Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek …evo resnica o življenju….

…evo resnica o življenju….

Stvori Bog magaraca i reče mu:”Bit češ magarac, radit češ od zore do mraka,taglit češ na svojim ledima sve što ti stave i živjet češ 30 godina.
Magarac odgovori:”Neka bude volja tvoja, Gospodine, ali 30 godina je previše.Zar ne bi bilo bolje 10?
I usliši Gospodin magarca i načini ga ovako.
Zatim stvari Bog psa i reče mu:Bit češ pas, čuvat češ kuču čovjekovu, jesti češ što ti stave i živjet češ 25 godina.
Pas odgovori:”Neka bude volja tvoja, a …25 godina je previše,zar ne bi bilo bolje 10?”
I usliši Gospodin psa i učini ga ovako.
Onda stvori Bog majmuna i reče mu:”Bit češ majmun, skakat sa stabla na stablo i činit majmunarije za zabavu okoline svoje i živjet češ 15 godina.”
Majmun odgovori:”Neka bude volja tvoja, ali 15 godina je previše.Zar ne bi bilo bolje 5?
I usliši Gospodin majmuna i načini ga ovako.
Konačno stvori Bog čovjeka i reče mu:”Bit češ čovjek, najinteligentnije stvorenje na zemlji, gospodarit češ svjetom i svime u njemu(osim ženom, to ti nikad neče uspijet) i živjet češ 30 godina.”
Čovjek odgovori:”Hvala ti i neka bude volja tvoja, ali 30 godinaje premalo.Zar mi ne bi mogao dati 20 godina što neče magarac, 15 što jih neče pas i 10 što jih neče majmune.
I usliši Gospodin čovjeka i načini ga ovako.
Itako čovjek živi 30 godina kao čovjek, zatim se oženi i živi 20 godina kao magarac, radeči od zore do mraka i tegleči na svojim ledima teret obitelji.Potom ode u mirovinu i živi 15 godina poput psa, čuvajoči kuču i jeduči što mu daju.I na kraju još 10 godina poput majmuna, skačuči od stana do stana svoje djece i krevelječi da zabave unuke.

paty

paty

heheheheh KUlll paty..hahahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… je po moje ta , da ima vsak človek svojo interpretacijo te resnice.

No in moja resnica je , da sem Bogu hvaležna , ker sem se rodila kot človek z vsemi neštetimi možnostmi , ki se mi ob tem ponujajo.
Hvaležna sem za življenje in ga imam rada .
Na splošno se nad njim ne pritožujem (no , samo ko mi res zmanjka keša :))) ampak ga sprejemam z radovednostjo , le kaj še skriva zame.
Vem , da ne bo vse rožnato ( kot tudi v preteklosti ni bilo ) , na splošno pa tudi tema služi za to , da vemo , kdaj postane svetleje in se tega razveselimo !

Nikitka je še vedno mal tako-tako , zato hece spreminja v resne debate

Hmmm NIkitka kaj si tolk resna no!! Ej posluš za to boš mela še dovolj prilik..dej na OFFF in zažvižgej si pesem..OPUSTI SE:::IN UŽIVAJ::::nemoj da nam neko,kvari doživljaj!!! LUPČKA **********************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he , to mi stalno govori moja učitelca jahanja – sprosti se , delaj z boki …

Nikitka pa je u stvari sproščena

:)))))POL je pa gut!Kje pa so vsi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki :)))))))))))))

Jani ?????????????????????????

Tuki!

:))))

Cmoka !
:)))

… he , he , Jani , a si zaposlen ? A iščeš kaj o Napoleonu ?

Nikitka bo odprla temo o samurajih … al pa o haremih – kar vam je ljubše :)))
(viri so isti 😉

Daj kej za ženske, he, he..

Jani ne išče o Napoleonu, a ?
Kaj delaš Jani ?

JTLC!!!

Ma ne iše Jani Napoleona, ne 🙂 Samo mal odmora je blo treba, da se delo pripelje k koncu :))

Janiju je čist vseeno, harem … no ja boljš je sicer harem, vendar zgodovinsko gledano tudi samuraji niso za odmet :))))

Delam :))) vsaj na vsake toliko časa, je pa potrebno tud pr nas kej delat :)))

Pozdrav vsem skupaj 🙂

Jani

Evo , sem zdržala dolgo , predolgo – zdej pa imam RES dost !

Da mi TAKOJ razložita , vidva z zajcem , koga boga pomeni ta JTLC !!!

g. šefica

ZTLC!!!!!!!!!!!!

uh, kadar mi napiše ” zajec ” se mi slabo piše.

ZTLC ( zajček ti lima cmoka ! )

Ker sem dobra duša, ti prišepnem za ušeska –

Jani
Ti
Lima
Cmoka.

Zajček, sej ne boš hud, a ne ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No, pa poglej timing !!!!!!!!!!!

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ne! :)))))))))))))))
živjo, kje si pa ti bil ?

mm, dijo mijo, mišon, zdaj pa res morava it na pločnik :)))))))))))))))

Frka, frka, me bo razneslo od dela.
Uspem samo malo pokukat sem pa tja.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pa boš hitro pospravil vse z mize ?

Boljše, da je ne vidiš. En rok (1.7.) smo ujeli glih za glih, drug je pa 31.7.
Do takrat najbrž ne bom nič metal z mize dol. Potem grem pa na dopust.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Držim pestke zate :)))))))))))
Saj bo šlo!

New Report

Close