Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Fafanje “dedku”

Fafanje “dedku”

Škoda, men so tud všeč 20 letnice. Mater, bi te pritisni ob steno, rsztegnu noge, in pofukalll, pol ko bi mi prišlo, bi pa lohk pila. Je skoz sveža.

Alko dela svoje, brez nadzora ostanem. Tud jest sem že to doživela. Na fešti za konec službe. Sodelavec oko 60,jest pa 25, me povabi v njegovo pisarno in zaklene. Skoz sva si bla všeč in več nisva upala. Stric alko naju je spravil v divji sex. Nago me je dal ba pisalno Miro in mi jo lizal kot trap. Jest doživim tak orgazem.. Ja, vsa okajena mu rečem naj da v picko kak prst in zarine sredinec. Vmes si ga je pod mizo drkal in ga da men pred usta.. Kva ne, baba pijana, rit prodana! Zagrabil kurca in ga začnem noro goltat..

Drugi dan se pri kavi zahvali, ker je prvič lizal in prvič mu ga je kera fafala.

No, priznam, da mi jo je še kdaj polizal.

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1989, 05.05.2023 ob 11:45

Alko dela svoje, brez nadzora ostanem. Tud jest sem že to doživela. Na fešti za konec službe. Sodelavec oko 60,jest pa 25, me povabi v njegovo pisarno in zaklene. Skoz sva si bla všeč in več nisva upala. Stric alko naju je spravil v divji sex. Nago me je dal ba pisalno Miro in mi jo lizal kot trap. Jest doživim tak orgazem.. Ja, vsa okajena mu rečem naj da v picko kak prst in zarine sredinec. Vmes si ga je pod mizo drkal in ga da men pred usta.. Kva ne, baba pijana, rit prodana! Zagrabil kurca in ga začnem noro goltat..

Drugi dan se pri kavi zahvali, ker je prvič lizal in prvič mu ga je kera fafala.

No, priznam, da mi jo je še kdaj polizal.

Tip pri 60 je prvič v lajfu lizal pičko in prvič bil pofafan?

Malo morgen…

Drži. Tud hest sem bla presenečena.

A misliš, da dons ni takih, ki se niso lizslu in fafali.?

Sodelavke pr nas, okol 58, to gledajo po netu. Možu ne upa rect, da bi jo.

Odgovor na objavo uporabnika
20letna, 21.05.2015 ob 11:49

Lep pozdrav.
Imam en problem ki vam ga opisem zdaj da vidim ali je kaj narobe z menoj..
Stara sem 20 let,zaposlena,postavna,tipi pravijo da sem huda bejba.
Dosti hodim ven in v soboto sem bila v disku kjer je med zaposlenimi bil tudi en starejsi moski (73let izvem drug dan in se to da je od direktorja tega diska oce bil to!!).Je pa bil v garderobi kjer je sprejemal in izdajal oblacila..
Bile smo stiri prijateljice in okoli 4h zjutraj ko sem bila ze precej alkoholizirana sem si sla po jakno da grem na cik pavzo…
V tem ko sem ga prosila za jakno sem mu nehote oz pac pomeziknila in se mu nasmejala…nic posebnega..Odidem ven in ko sem si prizgala cigaret je stal pred menoj in me vprasal ce kadim jaz ali samo vlecem in se kadi samo…In sem mu odgovorila da samo vlecem..Vprasal me je ce tudi njegovega..in sem rekla da JA…ojoj…namignil mi je da naj grem za njim..in sem sla…sla sva kakih 50m za vogal kjer se je ze bozal in se mi smejal…stopila sem do njega,ga zalizala in prijela spodaj…med lizanjem ga je vzel ven…pokleknila sem,mu lizala jajcka in mu ga pofafala do izliva v usta…se zdaj ne morem pozabiti okusa njegove sperme…sladka,ne pekoca kot pri mlajsih…Ko pomislim zdaj na to me stvar ful rajca…
A sem normalna???
Hvala za odg
A…..

Nisem se tolk zares star a zgledam tako a pridem v postev?

a bi ga še meni

Odgovor na objavo uporabnika
Mačkon, 11.07.2023 ob 16:06

a bi ga še meni

Jaz tud mlajsi sicer a zih zgledam vsaj 74 let star,lahk tud ananas jem da bom sladek

crkn prasica

Ali pa tako starim descom še sploh rata trd. Kako pa mu pride? Nisem še nikdar imela prilike, pa me čisto tako iz firbca zanima.

 

 

Anonimna174:

Za 74 letnika res ne vem, kakih 30 let nazaj, kos jih imela rosnih 20, sem se nekaj časa dobivala z enim med 60 in 65 ne vem točno, ampak bil je boljši kot moji vrstniki. Bilo je super, dokler je trajalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna174, 22.06.2024 ob 08:37

Ali pa tako starim descom še sploh rata trd. Kako pa mu pride? Nisem še nikdar imela prilike, pa me čisto tako iz firbca zanima.

Po 70 in več jim težko rata trd. Vem iz izkušenj ker jim menjam urinske katetre. Se je treba kar potrudit, da mu ga lahko vstavim. Pri vsaj malo trdem oz. nabreklem gre to kar enostavno, večinoma samo z dilatorjem raztegnem sečnico in vstavim kateter. Če pa je mehak je pa ful zajebano. Ven ga že dobim, novega notri dat je pa umetnost. Mu ga probam malo podrkat, da bi imel vsaj malo trdega, da bi bilo lažje, pa velikokrat ne gre. Potem mu ga dajem not na silo, pol ga pa boli in stokajo kot da ga živega odiram. Eni me tako razpizdijo, da jim ga potem kar na silo notri porinem. Kolegica, ki isto to dela mi razlaga popolnoma enake zgodbe. Se sploh ne obremenjujem več, če ne gre zlepa, gre pa na silo.

Odgovor na objavo uporabnika
20letna, 21.05.2015 ob 18:07

Sprasujem se ce sem normalna da me privlacijo 50 let starejsi od mene..?Sicer sexala verjetno ne bi..ampak orala me pa mika po tem dogodku vse bolj in bolj…Heeelp!

PIsi 55let star ce ti odg se zmeniva

sem starejši 60+ je bolj mehek kot trd če si ga kšna mlada želi pogledat se naj kr oglasi se ti prepustim z veseljem

Jaz sem ga pofafala očetu od sošolke, ko sem bila stara 16 let….zalil me je s spermo po obrazu. Ni mi bilo žal, spet bi ponovila…

Odgovor na objavo uporabnika
antonija23, 13.08.2024 ob 14:10

Jaz sem ga pofafala očetu od sošolke, ko sem bila stara 16 let….zalil me je s spermo po obrazu. Ni mi bilo žal, spet bi ponovila…

oj. sem prijeten vitek moški, če si želiš spermo, je okusna in zdrava mi piši na mail [email protected]     v zahvalo ti jo lahko poližem do orgazma, kot ga še nisi imela, ti garantiram, če to ne bo tako ti dam nagrado oz prostovoljni prispevek lp

 

New Report

Close