Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fajn vikend!

Fajn vikend!

Točno to. Vsem!

Jani

p.s. ‘bemti kakšna gužva je dans tle gor?????

Hvala enako :):))

Prav lepo pozdravljeni vsi, punce pa lepo praznujte…

Ljubezen je drugo sonce, ježek
nova
Uredništvo priporoča

Enako tudi tebi, Jani !

lp, zajček

enako Jani … pa ostalim tudi 🙂

B.

Sem zgoraj pozabila:
Lep vikend, tudi vsem ostalim !!

lp, zajček

Ker je še dolgo popoldne…..

Veselo popoldne!

Jani

He, he…Jani boy!

Zajček………. a ti…… pa …. n’č ne proslavljaš?

Jani

NE, Jani !
Ampak, mi je lisička obljubila, da drugo leto greva skupaj žurat. Ma jest sem skoz doma, nisem več vajena, kako to gre ):

zajček, zajček…. jah, kako naj ti pomagam :)))) n’č tuki ti lahk delam drušno, a ne 🙂 Viš zajček…. do … enega leta nazaj… tud pri nas nismo vedeli, kako to zgleda :)))) it ven pa žurat… no sej to tud še zdej ne vemo čisto točno 🙂 ampak, se boljša 🙂 Tud pr teb se bo… te bodo že zmigali 🙂 če pa bo zraven še lisička 🙂 potem bo to res orenk 😉

Jani

Ja, veš, doma pravijo, da se mi je začelo mešat, he, he..
sicer so navajeni, da se rada poveslim, tudi pohecam, samo preveč so se navadili na to, da sem doma. Tako, da sem danes dobila dovoljenje, naj vendar nekam grem se zdivjat, da bo mir, he, he, ta je pa dobra :))
Je pa res, da je ravno zaradi denarja, pa hiše, pa ostalih spremljajočih zadev, vedno zmanjkalo časa in denarja za žur…
Priden, ko mi delaš družbo…
Kot vedno, seveda:)))))

:)))) se sliši kot “licence to kill” hehehehehehehe In, zajček, kaj potem delaš doma? ajmo ven…. v life! Kam? Nimam pojma 🙂 to moraš ti bolj vedeti… k si iz LJ….

aja še to, verjemi mi.. če se tebi “meša” bodo doma kmalu vsi taki… in ko ti nekdo doma še reče… da si njegov smeško… potem veš, da je dobra volja “prijel” tudi doma :))))) Preverjeno!

Jani ma izkušnje :)))))

p.s. zdej pa v lifeeeeeeeeeeeeeeeeeee zajček!

He, he, he, Jani moj !
Cmoka, kaj čem drugega reči !!

ja dej kej reč :)))))) če ne jaz ne bom mel teme za pisanje…pa se nama bo ustavilo… potem bo pa ura kmal tolk, da grem dam…. pa nau n’č :))))

Jani premišljujoč, le kam jo bo zajček še nocoj mahnil 🙂

Samo na sprehod bom šla s kužijem, pol pa domov, hehe…
Saj pravim, žur bo počakal…

Zajček, potem pa lep sprehod. Sej tud to zna biti po svoje zanimivo a ne :))))) sploh če kuža ne nagaja :)))

Jani ma tud rad kužije heheheheh

Je priden, ja !
Ga imam rada, hehe. Lepo se imej!

a zajčke tud ? :)))))))))))))))

Zajčke je pa mel moj ata, ampak, to je pa že druga zgodba :)))))

Janijev ata je mel ponavad 4 legla zajčkov… juj kolk so bli luštni :))))

Oki, to zgodbico, mi poveš naslednjič, prav ???

pa, pa zajček

Zajček, danes bo pravšnji dan za povedat zgodbico 🙂 Sicer pa dobro jutro in en res lep dan!

Jani

p.s. kako je blo na sprehodu?

JAAAAANNNNNNIIIIII ………………
madonca, ej.???

Ja, bilo je super veš. Tudi zdajle bova šla ven, takole za pol ure, da me ne boš iskal, da boš vedel kje sem :))))))

He, he, Jani …

zajček

How, how ????

Take, ja, imam pa najrajši ! ! ! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kaj si pa tolk presenečena :))))))) Ja ti kar pel kuža na sprehod… veš.. je zuni prov lepo :)))) Zdaj te vsaj ne bom iskal, ker vem kje boš :)))

Jani ma kuža kar doma :)))

New Report

Close