Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Express one- grozne izkušnje.

Express one- grozne izkušnje.

Zanima me, ali ima še kdo tako grozne izkušnje z dostavno službo express.one.

Že drugič se mi dogaja, da imajo moj paket in ne morem do njega. Dobili so  ga v prevzem 10 dni nazaj. Od takrat sem dobila že tri sporočila da naj bi mi bil dostavljen. Sporočila sem sovjo telefonsko, pisala na službo 100krat. Trikrat so mi celo nazaj odpisali, da so predali info v dostavno službo in od tega je 10dni. Drugače pa me dobesedno ignorirajo. Paket ježe plačan.

Nazadnje (avgusta) je bil njihov dostalvjalec na dopustu in sem jih 3 tedne modleodvala da dobim uro, ki sem jo naročila in že plačala mami za 60ko.

Sploh ne vem kaj lahko naredim da dobim svoj paket. Čisto sem obupana. Na številko se nihče ne javi. Na vsak moj tretji mejl pa mi non šalatno odpišejo,da bodo zadevo ureidli oz da so skušali dostaviti pa me ni bilo. To je laž, ker sem na bolniški in sem doma. Danes pa med nekimi straimi mejli najdem številko dostalvjalca, ki mi reče da je moj paket v skladišču in naj pridem ponj tja če ga želim….Kako je to sploh možno?

meni so zadnjič tako nategovali. Pridem sms, da je paket naložen za dostavo. Kul, sem bila ravno doma-bolniška. čakam celj ljubi dan, ne klica ne dostave. Grem na tracking in fora, paket je bil dostavljen nazaj v skladišče, zaradi “zamenjave datuma dostave/mesta dostave”.

WTF??? nič nisem spreminjala, očitno kurirju ni znesla dostava tisti dan in je pofejkal, da me kao ni bilo doma. Na telefon nikogar ne dobiš, mail gluh.. no, naslednji dan je bil paket le dostavljen. sem pa že videla možni scenarij, kako se bo pošiljka vrnila pošiljatelju – ali pa bodo kar sami pobasali paket.

ne vem, kaj se jim dogaja – a tudi oni pobirajo nepalce in filipince za dostavljalce? Kdo jih sploh lahko spravi v red? Ne vem, kako so se oni uturili v dostavno verigo – naj pustijo posel drugim, ki ga znajo opravljat.

Ne. V največji plus pa jim štejem, da ne zaračunavajo prevzemov na Petrolih.

Prvič slišim za njih 🙄

Tale Express one je avstrijska firma in so res grozni.

Pogosto dobim sporočila, da paket ni bil dostavljen, ker nikogar ni bilo na naslovu.
S tem da gre za službene pakete podjetja s 100 zaposlenimi, ki dela 24×7.

Kljub temu, da kot rečeno ne gre za miniaturno firmo, kurir Express one pokliče na telefonsko, ki je ob naslovu na paketu in začne: “Mam tle en paket. Ke s ti to?” Ponavadi z zoprnim južnjaškim naglasom.

Ali pa se ustavi na dvorišču firme, pokliče in: “Mam tle en paket. Prit ga iskat!”
Tudi do sprejemne recepcije se mu ne ljubi iz avta.

Grozni so!

še ena provokacija 👍

Kakšna provokacija?! Res so bedniki. Kriv je pa pohlep in iskanje voznikov med polapismenimi cenenimi tujci.

Daleč najbolj počasna dostavna služba.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8199, 30.11.2023 ob 13:38

še ena provokacija 👍

Zakaj provokacija? Sama imam isto tako grozne izkusnje z njimi, tako kot ogromno ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Pojmanimasss, 30.11.2023 ob 17:23

Zakaj provokacija? Sama imam isto tako grozne izkusnje z njimi, tako kot ogromno ljudi.

Ta, “ogromno ljudi” si očitno samo ti pod multiniki. 😆Ajde spizdi koza zarukana. Zakaj sploh naročaš kaj, če si prezabita tudi za to?

Ravno par dni nazaj sem sprasevala isto, s tem, da ne gre samo za dva paketa, ampak za vec dostav preko njih in vsak paket je bil v dostavi po en teden, zapleti taki in drugacni, na maile odgovorijo glih na vsakega tretjega, na telefon jih ne dobis, prejsnji teden se jim je baje sesul sistem…, razen zadnjega paketa ta teden, katerega mi je kurir vrgel v nabiralnik, je sam predlagal po telefonu.

Izkušnje super, ravno ta teden dva paketa. Vse je šlo gladko. Težki paket je dostavljalec sam dvignil v hišo.

Tudi jaz imam z njimi (ekspres one) zelo dobre izkušnje. Dostavlja ena simpatična punca, prijazna, prilagodljiva, učinkovita.

Z večino dostavnih služb še: dpd, gls, pošta, imam sicer dobre izkušnje. Enkrat pa se je močno zalomilo z gls, dostavljavec javil uro dostave… potem pa nekaj ur kasneje prestavil pošiljko v paketnik daleč stran… šifra za prevzem ni bila prava… firma neodzivna… paket pa seveda v naprej plačan. Nekako smo rešili potem.

Torej v vseh službah so dobri in manj dobri delavci.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10862, 30.11.2023 ob 17:28

Ta, “ogromno ljudi” si očitno samo ti pod multiniki. 😆Ajde spizdi koza zarukana. Zakaj sploh naročaš kaj, če si prezabita tudi za to?

Anonimno 10862, ne bom sploh komentiral tvoje nesramnosti, ampak bom rekel samo tole: pojdi prebrati njihove Google Reviews. 😉 Tudi jaz sem imel z njimi samo negativne izkušnje, žal pa druge opcije, ko naročaš prek Amazona, še nisem dobil.

 

    Jaz imam zelo dobre izkušnje, zaenkrat.

Odgovor na objavo uporabnika
privat, 30.11.2023 ob 10:37

meni so zadnjič tako nategovali. Pridem sms, da je paket naložen za dostavo. Kul, sem bila ravno doma-bolniška. čakam celj ljubi dan, ne klica ne dostave. Grem na tracking in fora, paket je bil dostavljen nazaj v skladišče, zaradi “zamenjave datuma dostave/mesta dostave”.

WTF??? nič nisem spreminjala, očitno kurirju ni znesla dostava tisti dan in je pofejkal, da me kao ni bilo doma. Na telefon nikogar ne dobiš, mail gluh.. no, naslednji dan je bil paket le dostavljen. sem pa že videla možni scenarij, kako se bo pošiljka vrnila pošiljatelju – ali pa bodo kar sami pobasali paket.

ne vem, kaj se jim dogaja – a tudi oni pobirajo nepalce in filipince za dostavljalce? Kdo jih sploh lahko spravi v red? Ne vem, kako so se oni uturili v dostavno verigo – naj pustijo posel drugim, ki ga znajo opravljat.

MEn je sef teh dostavljavcev rejel.

Da tega slovenci nocejo opravljat in da bo mogu filipince najet.

Pa dosti canej ga pride on. Kot nas delavec.

Tudi jaz prvič slišim za njih.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdravo919, 01.12.2023 ob 02:31

Tudi jaz prvič slišim za njih.

Z izmenjalno pošto imajo pogodbo. Pretežno dostavljajo pošiljke iz aliexpressa. Delajo povsem korektno, ni nobenih težav. Za morebitne zamude je kriva izmenjalna pošta ne oni. Na monu pa se ve, vedno isti imajo z vsemi težave.☝️😁

Se izogibam plačila vnaprej,če se le da. Ravno zaradi izgub paketa. Jaz imam mešane izkušnje z dostavami. Tale express  dostava je, če naročaš iz tujine, če se ne motim.

Meni so dosadili razni dpd,gls ki so mutili z ali bi lahko prišli do semle in semle iskat pa nimam drobiža za vrnit ( po več kot evro bi mi hotli bit dolžni itd)…parkrat nasedeš,potem mi je pa dosadilo. Dostava je draga kot hudič,ne ne bom še peš lazila po pakete. Boš kar do vhoda prišel. In tudi banka nisem. Skušam naštimati čimbolj točno,ampak vedno ne gre,ker nisem bankomat. Nujno zlo so mi.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 01.12.2023 ob 04:04

Z izmenjalno pošto imajo pogodbo. Pretežno dostavljajo pošiljke iz aliexpressa. Delajo povsem korektno, ni nobenih težav. Za morebitne zamude je kriva izmenjalna pošta ne oni. Na monu pa se ve, vedno isti imajo z vsemi težave.☝️😁

Sem ze par dni nazaj pisala, da imam tezave samo z njimi, z vsemi ostalimi, tudi ce se je kdaj kaj zalomilo, smo resili zelo hitro in so bili vsi odzivni na klice ali maile. Precej narocam preko spleta, tudi moji domaci veliko narocajo, pri nas je vsak teden vsaj en paket, z nikomer drugim nimamo tezav, samo z Express one.

Grem stavit da si zabiti dostavljalec zgoraj omenjen firme…

Ravno danes sem prvic slisala za njih.

 

So me poklicali, da imajo paket, sem jim rekla naj ga pustijo pod nadstreskom.

 

Prej pogledam telefon in vidim da imam na sporocilu sliko kje mi je pusti paket. Korektno. Nimam pripomb.

 

Vedno placam paket vnaprej in ce me ni doma mi vedno vsi razlicni dostavljalci pustijo paket pod nadstreskom. Nikoli težav.

 

Ne vem kako imajo vedno samo nekateri težave.

Res je zanimivo, da imajo eni in isti ljudje težave z kurirskimi službami. Malo je tudi treba biti razumevajoč. Tudi oni so samo ljudje.

Sklepam da je težava to, da živim tam kjer je peš cona. Dostavljalci gredo lahko z avtom mimo samo do 10.00. Očitno temu tipu v dveh tenih ni ratalo priti do 10.00, ker če bi mu, bi bila jaz lepo dobila paket. Tako pa tudi vedno dobim sms da me ni bilo ravno 10.15.. Vsem use, edino njemu ne.

Enkrat so mi dostavili (mini hladilnik) in bilo je vse ok, celo nadpovprečno dobro. Še celo do vrat mi ga je prinesel, kar gospoda na GLS-u, DHL-u in Pošti Slovenije ne dela, ampak te pokličejo pod blok in ti dajo paket sredi ceste, da imam občutek, kot da prihajam po sladoled v tisti pojoči kamion..

New Report

Close