Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Fajonka krici, da smo v vojni

Fajonka krici, da smo v vojni

https://insajder.com/slovenija/smo-v-vojni-je-slovenska-zunanja-ministrica-po-sledeh-nemske-slovenijo-brez-odlocitve-dz

ce je Tanja Fajon in z njo vlada v vojni z rusi potem je edino logicno da se oblecejo v bojne uniforme sedejo v falcona in odletijo v ukrajino branit svoje vrednote, pa naj ne pozabijo na klakocarjevo ki je ze domaca v falconu….in naj se posljejo 1 brigado sv ……jaz pa ponovno izjavljam, nusem v nobeni vojni z rusi, prasica fajonova pa nima kaj v mojem imenu govoriti da smo v vojni….zato odjebi fajonka

ko pridejo sem boš prvi… pred zidom.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 01.02.2023 ob 18:42

ko pridejo sem boš prvi… pred zidom.

in? kje bos pa ti? za zidom?

verjetno bingljal s kakšnega kandelabra…

ti ubogo oprano revse, ti rrs mislis da je cilj rusov evropa?si ti pozabil da rusi nikoli niso napadli evrope, da so vsi ruski vladarji bili evropsko usmerjeni, peter veliki, katarina itd…..brez nato provociranja in telet s poljske in  baltski drzav ne bi bilo z rusi nobenih tezav….

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 01.02.2023 ob 18:55

ti ubogo oprano revse, ti rrs mislis da je cilj rusov evropa?si ti pozabil da rusi nikoli niso napadli evrope, da so vsi ruski vladarji bili evropsko usmerjeni, peter veliki, katarina itd…..brez nato provociranja in telet s poljske in  baltski drzav ne bi bilo z rusi nobenih tezav….

Ukrajina ni Evropa? Na tem forumu se pa človek res vsak dan nauči nekaj novega.

ja evropsko usmerjeni. Do berlina. Pozabljaš samo nekaj, to kar ti pišeš nima nobenega smisla, noben “če” ne velja. poglej kaj SE dogaja in to je to.

lahko jim ploskaš kolikor hočeš, usodo si bomo delili. Če jih ne bodo ustavili na vzhodu jih bodo ustavljali na zahodu.

.https://www.youtube.com/watch?v=wr3J11fbRXk

ti pa svojo welcome politiko goni naprej, kot so jo švedi in švabi, pa še kdo.

 

zavrti si komad od Zane…priča se priča da Rusi dolaze pa se umiri hehe…..Rusi so.moji bratje in vecna slava Rusiji

in se to, Ruska himna je najlepsa na svetu, lepsa je bila se zgolj Jugoslovanska…..in za to se splaca umreti….ne pa za usrano evropsko unijo ali sifilisticne zda

ja himno majo pa res… pa nič druzga. jugoslovanska je bila pa sposojena od poljakov

evo posebej zate

.https://www.youtube.com/watch?v=UQSM3M1I5y8

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 01.02.2023 ob 19:24

ja himno majo pa res… pa nič druzga. jugoslovanska je bila pa sposojena od poljakov

evo posebej zate

.https://www.youtube.com/watch?v=UQSM3M1I5y8

erika  moja najlubsa nemska vojaska pesem, cestitam ti za izbor, erika je 100x boljsa od lili marlen

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 01.02.2023 ob 18:40

ce je Tanja Fajon in z njo vlada v vojni z rusi potem je edino logicno da se oblecejo v bojne uniforme sedejo v falcona in odletijo v ukrajino branit svoje vrednote, pa naj ne pozabijo na klakocarjevo ki je ze domaca v falconu….in naj se posljejo 1 brigado sv ……jaz pa ponovno izjavljam, nusem v nobeni vojni z rusi, prasica fajonova pa nima kaj v mojem imenu govoriti da smo v vojni….zato odjebi fajonka

Podpis

 

no od nemskih je odlicna hundert mann und ein befehl in alte kameraden….od ruskih poljuška polje recimo

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 01.02.2023 ob 19:28

erika  moja najlubsa nemska vojaska pesem, cestitam ti za izbor, erika je 100x boljsa od lili marlen

lili marlen je precenjena. še tale je boljša, pa je sam cuker

.https://www.youtube.com/watch?v=B17H7E4Bsb0

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 01.02.2023 ob 19:33

no od nemskih je odlicna hundert mann und ein befehl in alte kameraden….od ruskih poljuška polje recimo

[/quotehundert man je predelava  green baret od Sadlerja. Besedilo total drugačno, in nemška, zame boljša. ruska… polje absolutno, pa konj od lubeta. pa žerjavi.

ti pa svojo welcome politiko goni naprej, kot so jo švedi in švabi, pa še kdo.

Švedi in Švabi jo bodo še naprej. Rusi je pa niso in ne bodo. Očitno te to ne moti tolk.

Odgovor na objavo uporabnika
Šjdsf, 01.02.2023 ob 19:38

ti pa svojo welcome politiko goni naprej, kot so jo švedi in švabi, pa še kdo.

Švedi in Švabi jo bodo še naprej. Rusi je pa niso in ne bodo. Očitno te to ne moti tolk.

nič ni očitno, tema ni bila o švabih in ostalih.

drugace sta se dve nemski pesmi in sicer wo alle strassen enden in o florianu geyer….pa ne o ss diviziji , vernetno poznas  zgodovinsko kdo je bil florian geyer?    no pesem je wir sind des geyers schwarzer haufen

Drži, zgodovina kaže tako.

 

in se americani, ceprav jih ne obrajtam pa vseeno, the warrior song je odlicna in od stan ridgeway….camuflage o vietnamsku vojni…pa CCF fortunate son

Tale Fajonova meni deluje kot osnovnosolska deklica, ki bi se rada druzila s srednjesolci, ker  je  to tako frajersko, a je se prevec otrocja, da bi jo kdo resno jemal. Z izjavo o vojni je samo se potrdila moj vtis.

Odgovor na objavo uporabnika
tole dekletce, 01.02.2023 ob 20:08

Tale Fajonova meni deluje kot osnovnosolska deklica, ki bi se rada druzila s srednjesolci, ker  je  to tako frajersko, a je se prevec otrocja, da bi jo kdo resno jemal. Z izjavo o vojni je samo se potrdila moj vtis.

Oh, seveda..

Se absolutno strinjam.

Ni dorasla, žal…

Samo človek s hurikanom/tajfunom v glavo bo napovedal vojno jederski velesili. Še večji vakum pa moraš imet v glavi, da to narediš v imenu države, ki še za škornje vojakov nima…

30.01.2023 je zunanja ministrica RS, v oddaji 24 UR Zvečer na POP TV izjavila, da smo, citiram “mi smo v vojni”. konec citata. Zanima me: 1. Kdaj je bila s katerekoli strani podana vojna napoved?

2.. Ali lahko v kratkem pričakujemo splošno mobilizacijo? 3. Kdo je ministrico pooblastil, da izreka vojno napoved katerikoli državi? Glede na izjavo zunanje ministrice, ki lahko med državljane/nke RSlovenije vnese nemir, strah, celo paniko predlagam, se jo takoj odpokliče

New Report

Close