Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek evo že spet podražitev

evo že spet podražitev

Od kdaj so u Trogiru višje cene, kot drugje. ? Edino Dubrovnik ima res navite cene. Trogir pa ne, le zakaj bi imel?
[/quote]

Zakaj? Mogoče zato, ker ne dobiš proste mize v restavraciji ali lokalu? In potem cene poletijo v nebo.

Jaz pa sploh ne hodim na pocitnice v tem smislu da sem tam vec dni. Poleti hodim v hribe, vsak vikend nad 2000 m. Pac denar gre za opremo, prevoz.. Spim pa nikjer ne, po kocah pa sploh ne. Koca ista kot pred 40. leti.. Spanje niti ni poceni, da bi pa kdo investiral v razvoj.. Ne to pa ne. Znajo samo denar pobrat. Grem za 1 dan v Bohinj izven sezone pa se to s kolesom iz Boh. bistrice. Na Bled ne hodim vec, ker je prevec turistov. Isto v hribih pobirajo denar za parkirisce, ki je mimogrede porazno. Ce se je kdo kdaj peljal do Vrat.. Asfalt, makadam, asfalt. Luknje na cesti.. Pridem zgodaj zjutri, ko tistega salabajzerja, ki tam stoji, se ni. Jaz ne mislim podpirat taksne nesramnosti in nesposobnosti.

Kdo pa sploh preživlja počitnice v Sloveniji, jaz nikoli. Samo enkrat sem jih prvič in zadnjič.

jaz.

upam, da ni greh.

jaz.

upam, da ni greh.
[/quote]

Ni. Vsak naj kakor in kjer hoče.

Meni je vseeno, kdor bo počitnikoval v Sloveniji bo pač prispeval nekaj evrov več.

Meni je vseeno, kdor bo počitnikoval v Sloveniji bo pač prispeval nekaj evrov več.
[/quote]

nekateri si to pač lahko privoščimo.
je treba delat, pa nekako kar gre…

Zakaj? Mogoče zato, ker ne dobiš proste mize v restavraciji ali lokalu? In potem cene poletijo v nebo.
[/quote]

Praktično povsod (obala, tur. kraji) se težko pride do mize. Malo se počaka, pa je.

Praktično povsod (obala, tur. kraji) se težko pride do mize. Malo se počaka, pa je.
[/quote]

V najvišji sezoni sigurno, v Trogirju pa tudi sicer. Kako je v sezoni, si sploh ne upam predstavljat.

nekateri si to pač lahko privoščimo.
je treba delat, pa nekako kar gre…
[/quote]

Super, nekateri gremo pa tudi malo izven državice, katero ptica preleti v dveh urah 🙂

Super, nekateri gremo pa tudi malo izven državice, katero ptica preleti v dveh urah 🙂
[/quote]

Kam hodiš? Daj kak pameten predlog.

Super, nekateri gremo pa tudi malo izven državice, katero ptica preleti v dveh urah 🙂
[/quote]

in se žal vrnete tja kjer je res lepo:-(

in se žal vrnete tja kjer je res lepo:-(
[/quote]
Lepo je, če gledamo iz vidika narave, samo v turizmu, ponudbi in prijaznosti bi se pa dalo še veliko spremeniti. Samo ne mislim o tem razpravljati, ker bi bilo predolgo.

Super, nekateri gremo pa tudi malo izven državice, katero ptica preleti v dveh urah 🙂
[/quote]

ti kar za vedno odleti iz te državice!!


Lepo je, če gledamo iz vidika narave, samo v turizmu, ponudbi in prijaznosti bi se pa dalo še veliko spremeniti. Samo ne mislim o tem razpravljati, ker bi bilo predolgo.
[/quote]

vse možnosti imaš, začni spreminjat.
pa ne čakaj predolgo, življenje je kratko.

če si sploh sposobno biti prijazno, v kar jaz osebno močno dvomim, glede na tisto, kar sem od tebe prebral…

Očitno ste tukaj sami taki, ki dlje od Ljubljane, Portoroža in Bleda še v življenju niste uspeli priti, prav smilite se mi.

New Report

Close