Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Fafajonka in pozer Šarec obljubila Ukrajini

Fafajonka in pozer Šarec obljubila Ukrajini

Tanja Fafajon in pozer Šarec obljubila Ukrajini, da se bo 200 ranjencev zdravilo pri nas. A to bo šele začetek!

P.S. Če bi svet februarja poslušal Janšo, da se zapre zračno nebo nad Ukrajino, vse te vojne in žrtev ter ranjencev ne bi bilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 30.11.2022 ob 16:08

Tanja Fafajon in pozer Šarec obljubila Ukrajini, da se bo 200 ranjencev zdravilo pri nas. A to bo šele začetek!

P.S. Če bi svet februarja poslušal Janšo, da se zapre zračno nebo nad Ukrajino, vse te vojne in žrtev ter ranjencev ne bi bilo.

JJ in Hojs sta tekal, da lahko sprejmemo 200.000 Ukrajincev!

 

In mi neba nad Ukrajino en moremo zapreti, pozival je Nato – kar pa bo pomenilo neposreden vstop v njihovo vojno! Kaj ti ni jasno to?

Sta rekla …

če bi svet poslušal jajota, bi že pol leta nazaj padale atomske in bi že imeli mir.

Da vas ni sram. Ob tem, kako brezsramno je JJ Ukrajincem lezel rit in izzival gnev Rusije in s tem spravljal v nevarnost vse nas.

Janša je največji frajer. Tja je šel prvi, takoj ko se je začela vojna.   Fajonka in Šarec pa itak samo afne guncata.   Nobene koristi ni od njunih potovanj.

Odgovor na objavo uporabnika
Upssa, 30.11.2022 ob 16:21

Janša je največji frajer. Tja je šel prvi, takoj ko se je začela vojna.   Fajonka in Šarec pa itak samo afne guncata.   Nobene koristi ni od njunih potovanj.

Kaka korist je bila pa od njegovega obiska?

citat: P.S. Če bi svet februarja poslušal Janšo, da se zapre zračno nebo nad Ukrajino, vse te vojne in žrtev ter ranjencev ne bi bilo.

vesel oce, motis se. Zahod nima moznosti zapreti neba nad Ukrajino in NATO to ve.

Seveda je šel, saj ga je Orban za rokico držal.

Zakaj nima možnosti? Phantom so dobra letala ….

ker boš s tem potegnil v vojno nato

 

A bodo vrli člani Fidesa zdravili ranjence?

 

Kako zdaj to…ja a za ukrajince pa niso premalo placani, samo za slovence so…e moji slovenci jebu vas kot jim pase.

 

Ni osebnih zdravnikov, če ga hočeš, ga moraš iskat izven kraja bivanja, za 200 ranjencev lahko zdravimo? Ni zobozdravnikov, ortodontov, ginekologov, …

Mi smo prav “žive naj vsi narodi”, samo slovenski NE.

Ste končno pogruntali, da je bila himna Naprej zastava slave boljša ….še boljša pa Bog ohrani nam cesarja, dobrega cesarja Franca, ….

 

Kar pa se Ukrajine tiče – zakaj pa ne bi potegnili NATA v vojno? Saj je tako ali tako že vpleten….

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 30.11.2022 ob 17:31

Kako zdaj to…ja a za ukrajince pa niso premalo placani, samo za slovence so…e moji slovenci jebu vas kot jim pase.

 

Tako je Yram!

Torej nas se v UKC prijavim kot Ukrajinka, da bom takoj na vrsti?

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 30.11.2022 ob 17:55

Ni osebnih zdravnikov, če ga hočeš, ga moraš iskat izven kraja bivanja, za 200 ranjencev lahko zdravimo? Ni zobozdravnikov, ortodontov, ginekologov, …

Mi smo prav “žive naj vsi narodi”, samo slovenski NE.

Glede na to, da ranjenci ne bodo rabili ne ginekologov, ne ortodontov, ne zobozdravnikov, boste preživeli?

Če bi Janševa obveljala bi bila 3.svetovna vojna.

to je absurd slo ….zdravnikov ni, zdravstveni dom zsprt…pa vseeno se je javilo 100 zdravnikov prostovoljcev za ukrajino…..v ski cskalne vrste za bolnico…pa se najde 200 postelj za jwbene ukrajince….idiotska drzava in vlada

Odgovor na objavo uporabnika
Aja a res, 30.11.2022 ob 16:24

Kaka korist je bila pa od njegovega obiska?

Ni ga bilo na soočenjih…

Ogromno naših zdravnikov se “avanturira” po Afriki, Madagaskarju,….Slovenija res rabi takega, kot je za Malgažane naš domobranski potomec Pedro Opeka.

Naj jih vzameta k sebi domov, pa je! Na kozlanje ti gre!

Odgovor na objavo uporabnika
dfzuis, 01.12.2022 ob 15:32

Glede na to, da ranjenci ne bodo rabili ne ginekologov, ne ortodontov, ne zobozdravnikov, boste preživeli?

Jah, moj gineko. je dal odpoved, bom videla, kdo me ima, ko imam naslednjič pregled; čeprav bi najraje šla samoplačniško h temu, ki je dal odpoved. H zobarju bom morala privat, še izbiram, koga bi, oziroma imam že izbrano, samo moram se it naročit. :))

Žive naj vsi narodi …

Kar pa se Ukrajine tiče – zakaj pa ne bi potegnili NATA v vojno?

Saj je tako ali tako že vpleten….

Še res pa je, nato je vpleten v vojno direkno v Ukrajini  že od leta 2014, indirekno pa  nekaj let prej, kar je spretno skrival. Če ne bi nato seveda pod pokrovitelstvom jenkijev vodil te vojne organizacijsko in finančno,,,(tega več ne skriva,,,,diktira EU ) dajal pomoč bi do tega sranja – katastrofe sploh ne bi prišlo.

New Report

Close