Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evrovizija, Conchita, vrednote te družbe ..

Evrovizija, Conchita, vrednote te družbe ..

Pa še ena stvar je zanimiva, očitno je Conchita res dosegla svoj namen, vsi se spotikajo ob njo, a to, da so se Poljakinje šle seksizem na svoj račun, to vas pa ne zbode nič? Kako pa svojim otrokom to razložite?
Mimogrede, tudi Poljakinje so igrale na karto, da se jih opazi, ubrale so pa najbolj klišejski način za to, mar ne? Mal samoironije, na najbolj gejevskem partiju so šle kazat joške!

Tudi ti ne razumeš. Conchita sploh ni pomemben in nihče si z njim ne beli las. Problematično je poencitranje “zmage drugačnih”, kot neke ultra vrednote.[/quote]

Ah, daj no, kakšno potenciranje in kakšne ultra vrednote neki. Bolj ste papeški od papeža!

Ti vidiš samo brado in žensko obleko.

Ni v tem fora.

Ko boš dojela v čem je fora se boš 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjala, kar je ta človek naredil.

In nekateri se zgražajo, ker je bila Rusija izžvižgana. Čim večkrat kdo pa ima rad vojno in sovraštvo.
Izgleda, da samo Slovenci.[/quote]

Razsvetli me[/quote]

Tudi mene, prosim.
Kaj je ta človek naredil?

Nisem gledal, ampak le poslušal in avstrijski komad, pač gre v ušesa, hitro si zapomniš melodijo in to je to ! V kombinaciji z “šokantno” pojavo, so pač zmagali.
Naši so sicer imeli oh in sploh kvaliteten komad, tinca je celo zaigrala na frulico, ampak glede na druge so bili na odru kot sive miške, ki se hitro pozabijo, nobene energije. Evrovizija pač zahteva soliden komad in solidno “predstavo” in letos so to zagotovili Avstrijci.
Vem, da je evrovizija velko “kuhinje v zaodrju”, ampak vseeno se z dobrim komadom (tistim, ki je všeč ljudem, ne žirijam !!), da uvrstiti visoko. Slovenci pač ne poznamo recepta.

Prosim, dajte se malo zamislit nad vsemi temi kritiki, če so res potrebne, ker kar sem vse videla, me je naravnost zgrozilo! Toliko nekih norčevanj, škodoželjnosti iz povsem enakopravnega človeka, kaj je sploh slabega storil, da bi mu želeli smrt (kar mu očitno mnogi)? In ne govorite, da pretiravam, ker sem dovolj videla.
A je pa pridobivanje pozornosti z globokimi dekolteji ter skakanjem po odru kaj boljše? Nikakor, tisti, ki so imeli takšne scene so se precej slabše odrezali od njega, ki pa je zasluženo zmagal, tudi če bi se pojavil prvotno kot Tom Neuwirth in ne v neki drugi preobleki. Mene je prepričal sam vokal in izvedba nastopa, če pa govorimo o povprečnem vokalu ga pa ima Švedinja in še ogromno ostalih tekmecev, lanska, predlanska zmagovalka…

Torej tip nam ne sme biti odvraten na pogled samo zato, ker naj bi bil menda homoseksualec ali transvestit ali ženska, ujeta v moško telo? Mene ne zanima, kdo ali kaj je in kaj ima za bregom, lahko je boljši od same matere Tereze, samo za videti je pač poden. Takšni tipi mi niso bili nikoli všeč in mi nikoli ne bodo.

Sestre so bile profesorice proti njemu, tisto je bilo vsaj na nivoju in okusno izpeljano. Celo zelo okusno.

Imaš prav!!

Imam otroka starega 6 let in me je vprašal, mama, kaj je to??

Imaš prav!!

Imam otroka starega 6 let in me je vprašal, mama, kaj je to??[/quote]

Šestletnik je bil tako pozno pokonci? Bravo mama…..

Imaš prav!!

Imam otroka starega 6 let in me je vprašal, mama, kaj je to??[/quote]

Šestletnik je bil tako pozno pokonci? Bravo mama…..[/quote]

Draga mama/oče,

si že slišala za ponovitve, pa dnevne inf.oddajem kjer poročajo o minulih dogodkih????????? VERJETNO NE, KAJNE?!? Lp!

Tocno tako!!!!

Imaš prav!!

Imam otroka starega 6 let in me je vprašal, mama, kaj je to??[/quote]

Ojoj, da se še neke mame oglašajo, češ da tega otrok ne bi smel videt. A nastop z seksualno vsebino pa lahko (konkretno: Poljska)? Pa ko nekje na panoju vidi na pol nago žensko? Res se sprašujem kaj vam je.

Kaj pa naše Sestre in to davnega leta 2002?
Kako ste pa takrat sprejemali drugačnost????

Če so jih otroc gledali, so mislili, da so ženske. Tole je pa ženska z brado, ki je tip….
Aja, pa še izjemno dobro pesem so imeli- imele!

Menj je samo ena sestra delovala kot ženska, drugi dve sta bli nekaj drugega…
Si pa mislim zakaj gre tolikim ženskam Conchita v nos,…ker zgleda tudi z brado boljše kot one:)))

Imaš prav!!

Imam otroka starega 6 let in me je vprašal, mama, kaj je to??[/quote]

“Fant, ki nastopa oblečen v punco.” To pa ja ni nobena znanost. Šestletni otrok je v svojem življenju verjetno že videl ljudi, ki so nastopali oblečeni v žabe, miši, princese, palčke, bobre, srake, čarovnjce, škrate obeh spolov. Tokrat je pač fant oblečen v punco. Zakaj ima brado? Ker mu je všeč/da so si ga gledalci bolj zapomnili.

Rabiš še kakšno pomoč?

Njen “efekt” je verjetno ravno to, ker tako spretno preigrava naše predstave o spolu, kar veliko ljudi spravlja v nelagodje. Lepi dolgi lasje, visoka in vitka postava, ki je prav pripravna za oblačila, ki na večini “resničnih” žensk ne izgledajo dobro, oči, potem pa brada in moške roke. Ne prebavimo še dobro njenega dvojnega izgleda, kot prične peti ali govoriti in ima povsem nemoški glas, vendar v govoru ni afektirana, kakor smo navajeni pri drag queenih, govori povsem “naravno”.

Moram priznati, da mi, dokler nisem prebrala na spletu, ni bilo jasno, kdo je. Zdelo se mi je, da bi lahko bila ženska, ki se transformira v moškega, po očeh in glasu, ampak ostalo spet ni šlo skupaj.

Naša družba je izredno vpeta v spolno predalčkanje (obstajajo družbe, ki niso) in nas seveda vrže iz tira, ker ji ne znamo dati nalepke moški ali ženska, ob tem pa je kljub karikiranosti na njej nekaj zapeljivih atributov (in očitno prijeten karakter), zaradi česar so ljudje v svoji reakciji še bolj zmedeni.

Oprosti Qqqqq, to, da oznacis Sanno Nielsen za povprecno pevko, je pa prevec. Malce poglej po youtube ali poslusaj na Spotify
Sanna je cudovita talentirana pevka. Pri svojih skoraj 30 ima za seboj 18 letno pevsko kariero…itd itd


V primerjavi z Avstrijcem, je ona za moja ušesa povprečje.

New Report

Close