Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Evo mene

Evo mene

Ej, saj je bilo kar dobro. Je nažigal The stroj. Ej tile pa nažigajo.

A nisi šel na nek seminar? Pa vam tam špilajo? Ali pa sem spet kaj zabrkljala? Hmmm… 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne ne
Je bil seminar, samo za dobrodošlico nam je nažigal The stroj.

Mater imate dobre seminarje :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja res je, pa nahranijo te, pa kofe ti dajo, pa za pit, pa še kakšno darilo…..

Načeloma kar v redu.

Mmm… A lahko tudi jaz, a lahko? Obljubim da bom čisto pridna in lepo poslušala… Pa vse pojedla 😉 :))))))))))). hehehehe…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ni blema.

Naslednji seminar mamo v Adrenalinskem parku na Podljubelju. Celodnevni r rekreacijo v adrenalinskem parku z kosilom, pijačo, darili…….

Uf, uf to bo spet žur.

oprosti – zdaj pa ne štekam…… kravata in pa adrenalinski park?! Mater – a pol si po profesiji… hm, le kaj bi lako bil?!
Potem pa še The Stroj…. na, zdaj sem pa čisto v temi…. bo treba luč prižgat, ja! :-)))))))

Neeee… pa kaj si ti nor… Mene v adrenalinski park!!! To je tak, kot da bi…. ne vem… jaz ostajam na tleh, kjer je varno in ni visoko pa je nič kaj ne maje… Vidiš: lahko pa spodaj počakam in kar začnem s kosilom in pijačo in darilci… ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

da, da… Pa eno zelo močno luč, prosim… ker ne vidim več pol metra pred sabo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kaj ne štekaš?

Torej, kravata, zadeva ki je načeloma nujno potreben del garderobe v službi (osebna odločitev), adrenalinski park, seminarje malo popestrijo da ni vse preveč dolgočasno, ter da se tudi zabavamo, The stroj, absolutdo zelo dobra zasedba “modelov” z odlično ritmično glasbo.

A je zdaj kaj bolj svetlo?

A ta je tist,kr se je s helikopterjem sesul?
😉

Ne, ne

To je skupina ki se imenuje The stroj. Nabijajo po doma sestavljenih ” instrumentih”.

Dobr nažigajo.

:))))))) To so tisti, ki vzamejo palico ali pa kladivo (saj ne vem kaj), pa tolčejo po sodih, starih katrcah, jugecih… Skratka plehu. Samo zveni pa marsikaj zelo v redu…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja zelo dobro zveni.

New Report

Close