Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek evrovizijski green room in naša dva, kaj je bilo

evrovizijski green room in naša dva, kaj je bilo

Ta izjava vse pove.Tudi spanje v čakalnici pove svoje. Pomanjkanje neke vrste najosnovnejše inteligence.
[/quote]

To po sebi sklepaš!!

Edini obup si ti!!! Če ni,ki lih to temo Sirkova odprla!!
Kdaj pa človek spi z odprtimi očmi!!! Pofukani branjevci!!

Edini obup si ti!!! Če ni,ki lih to temo Sirkova odprla!!
Kdaj pa človek spi z odprtimi očmi!!! Pofukani branjevci!!
[/quote]

Ja, resnično ste eni žleht do amena.Zala je bila utrujena in sesuta do konca.
Privoščljivci, pojejte se od žlehtnobe!

To po sebi sklepaš!!
[/quote]
Ah, kje pa. Nisem še bila tako daleč, da bi šla na Evrosong;).
Tako, podobno mnenje ima kar veliko ljudi.
Aja, jaz nisem avtorica zgornjega posta. No, nič hudega, moj odgovor kar drži.

Bravo našima Mariborčama,da sta prišla v finale!! Kaj sta pa delala v zeleni sobi in kaj sta jedla in kako kakala in lulala me ne zanima??!! To le zanima ženske v stilu Leje Sirk in tistih,ki tu najbolj pljuvajo.
Nisem vedela,da spiš z odprtimi očmi,nekateri veleumi tukaj??!!


Ah, kje pa. Nisem še bila tako daleč, da bi šla na Evrosong;).
Tako, podobno mnenje ima kar veliko ljudi.
Aja, jaz nisem avtorica zgornjega posta. No, nič hudega, moj odgovor kar drži.
[/quote]

Lea nehaj že. Se mi kar smiliš!!

Imam občutek,da za to gonjo proti njima stoji lanska zmagovalka Eme in njena družina.

Imam občutek,da za to gonjo proti njima stoji lanska zmagovalka Eme in njena družina.
[/quote]

Zanimivo. Tudi jaz imam tak čuden občutek.
Sicer pa je vsekakor pokveka od človeka. Dno od dna.
Itak se bo ugotovilo, kdo je bil. Danes gre to zlahka.

Upajmo samo da na glavnem nastopu ne zaspita, že tako komaj odpirata usta ko pojeta, če se temu lahko tako reče.

Ta izjava vse pove.Tudi spanje v čakalnici pove svoje. Pomanjkanje neke vrste najosnovnejše inteligence.
[/quote]

Zala Kralj-zala kraljica…. A ni zanimivo proti Sirk nati Leo levinji. Ha ha ne more ji imponirati.

Malo gledam reakcije po Youtubu. Nikogar ni presenetila uvrstitev Slovenije v finale. Mislim, da take podpore še nismo imeli. Res jima privoščim čim boljšo uvrstitev? Aja, pa kdo je sploh Lea Sirk? Že davno pozabljena.

Ne bi lih komentirala,da so ti negativni komentarji proti Gašperju in Zala prihaja od Sirkove.
Nekomu je dolgčas. Očitno neki hudi Green Dragon.

Meni je pa fajn ,da sta v finalu. Sta mi zanimiva . Res je,da ne poslušam takšne glasbe, ali v nasprotju z nekimi,ki so tu zbežali iz posebne ustanove za zelo živčne. me ne motita.

Dajmo lepo priznat, da sta zelo posebna, da zelo izstopata, meni v zelo negativnem smislu, zelo razvajeno delujeta, sploh Zala a je hci kaksnega bogatuna? Se zdaj ne vem, kje so starsi, a nic ne navijjajo za svoja otroka? Pa ta brezvezna energija, cist negativno vse skupaj kot mrak in megla. Spomnite se, ko ste imeli 20 let, tudi ce par noci nismo spali, smo bolje funkcionirali kot onadva..kje je energija, kje je strast kje zivljenska energija?

Ni Luciferska, kaj te moti, ker ni


Ko sem bila jaz stara 20 let, mi je dol viselo za stare vaške opravljivke, kot ste te, ki ju napadate. Upam ,da ta dva tudi ne zgubljata časa z zagrenjenimi starci. Pred njima so odprta vrata, ve pa svoje neuspešne frajle poštimajte, pa bo svet takoj lepši brez japonskih obrvi, nalepljenih omel namesto trepalnic in račjih ust.

Posebna sta, nista za v ta evrovizijski cirkus, ki pa je zgleda dobro sprejel njuno drugačnost. Prav osvežujoče in srečno v soboto!

Drugačen za koga, za zdolgočasene starce……meni sta sveža…kot sem že davno enkrat zapisala na tem forumu….skoraj težko bi bolje odsevala današnjo mladino, kot jo…

A se spomnite Magnifikove Silvije…podoben efekt….le nekaj let kasneje….
[/quote]

Magnifikotova Silvija je bil tazadnji tapravi evroviziski komad……..še dandanes jo prepevajo/prepevamo….

Tujina vidi Zalo kot v filmu Avatar v 7 dimenziji.


Ko sem bila jaz stara 20 let, mi je dol viselo za stare vaške opravljivke, kot ste te, ki ju napadate. Upam ,da ta dva tudi ne zgubljata časa z zagrenjenimi starci. Pred njima so odprta vrata, ve pa svoje neuspešne frajle poštimajte, pa bo svet takoj lepši brez japonskih obrvi, nalepljenih omel namesto trepalnic in račjih ust.
[/quote]

Zelo dobro napisano.
Upam, da se nekateri prepoznate!
Grdobe z umazanimi usti !

Nismo vsi tako lepi, pametni in ohhhh in sploh, kot si ti.
Če imaš pa že nekaj let na grbi, potem je tvoj komentar itak bedaški.Pa foušljiv.In točno se vidi, da o mladini POJMA nimaš.Nikoli niso bili vsi taki, kot ti, zato je tvoje sklepanje neumno!
Napiši tako pesem, kot sta jo onadva, pa pojdi na oder.
Ti znaš itak priti samo do wc -ja in tam narediti svoje.Drek.

Slovenci znamo bit res žleht, samo navzven se delamo fine. Koliko nizkotnosti pod anonimnostjo. Meni tudi ta zvrst glasbe ne sede, všeč mi je Srbkinja, samo mladima dvema vsaka čast.-

Kje sta spala, kje nista spala, na odru sta naredila svoje, izstopata na svoj način in sta tako OPAŽENA, zvok je bil prvič res dober na odru. Bravo, čestitke, še tako naprej, v soboto pa vso srečo.

Ne yebeta 5 posto. Meni je kul.

res je neverjetno podobna

Tako se lahko gresta na svoje stroške. S tujim kurcem po koprivah opletat je najlažje. Brez prijave na Emo in Eurosong ju nihče nebi opazil. Nikoli.

Tako se lahko gresta na svoje stroške. S tujim kurcem po koprivah opletat je najlažje. Brez prijave na Emo in Eurosong ju nihče nebi opazil. Nikoli.
[/quote]

Kaj vse gazi po tem svetu.

New Report

Close