Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ex ljubimca sem izkoristila za oploditev, on ne ve, da sem noseča

Ex ljubimca sem izkoristila za oploditev, on ne ve, da sem noseča

Če bi bil tebi seks v užitek, ne bi nikoli napisala nekaj tako neumnega.
Ampak pač tvoje izkušnje so pač take kot so.
Na srečo moških, večina žensk vendarle uživa v seksu. Ja, tudi karieristke.
[/quote]
meni je spolnost nekaj izredno lepega z ljubljenim človekom. Kar pa ti o meni bluzis pa.nima veze z mano. Ti niti ne ločiš kaj je sex in kaj spolnost (ki je mnogo več kot le sex)
Marsikdaj pišem o realnih dejstvih določenih tipov žensk, moških, kar pa ne pomeni da pisem o sebi. Me pa delovanje uma, psihologija itd zanima že od malega tako da poznam različna delovanja ljudi.
No po tvoji logiki lahko rečeva da si se ti prepoznala v zapisu da si odreagirala… Eto tako butasto je predvidevat tudi o meni ker sem za določen tip žensk povedala dejstva.

Ojej, kake bedarije klatiš.
Da ti povem svojo izkušnjo (samska, brez otrok, nočem jih imet, starost 40): tipi bi seksali brez zaščite. Sploh poročeni hočejo seks brez kondomov. Pa bi varianto: bom malo pazil.
Težko dobiti tipa, ki bi seksal s kondomom. Ja, ženske bi seksale z veseljem, če bi bilo tipom kaj mar za zaščito pa večini ni do tega. Bi samo seksali, brez zaščite.
In ja, mi je do seksa, ampak striktno s kondomom.
[/quote]

ej ti jaz imam vazaktomijo zavezane jajca tako da lahko sexam brez kondoma
probajva če nama bo kaj ratalo
verjetnost je skoraj nična


meni je spolnost nekaj izredno lepega z ljubljenim človekom. Kar pa ti o meni bluzis pa.nima veze z mano. Ti niti ne ločiš kaj je sex in kaj spolnost (ki je mnogo več kot le sex)
Marsikdaj pišem o realnih dejstvih določenih tipov žensk, moških, kar pa ne pomeni da pisem o sebi. Me pa delovanje uma, psihologija itd zanima že od malega tako da poznam različna delovanja ljudi.
No po tvoji logiki lahko rečeva da si se ti prepoznala v zapisu da si odreagirala… Eto tako butasto je predvidevat tudi o meni ker sem za določen tip žensk povedala dejstva.
[/quote]

Tvoj prvi post v tej temi je bil povsem jasen, ne rabiš še kaj razlagat.

Tvoj prvi post v tej temi je bil povsem jasen, ne rabiš še kaj razlagat.
[/quote]
meni je bil, tebi pa ne. Če ti se vedno ni si pa pač tipična predvidacka, torej laznivka.


meni je spolnost nekaj izredno lepega z ljubljenim človekom. Kar pa ti o meni bluzis pa.nima veze z mano. Ti niti ne ločiš kaj je sex in kaj spolnost (ki je mnogo več kot le sex)
Marsikdaj pišem o realnih dejstvih določenih tipov žensk, moških, kar pa ne pomeni da pisem o sebi. Me pa delovanje uma, psihologija itd zanima že od malega tako da poznam različna delovanja ljudi.
No po tvoji logiki lahko rečeva da si se ti prepoznala v zapisu da si odreagirala… Eto tako butasto je predvidevat tudi o meni ker sem za določen tip žensk povedala dejstva.
[/quote]

Takim ki pomeni spolnost nekaj zelo lepega z ljubljenim človekom je kar škoda da moškemu prej ali slej odklenka ,korenjak ali kačon ne stoji večno pokonci.
Jebiga takrat si pa babnica dobi naslednjega kandidata z katerim je spolnost oziroma f u k spet nekaj zelo lepega z tadrugim ljubljenim človekom.
Kdo bi si mislil kaj dela domišlija v ženskih glavah.
Zapomnite se da so ženske zelo žleht bitja na svetu in če te bo kdo zahebal je to ziher babnica.

Takim ki pomeni spolnost nekaj zelo lepega z ljubljenim človekom je kar škoda da moškemu prej ali slej odklenka ,korenjak ali kačon ne stoji večno pokonci.
Jebiga takrat si pa babnica dobi naslednjega kandidata z katerim je spolnost oziroma f u k spet nekaj zelo lepega z tadrugim ljubljenim človekom.
Kdo bi si mislil kaj dela domišlija v ženskih glavah.
Zapomnite se da so ženske zelo žleht bitja na svetu in če te bo kdo zahebal je to ziher babnica.
[/quote]
spolnost je posledica vsega ostalega ne pa vzrok veze. Če ti je dano to locit morbit.


meni je bil, tebi pa ne. Če ti se vedno ni si pa pač tipična predvidacka, torej laznivka.
[/quote]

Tipično. Če ne gre drugače, me boš pa zmerjala.

Tipično. Če ne gre drugače, me boš pa zmerjala.
[/quote]
Nobenega zmerjanja, le tvoja predvidevanja, ki niso moja resnica, so pač tvoja laz.


Nobenega zmerjanja, le tvoja predvidevanja, ki niso moja resnica, so pač tvoja laz.
[/quote]

Kako prazno je življenje ženske (občutek imam, da si poročena), ki ji je hobi zmerjanje neznank na netu, da je lažnivka. Seveda pa ta dama misli, da beseda lažnivka ni zmerjanje :).
Lahko noč. Moram it spat. Saj veš, jutri je naporen dan. Nedelja pa fajn vreme.

Kako prazno je življenje ženske (občutek imam, da si poročena), ki ji je hobi zmerjanje neznank na netu, da je lažnivka. Seveda pa ta dama misli, da beseda lažnivka ni zmerjanje :).
Lahko noč. Moram it spat. Saj veš, jutri je naporen dan. Nedelja pa fajn vreme.
[/quote]
Ah leporečica ki tako rada predvideva namesto da slisi povedano… laznivka ni zmerjanje ampak dejstvo, ker predvidevanje je laz, pa sem ti povedala kaj in kako pa si se kar svoje gonila dalje… meni je vseeno ceme up pošlješ le do resnice mi je.

Povej kdaj prides? oz. ti povem jaz, ko so dnevi za to, daj kontakt tu.

ej ti jaz imam vazaktomijo zavezane jajca tako da lahko sexam brez kondoma
probajva če nama bo kaj ratalo
verjetnost je skoraj nična
[/quote]

Še en tip, ki bi seksal brez kondoma,
Pa kaj vas je toliko tipov, ki vam ne vstane, če imate kondom gor?
Stalno javkanje tipov, da ne bi s kondomom. Pa kaj ste to eni reveži, da vam tič dol pade, ko vidi kondom?

Ne glede na gene, je okolje tisto, ki veliko vpliva na razvoj otroka. Ne strinjam se s komentarji, ki se nagibajo, da bo otrok alkoholik. Ne strinjam se niti s tem, da ženska zanosi na tak način. Ne obsojam nobene, gre le za pravico otroka do obeh staršev. Lahko imaš na tone denarja, otroku očeta ne moreš kupiti. Lahko se bo počutil zelo obremenjen, ker ne bo vedel kdo je oče. Sploh veš kako je otrokom brez očeta? Enkrat bo moral zvedeti. Kaj si bo mislil o tebi?
Težko nalogo si si zadala. Vse dobro otroku želim.

Na, pa so se spet nedojebane čavsnile v izmišljeni temi. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
otroci alkoholikov imajo škart gene, 22.06.2020 ob 18:15

Švedska študija.
Alkoholiki se delijo na 2 tipa. Tip 1 so odrasli ljudje, ki se zapijejo, tip 2 začnejo piti kot najstniki in zaradi tega tudi zaidejo v težave z zakonom.
Posvojeni otroci, z biološkim staršem tipa 1 bodo postali alkoholiki samo, če bodo živeli v okolju, ki je tolerantno do alkoholikov in imeli vzgled. V tem primeru je njihova možnost 4x večja, da postanejo alkoholiki.
Posvojeni otroci z biološkim staršem tipa 2, zlasti težjih primerov, imajo 6x večjo možnost, da sami postanejo alkoholiki ne glede na to, ali imajo kot otroci vzgled ali ne.

Tako je otroci delajo kar starsi delajo.

I will find you … čez 3 leta. Takrat planiram začet delat na samo mojem lastnem otroku. Če res hočeš samo darovalec bit, si si ravnokar prisvojil titulo moj sanjski moški, in to kar brez TV šova. Bravo. Samo nagrade pa ni.

Zanimivo mi je da pri vseh financah, ki trdiš da jih imaš, nisi šla lepo v tujino za par jurjev pa lahko izbereš “očeta”. Ne pa da nateguješ enega luzerja zapitega, potem pa še zamolčiš da boš imela njegovega otroka. Ne bi bilo lažje za “očeta” izbrat nekoga, ki za to ve in se strinja? Kakšno popotnico z lažmi delaš svojemu življenju? Imaš namen tudi otroku tako lagat?  Ne vem no nekaj je odločit se za otroka sam, nekaj pa živeti v laži. Ravno odgovorne sorte pač očitno nisi. Kar te zna (oz. še bolj tvojega otroka) orng tepst v prihodnosti.

Ja in? Kje je problem?

Si ze slisala kdaj za cloveske gene. Po mojem se lahko zgodi da bo ta tvoj otrok alkoholik, varalica … Vse kar so njegovi starsi.

Odgovor na objavo uporabnika
srecna nosecka, 21.06.2020 ob 15:23

Zdaj bivši ljubimec ne ve, da sem ga izkoristila za oploditev. Srečna sem ker bom otroka vzgajala sama, bivši ljubimec je varal ženo, imel občasne probleme z alkoholom, težko bi bil dober zgled za razvoj otroka. Sem finančno dobro stoječa in lahko otroku nudim najboljše.

To pomeni, da bivši je poročen in je sedaj naredil otroka ljubici za kar sploh ne ve. Kot prvič če bi bila človek še ne bi zapletala s poročenim, kot drugič nisi niti č od človeka, ker očitno partner ni bil za, ti si pa to načrtno naredila, sedaj se pa še s tem po forumu hvališ. Take stvari bi morale bit kaznivo dejanje goljufije.

Ah ja… Niso vsi otroci enaki.

Moja dva se nikoli nista zbujala na pol ure, prvemu so zobi zrastli brez, da zato vem… Spala sta in spita celo noč. Nic je ne strašiti.

Kjer je volja, tam je pot!

Nekatere imajo parterja, pa so same za čisto vse, povrhu pa še deda pedinajo!

Če je to to, kar si želiš, SREČNO!

Imej pa v mislih to, da boš otroku na vse pošteno odgovorila, ker si mu ti prvi vzgled❤️

Tudi prav.Tvoja izbira, tvoja odločitev.

Kako že gre tista : Očka zdaj iščemo, naj se javi sam…

Mamica …je vse zmešala…

Ne ve ne kod ne kam,

niti kje in kdaj…

 

ta otrok bo šel že počasi v vrtec, tako da se nehajte razburjat.

Prava neodgovorna k….a . Ti boš vzgajala otroka …pa očeta zamolčala .. groozaa

 

New Report

Close