Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek FAK!!!!!!!!!!!!!!!!

FAK!!!!!!!!!!!!!!!!

Lupit sem se začel!
In s Sončkom tekmujeva,kdo bo bolj rjav.Popušil bom zdaj.
Sonce,hitro se pokaž,da bom spet začel barvo dobivat!
:-))))
Sp

A se ne namažeš s kakim losjonom za telo,ki ti daje vlago,da se ne boš lupil…levil…kakorkoli….:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bljak…ne maram kemije na sebi…v sebi pa lahko ;-)))
Sp

Pol pa ne jamraj…ha,lahko pa uporabiš olivno olje,samo boš pač malo masten in sluzast…je pa odlično naravno olje za vzdrževanje kožne hidratantnosti in pa še za sončenje…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))))))))))))))))))
A bi šel z mano v solarij ?
Bova POVSOD lepo rjavčka :))))

Niki je zdajle odrihtala sončka , zdaj je pa njenSp na vrsti ;)))
Lupčka – že veš , kam ;)))
(…. me prav zanima , kaj si bodo zdaj vsi mislili , hehe , ko ne vejo , kaj je nama všeč :)))

najmanjši problem.
Pobarvaj se z lakom za les – hrast ali kaj je že najtemnejšega.
Ziher ne boš izgubil…. pa še zasigural si boš posteljo na Kliničnem….

Vzami raje mahagoni in dodaj malo nekaj svetlejšega…zastrupitev in lepa barva hkrati….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bljak oz Mhmmmm,če ga dam na solato!Na mene pa ne!je predrago in predobro za tako razsipanje!
Cmokija!
Sp

Ja tko….kako bi rekel cunilingus,al kako se že reče tistemu?
;-)))
Sp

Pa to so male količine…..pol pa ne jamraj…..če bi ti pa rekla,da mene naolji,pa ne bi šparal,kaj?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tam notri ni placa … je pa zato domišljija svobodna ;)))

Za tebe pa s sicilije naročim celo cisterno,sam če bi lahko jaz parcelo mazilil!
😉
Sp

Ti faca ti!!!!Ono deviško bi jaz…..pa kakšnega siciljanca zraven….;-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Rajš pojstlo pr teb..al pa pr njej,ku tam!
tam sem bil že revež enkrat za 14 dni…in je blo kar zadost :-(((
Sp

sigurno boš zmagal!!!!!

Bratje zaupajo v tvoje sposobnosti in stojijo za tabo!!!!!!!!!! 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Dobro!
deviško?ma recimo,da sem jaz še devičnik.
Sicilijanec? Brez veze,v meni se pretaka tudi italijanska kri…pa bo glih tko dobro!
Cmoka!
Sp

Ni blema,moja velka postla je itak na tričetrt prazna…..smrk…pa še cartat se moram z medejom…nenaravna vlakna!!!!Bemti…kar pridi!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

V najslabšem primeru ji pokažemo tiče…pa da bo mrha babja zbežala,kajne?
😉
Sp

točno ;))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ja super…ti si unikaten dedc….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

šlika-šlaka,hihihih,se lupiš kot bananca…cmokaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Te že naseksam do konca sezone,boš vidu ti žab žabasti!
😉
Sp

ja…to bo to…se veselim in komaj čakam;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close