Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Facebook je postal beda od bede

Facebook je postal beda od bede


Pred tem nisi bila omejena? 😁


Med mojimi fb prijatelji ne zaznavam kakega pretiranega všečkanja, afnanja in podobnega, o čemer pišeš. Je pa verjetno razlika, v katero starostno skupino spadajo(mo). Mlade bejbe najbrž res pozirajo na fb, ampak jaz in večina mojih prijateljev smo to že prerasli (v časih, ko še ni bilo facebooka).
[/quote]

Ma ej, ti ko se afnajo, iščejo pozornost, fotošopajo fotke itd. to so stari nad 30, 35. Tiste “smrkljice” za katere bi mislila, da bodo to delale pa sploh ne. Dejansko se 16 – 25 letna dekleta IN fantje lepše obnašajo in objavljajo pristne in neobdelane fotke.


to so zidovi oz kartoteke za psihiatre. Zalagn videz, vzdušje, čsutva..vse z željo obudovanja, občutka zveličavnosti in tega da so lepi, pametni, ljubljeni. Grozno je spremljati to patologijo. Tudi jaz se umikam iz spremljanja, ker to PRanje z osebnimi posti presega vse meje zdravega. Kako naj spoštujem odraslo žensko,mamo, ki na vseh fotkah kaže duck face? Kako naj spoštujem človeka, ki se poveličuje nad vsemi na vseh možnih področjih in se proklamira za alfo. Plenilca. In odrasle ženske, ki si pošiljata srčke in sporočata druga drugi kako sta hvaležni in sta se lepo imeli na sprehodu po okrašeni prestolnici in prisiljujeta vse FB prijatelje, da so del občinstva. To so vse PREDSTAVE ZA JAVNOST pofejkanih ljudi. Nobene globine. Samo keeping up the apperances. Takih ali drugačnih. Najbolj plitke gredo na prvo žogo pa kažejo bedrca in ustka. Drugi svojo moč, fizično vzdržljivost, prehranske podvige, tretji svojo neizmerno prisrčnost.. . Ma ljudje psihiater bo pravi naslov in ne facebook.
[/quote]

če ne bi bilo toliko tipkarskih napak bi tvoj post dala na status :). Maš prav ja. Zlaganost očitno kar precej leži tej regiji.

In ravno take afne rečejo, da smo mi, ki tega ne maramo fouš, ljubosumni. Ljubosumni na kaj? Na duck face fotke? Na obdelane fotke? Na to, da ne vem koliko časa porabijo za selfije, poze, menjavo šmink, obdelovanje fotk? Halo? Ljubosumna bi bila LAHKO ne žensko, ki objavi naravno, neobdelano fotko in je tudi res lepa v živo in je to kar je. Pa še to ne bi bila ljubosumna ampak bi ji dala kompliment, da je res lepa.
Se vidi kako taki ljudje nimajo drugega dela kot delati selfije in potem obdelovati fotke.
In je jasno kot beli dan, da če je obdelana-zlagana fotka je verjetno zlagan tudi zapis zraven fotke.

New Report

Close