je bil nekulturen, zaamerikaniziran in posledično popolnoma primitiven in podebiljen in zaostal, ko je oboževal svojo STAROMODNO HOMOFOBIČNO Ameriko.)

In potem bo ena zaostala in nazadnjaška kuzla kot si ti meni pametovala. GNOJ morilski!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 26.01.2023 ob 14:23

moj odgovor “SKZ” se ne naša le na to temo, ampak še na druga pisanja “SKZ” po temu forumu:

…………………………………..

“skz”,

Seveda pa argumentov nimaš, naprimer, da zanikaš kaj pravim glede Amerike in Kitajske!!! 🙂 🙂 🙂

To vse kaže o tvojem  znanju in kako si ravno  izgubila pravico, do spoštljive komunikacije. Ker poden, samo na jeziku si pametna in ne v glavi.

Ja dobro vem kakšno je stanje v družbi v Ameriki v zadnjih desetletjih in koliko je bil vreden posameznik, kako se je vrednotilo ljudi in koliko socialnega čuta je obstajalo v  družbi. In tudi vem koliko je posameznik vreden v Kitajski, o razlikah med mesti in podeželji in kako malo glasu ima posameznik v njihovi družbi.

A to ne spremeni dejstva kako se je pretepalo, zatiralo in pobijalo geje v  nedavni Ameriški preteklosti.

Kdaj je bila v Ameriki legalizirana homoseksualnost? Leta 2003, med zadnjimi na svetu!!! Pa ne govorimo o temu, da je morala homoseksualnost legalizirat le še ena zvezna država v novem tisočletju ampak kar nekaj manj kot polovica Amerike, tam 20 zveznih držav, severnih in južnih. Da ne govorim o temu v koliko zveznih državah Amerike je bila homoseksualnost legalizirana, ko je neka ČEŠKOSLOVAŠKA legalizirala homoseksulnost leta  1962. 

V NOBENI!!!! V nobeni ti kurba ogabna ameriška!!!! !!!! !!!! !!!! (Istega leta jo je legaliziral Ilinois in najmanj desetletje je minilo preden jo je legaliziral neznatno majhen Connecticut, potem pa spet leta ničesar.)

TO JE TVOJA MODERNA ZAHODNA AMERIKA. Nula proti Evropi!!!!

Vidiš zdaj SVOJO AMERIKO ti kurba prodana usrana. Ko sem jaz v 90ih gledal kako se pobijajo istospolno usmerjeni najstniki, si ti primitivka zabita nekulturna gledala ameriško sranje tako kot vsi, iz amerike, države katere je kar polovica kriminalizirala homoseksualnost. Ker s pojavom POP TV-jev je bila amerikanizacija v polem teku. In vsa golazen, raja je gledala Ameriko(ki je bila samo: “feget”, “feget”, “feget”) jaz pa RTV/nacionalko, ki je bila svetlobna leta pred Evropskimi televizijami in stalno vrtela LGBT filme, serije, oddaje. A ker sde je gledalo samo Ameriko in ker so bile homofobične zmerljivke popularne (tudi beseda “feget” se je skupaj z drugimi amerikanizmi lepo prijela v Sloveniji) je bilo veliko samomorov med LGBT najstniki, ko še ni bil internet tako razširjen in so njihove družine gledale le Ameriko in niso vedeli, da imajo alternativo na RTV.

In sem se spraševal, kakšna morilska golazen in gnoj ste vi, ki podpirate tako sranje. Ko pa Slovenski narod ni večinomas podprtl RTV na referendumu, da je padla v roke Janši pa sem bil mnenja, da bi jih bilo treba kar pobiti. (Seveda narod je bil nekulturen, zaamerikaniziran in posledično popolnoma primitiven in podebiljen in zaostal, ko je oboževal svojo STAROMODNO HOMOFOBIČNO Ameriko.)

In potem bo ena zaostala in nazadnjaška kuzla kot si ti meni pametovala. GNOJ morilski!

Kura, ce se potrdi, da si res mavrični, potem te bo lazje najt.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
joooj979, 26.01.2023 ob 14:14

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 26.01.2023 ob 14:03

Odgovor na objavo uporabnika
joooj266, 26.01.2023 ob 10:43

Te zadeve so zdej normalne že po srednjih šolah. Imaš svašta, geji in lezbijke so že passe. Zdaj so in bisex, tisti, ki se ne opredeljujejo glede spola in nočejo biti ne tipi ne punce, tisti, ki pravijo, da se zaljubijo v osebo, ne v spol (panseksualci), ampak se ločijo od bisexov, ker njih ne zanima seks, ampak oseba….

Moj sin pravi, da so v njegovem letniku:

– dva geja (zgledata kot tipi)

– dve lezbijki (zgledata kot punci)

– en biseksualec (zgleda kot tip)

– ena biseksualka (zgleda kot punca)

– ena panseksualka (zgleda kot punca)

– ena transseksualka (zgleda kot tip)

– en aseksualec (zgleda kot tip, baje ga seks ne zanima)

In to so samo tisti, ki so se javno opredelili, sošolci to vedo. Ne vem, koliko je hetero oseb med njimi, če sploh kdo. Ko sem sina vprašala, kaj je pa on, se je samo smejal.

Ja lej, isto je bilo v mojemu razredu desetletja nazaj, z to razliko, da se nobeni ni javno opredelil, niti jaz. Jaz sem pa to opazil in verjetno SEM BIL EDINI V RAZREDU, ki je to opazil. Seveda sem sošolcem potem še sledil, druge ljudi povprašal o njih in si tudi potrdil, da imam prav.

VEDNO JE BILO TAKO!!! 🙂

Večina ljudi je vedno bila BISEKSUALCEV, samo da so stare civilizacije za razliko od naše bile odkrite pri temu in so to tudi prakticirale.

 

Aja ena je PANSEKSUALKA, menda jo ne zanima seks ampak oseba ne glede na spol. KERA BEDARIJA! 😀 Ženska je pač biseksualka. Kako se pa reče hetro ženskam, ki jih ne zanima toliko seks, ampak bolj to kakšen je moški po osebnosti??? 🙂

Upam da razumete, da je moje zadnje vprašanje sarkastično. Danes se vsi zmišljujejo nove seksualnosti in spole. IN TO JE BEDARIJA. Pač zgornja punca ni toliko seksualna in je hormoni ne mečejo na veliko in več razmišlja o čustvih in romantiki, pa objemčkih.

To je to. Nobene PANSEKSUALNOSTI ni.

 

(Čas je da govorimo o tistem, kar je množično in ima zato na družbo največji vpliv. To je BISEKSUALNOST. Dovolj je bilo govora o gejih. In nehajmo delati meglo z raznimi izmišljenimi spoli in seksualnostmi. In sam sem PRED ČASOM v katerem živim, ko se trudim s temi stvarmi.)

 

Ja, pa saj to hočem povedat.

Ni bilo vedno tako. Ja, bili so vedno geji in bile so vedno lezbijke. Ampak vse to, kar pa je zdaj moderno, da si: panseksualec, pa dajte noooo, zaljubi se kao v osebo, ne pa v spol??? to samo pomeni, da ti je pomemben čustveni odziv in da imaš kaj skupnega z nekom preden skočita v posteljo. Če pa lahko skočiš v posteljo tako z žensko kot moškim in ti je oboje enako všeč, si pa bisex, ne glede na to, ali greš z nekom na prvem zmenku ali pa ga moraš najprej spoznat.

To, kar se pa sedaj gredo, bedarija totalna. Saj moraš imeti slovar s seboj, da veš, kaj hoče povedat.

“joooj266”,

Ne pozabi na BISEKSUALCE, (ta definicija je najmanj problematična tudi iz tega vidika, ker ne rabi PREDALČKANJA).

Ljudje so nagnjeni, da vidijo svet ČRNO-BELO.

Ali so za LGBTQ+ ali pa so proti in so za tradicionalne(in družinske) vrednote.

Jaz nisem ne za eno in ne za drugo.

Ljudem predstavlja varnost, če se opredelijo. Ali so HETERO ali HOMO. In pol si HETERO svetu tista manjšina služi za antitež, kao mi smo večina pol je pa tam nekaj posebnežev, ki nas ne ogrožajo in nas sprejemajo.

 

Tudi če pogledaš geje, malo jih je 1% eni pravijo da 5%. No tudi med njimi je dosti takih, ki jih moški privlačijo 90% in ženske 10% ali 5%.

Ampak pravijo, da so geji, saj imajo potrebo, da se opredelijo. In tudi družba jih sili v to in celo njihova skupnost.

Še veliko več heteroseksualnih moških pa 10% ali 5% privlačijo moški. Ampak si bog ne daj, ne bojo priznali, da so biseksualci. Bojo trdili, da so hetero. (v Ameriki se tolažijo s tem, da so BI-courious 😀 ).

 

LJUDJE čutijo potrebo, da se OPREDELIJO.

AMPAK LJUDJE SMO PAČ RAZLIČNI in tega ne sprejemamo najbolje. Zato si vsi iščejo nekaj, da se opredelijo.

 

(Kot 20 let nazaj, ko so si zmislil METEROSEKSUALCE, absurd, meteroseksualci nje obstajajo, obstajajo le moški, ki se manj urejajo in moški, ki se bolj urejajo. Nič čudnega, da se je izraz “meteroseksualci” izmislil konzervativec. Ker vso to opredeljevanje in zmišljevanje nevem česa vsega je tako konzervativno in nenapredno.)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10170, 26.01.2023 ob 14:28

Kura, ce se potrdi, da si res mavrični, potem te bo lazje najt.

Res nevem zakaj bi me bilo potem lažje najti. Zakaj lažje?

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 26.01.2023 ob 14:16

tlele u nemčiji kar piše na razpisu za delo kao za m/ž/d

kao moškega žensko al pa drugo….

pa ja… svobodna zemlja… demokratija na vrhuncu…

 

isto mi prav sestra kao neki dan došlo djete iz škole sa pederskom zastavom… pač uno mavrično lgbt…

ej prav za pobit.

“BOŽO”,

popolnoma nobene potrebe ni, da tvoja sestra ostaja v Nemčiji.

Kaj a strinja se ne s tem, denar ji pa diši? 😀

Res ni treba, da proda sebe-svoje vrednote za denar.

Se lahko kar sem kjer je rojena vrne. Če se ne strinjaš z gostitelji ni popolnoma nobene potrebe, da se še naprej bogato gostiš pri njih. Pač greš. Temu se reče DOSTOJNOST.

se ti ne zdi da je mal premočno to … … karkoli že konzumiraš? Pa ne lezi za mano kot en bebček no, patetičen si v celoti.

arome smo preuzeli… zaj pa bejžmO nazad doLe ka se neomo ukužiLi….

zajebo si stvari koki… bi se pohvalo pa naLimO slikU al ne gre… to k si kurce limu…

ma stari kdo se pali na une slike… nevem zakaj bi normalna oseba to sploh mela.

Kokoš je potem dejansko prej bil mavrični vitez, lovilec svetlobe?  Saj je težko, da bi na monu obstajala dva različna osebka tako prizadeta v glavo.

Pri nas je kaznivo, če teh duševnih bolnikov ne naslavljaš, kot oni hočejo. In to je največji problem: da duševni bolniki diktirajo zdravi družbi norme in pravila. Ali ko zblojene matere svoje majhne otroke učijo, da so nasprotnega spola in jih pred začetkom pubertete dajo kemično kastrirati.

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 15:05

se ti ne zdi da je mal premočno to … … karkoli že konzumiraš? Pa ne lezi za mano kot en bebček no, patetičen si v celoti.

“skz”,

Ej a se ti sploh zapomneš kaj pišeš? A se ti ne zavedaš kolikokrat si že napisal isto pod različnimi vzdevki?

Pa nisem veš v prvo pogruntal kdo si.

A VEŠ KAJ JE ZABAVNO? 🙂

Veš miljonkrat te napadem tu na temu forumu, ne da bi v prvo pogruntal kdo si, a se vedno znova izkaže, da imam opravka z isto osebo, s tabo. (Dobro napadem še koga druzga, kot nazadnje Rakuna, ampak to je mimogrede in se ne vleče.)

Kaj mi to pove? Da me izmed vseh mnogih oseb, ravno ti vedno zmotiš? Pa naj se gre za katerokoli temo. Veš ker ne gre se le za eno temo, ki bi mene tako motila in potem napadam vse, ki gledajo stvari narobe glede določene teme. Ne! Napadem te in se vtaknim vate glede raznih stvari.

Zato ker to zakaj me motiš je širše. Moti me tvoj sistem razmišlanja, tvoja percepcija sveta. To kar si ti v svojem bistvu. Rakava tvorba, ki se širi. Tvoja percepcija sveta in družbe je tisto kar povzroča v svetu smrt, bedo, trplenje. Očitno si takšno sranje od človeka na vseh nivojih, da ti nihče ne pride blizu in se zato večinoma ukvarjam s tabo. In to je dokaz, da instiktivno začutim golazen. Niti protiargumentov skoraj nikoli nimaš, če imam jaz prav raje vstrajaš pri neresnici in laži, ker si sam poosebljena LAŽ in gnus.

In kako prepotentno in vase zagledano se sliši to kar pišem, a ne? 🙂

 

Pa vseeno vem, da imam prav!

Veš kako?

Ker je sama družba mi, s tem da te je izločila potrdila, da imam prav.

– In družba, ženske te niso izločile, ker bi bil inteligenten in razgledan kot si sam o sebi misliš in te zato trivialne ženske ne razumejo. Ker niti najmanj nisi pameten kot misliš, da si.

– Niti te družba ni izločila, ker si AVTIST in ti je skozi življenje predstavljalo oviro v socialnih odnosih s soljudmi.

 

Izločili so te zato, ker si SVINJA kot človek. Ker ljudje začutijo OGABO ne glede na to kako prijazno se ta dela. Tako kot sem to svinjo v tebi začutil jaz.

kokoši, a ti si res mavrični?

Se spomnim pred 20 leti, a se ni s fotografijo ukvarjal ljubiteljsko? Lepe fotke je imel. Si to res ti?

jaz se identificiramo kot milijonarka. Prosim ljudi naj to spoštujejo in nakažejo sredstva na moj TRR

😉

No vsaj moderator nisi, glede na to, da nimaš pojma. Drugače pa vprašaj pod drugim vzdevkom in ne enim od svojih stalnih debil nesposoben. (Zdaj pa razumem zakaj nikoli nisi mogel biti uspešen.)

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 26.01.2023 ob 19:57

No vsaj moderator nisi, glede na to, da nimaš pojma. Drugače pa vprašaj pod drugim vzdevkom in ne enim od svojih stalnih debil nesposoben. (Zdaj pa razumem zakaj nikoli nisi mogel biti uspešen.)

Kura s hudimi vedenjskimi motnjami, nedokončano oš, brezposeln, si zagotovo “najuspesnejša” na monu. Še več, tudi “najinteligentnejša” si.😄

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 26.01.2023 ob 19:12

“skz”,

Ej a se ti sploh zapomneš kaj pišeš? A se ti ne zavedaš kolikokrat si že napisal isto pod različnimi vzdevki?

Pa nisem veš v prvo pogruntal kdo si.

A VEŠ KAJ JE ZABAVNO? 🙂

Veš miljonkrat te napadem tu na temu forumu, ne da bi v prvo pogruntal kdo si, a se vedno znova izkaže, da imam opravka z isto osebo, s tabo. (Dobro napadem še koga druzga, kot nazadnje Rakuna, ampak to je mimogrede in se ne vleče.)

Kaj mi to pove? Da me izmed vseh mnogih oseb, ravno ti vedno zmotiš? Pa naj se gre za katerokoli temo. Veš ker ne gre se le za eno temo, ki bi mene tako motila in potem napadam vse, ki gledajo stvari narobe glede določene teme. Ne! Napadem te in se vtaknim vate glede raznih stvari.

Zato ker to zakaj me motiš je širše. Moti me tvoj sistem razmišlanja, tvoja percepcija sveta. To kar si ti v svojem bistvu. Rakava tvorba, ki se širi. Tvoja percepcija sveta in družbe je tisto kar povzroča v svetu smrt, bedo, trplenje. Očitno si takšno sranje od človeka na vseh nivojih, da ti nihče ne pride blizu in se zato večinoma ukvarjam s tabo. In to je dokaz, da instiktivno začutim golazen. Niti protiargumentov skoraj nikoli nimaš, če imam jaz prav raje vstrajaš pri neresnici in laži, ker si sam poosebljena LAŽ in gnus.

In kako prepotentno in vase zagledano se sliši to kar pišem, a ne? 🙂

 

Pa vseeno vem, da imam prav!

Veš kako?

Ker je sama družba mi, s tem da te je izločila potrdila, da imam prav.

– In družba, ženske te niso izločile, ker bi bil inteligenten in razgledan kot si sam o sebi misliš in te zato trivialne ženske ne razumejo. Ker niti najmanj nisi pameten kot misliš, da si.

– Niti te družba ni izločila, ker si AVTIST in ti je skozi življenje predstavljalo oviro v socialnih odnosih s soljudmi.

 

Izločili so te zato, ker si SVINJA kot človek. Ker ljudje začutijo OGABO ne glede na to kako prijazno se ta dela. Tako kot sem to svinjo v tebi začutil jaz.

pa človek ti si resno bolan. Na tem forumu sem samo 1x imela debato s tabo in to v temi z rižem. Sploh ne berem kaj vse mi pišeš, ker mi ne deluješ gladek in se mi dejansko ne da ukvarjat s tvojim zblojenim podstrešjem. res ej …

Odgovor na objavo uporabnika
Opallllaa, 26.01.2023 ob 19:25

jaz se identificiramo kot milijonarka. Prosim ljudi naj to spoštujejo in nakažejo sredstva na moj TRR

😉

ane… al pa banko oropaš in potem rečeš,da se identificiraš kot milijonar in  v slogu LGBT trans manije in razumevanja le tega – prosiš tako tudi ti za razumevanje.

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 26.01.2023 ob 20:34

pa človek ti si resno bolan. Na tem forumu sem samo 1x imela debato s tabo in to v temi z rižem. Sploh ne berem kaj vse mi pišeš, ker mi ne deluješ gladek in se mi dejansko ne da ukvarjat s tvojim zblojenim podstrešjem. res ej …

“SKZ”,

zblojenim podstrešjem?

 

Kaj pa to, DA NIMAŠ ENEGA SAMEGA ARGUMENTA PROTI MOJIM  TRDITVAM??? 🙂 🙂 🙂

Da ne zmoreš zanikati ene same stvari, da se motim?

 

Obenem pisariš tu gor in se NAPIHUJEŠ, potem pa totalno odpoveš ko ti dejstva predočim.

 

In začne se kot pri vseh PRITLEHNEŽIH tvoje sorte, izivanje, cinizem, dajanje ljudi v nič. V takem trenutku zame postaneš vredna vseh kletvic.

Nimaš več nikakršne TEŽE, niti KREDIBILNOSTI. Ljudje kot si ti dokazujete samo to, da niste vredni kulturnega človeškega pogovora niti ga niste vredni.

 

Kažeš le svojo veliko NEMOČ, s pomankanjem protiargumentacije, in svoj NAPIHNJEN USRAN EGO, da bi priznala, da ima nekdo drug prav.

 

Veš v čemu je razlika med mano in takimi kot ste vi?

V DOSTOJNOSTI!!!

Zdaj tako podpiraš človekove pravice, medtem ko si se režala v polnem razmahu amerikanizacije v devedesetih kot 95% ostalih slovencov ob “feget”, “feget”, “feget”, ko so geje pretepali in ubijali in so bili glavna tarča posmeha. Amerike. In tako bi se režala v 60ih ob “niger”, “niger”, “niger” Ameriki v času linčanja črncov. In kot bi se v 40ih režala ob židih.

 

Veš to je razlika med mano in vami smetmi.

Zato nikoli ne bom mogel hvaliti te Amerike, ki se še nedolgo nazaj spominjam kaj je počela. A ene kurbe kot vidim je dobro dobila na svojo stran. Jaz sem govoril 2016, da bo Trump zmagal, medtem ko ravno ameriške kurbe tega niso verjele. In sem jim lahko metal v obraz: “vidite gnoji zaostali kmetavzarski kaj je vaša Amerika?”

 

Posrana vamp defekt kura, imaš vsako noč poslabšanje?

“SKZ”,

Ajde gremo po vrsti, na strani od koga od naju so dejstva in kdo ima zblojeno podstrešje.

 

Torej tole spodaj omenjeno ne drži(z podkreplenimi argumenti razloži zakaj ne):

“Kdaj je bila v Ameriki legalizirana homoseksualnost? Leta 2003, med zadnjimi na svetu!!! Pa ne govorimo o temu, da je morala homoseksualnost legalizirat le še ena zvezna država v novem tisočletju ampak kar nekaj manj kot polovica Amerike, tam 20 zveznih držav, severnih in južnih. Da ne govorim o temu v koliko zveznih državah Amerike je bila homoseksualnost legalizirana, ko je neka ČEŠKOSLOVAŠKA legalizirala homoseksulnost leta  1962. 

V NOBENI!!!! (V desetletju od leta 62 sta jo legalizilara le mičkena Ilinois in Connecticut)TO JE TVOJA MODERNA ZAHODNA AMERIKA. Nula proti Evropi!!!! Seveda pa je primitivnim kmetavzarjem všeč, saj oni nimajo kulture in osnov humanizma.”

.

No torej so to blodnje v moji glavi?

.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 27.01.2023 ob 00:03

“SKZ”,

Ajde gremo po vrsti, na strani od koga od naju so dejstva in kdo ima zblojeno podstrešje.

 

Torej tole spodaj omenjeno ne drži(z podkreplenimi argumenti razloži zakaj ne):

“Kdaj je bila v Ameriki legalizirana homoseksualnost? Leta 2003, med zadnjimi na svetu!!! Pa ne govorimo o temu, da je morala homoseksualnost legalizirat le še ena zvezna država v novem tisočletju ampak kar nekaj manj kot polovica Amerike, tam 20 zveznih držav, severnih in južnih. Da ne govorim o temu v koliko zveznih državah Amerike je bila homoseksualnost legalizirana, ko je neka ČEŠKOSLOVAŠKA legalizirala homoseksulnost leta  1962. 

V NOBENI!!!! (V desetletju od leta 62 sta jo legalizilara le mičkena Ilinois in Connecticut)TO JE TVOJA MODERNA ZAHODNA AMERIKA. Nula proti Evropi!!!! Seveda pa je primitivnim kmetavzarjem všeč, saj oni nimajo kulture in osnov humanizma.”

.

No torej so to blodnje v moji glavi?

.

Posrana kura, nehaj, saj tvoj drek ze šprica po netu.

Defektna kura zmeče na mon vse kar mu trenutno prdne v smrdljivi betici. Res značilno za močno zaostale, nič povezano, nobenega smisla, konteksta, samo nori.

To so razne motnje v spolnosti. No, sej so zdej elite sprale mozak ljudem, da je itak vse normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 27.01.2023 ob 00:49

To so razne motnje v spolnosti. No, sej so zdej elite sprale mozak ljudem, da je itak vse normalno.

Elite v Bocvani in Iranu?

New Report

Close