Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek F.B.I. & C.I.A.

F.B.I. & C.I.A.

Dobro jutro in dober dan gmajna:))

Nekaj berem in ugotavljam da je tukaj zmerom na delu FBI (fenomenalno
bruskovo iskanje- ali -po želji -“frišno bedaste ideje”) in da ima močan vpliva tudi CIA (coprniška ideološka avantgarda). Pa naj kdo reče da forumska služba nima svojih organov;-)

Zajček moj …. taka nežna žvalca se je pa jasno prestrašil in takooj izklepetal. Ja ko me ni blo naoooookol pa ga čist razumem abjem mojmu zajčeku – cmak

JASNO IN GLASNO IZJAVLJAM DA SVA BILI KLEVER IN ZADETI – severnica ne laže (koko se že to reče …99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in the lifetime, zato ker zamolčati ni isto kot lagati a severnica se ornk namatra da drži jezik za zobmi če kdo ogroža njene drage)

Razlaga: klever zato ker sva skupaj marsikaj pogruntali čeprav zajček ni hotel v park na frišen zrak – je bil revček zmatran.

Zadeti pa od SREČE – bemtiš ljudje sam alko vam gre po glavi:))))
Vsaka čast knight riderju – zdej mam pa svojga viteza;-)

Zajči me spet ni mogel ubogati in je bolj malo spančkal. Zajčku na srček, na tačke na učke polagam da je treba tud pančat!!!! SOVA dobr vidi in te mirka skoz in skoz:))

Polupčkam, pocmokam vse te ljube žvalce in fante in dekleta ,see y´
C. I.C P.I. P. C. I.C P.I. P. C. I.C P.I. P.

Da boste klever in zadeti od sreče:))
zdej grem pa delat – tko

Uh, kako lepo napisano 🙂 Zajček je kar omamljen postal. Cmoka***

prlimam enga ornk cmoka – tazga da bova obe omamljeni:)
pa da bo mel tako lepo vreme da se bo lohka zajči odpočil!!!!!!

zajček je tud malček moj!!! (čbelca nč bzzzzzzzzzz)

Sedeča sova tu .

Hovk , hovk
govoril sem .

Zajček , peteršilj človeka menda zbudi ……
… tako so mi rekli , probala pa nisem še .

niobica – sedeča:))
cmak cmak – severnica se bo zgleda sam še kušvala.

Odkar je prebrala maričine poste od poljubov, pa odkar je dobla emajl da mor človek dobiti vsaj sedem objemov na dan – sam še to dela((((::)))))

…. doniš a čutiš kookooo te abjemam;-)

Kako ga pa uporabim ? Peteršiljček mislim :))))))))))))))))))))))))))

zajček… narbulši u župci :))))

juj sem se ustrašila 🙂 sem mislila, da me hočeš spet u žup pojest. Pa sem šla moj postek zgoraj prečitat in sem se oddahnila. Globoko in močno. O peešiljčku govora je bilo. Hvala Jani ti močno…

New Report

Close