Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fakk mi dvignejo pritisk ljudje ki vozijo počasi

Fakk mi dvignejo pritisk ljudje ki vozijo počasi

Vsak dan se furam v neko vukojjebino službeno, okrog 11 zjutraj grem prečekirat našo podružnico 30km iz LJ. Vse lepo in prav, če se ne bi ravno takrat namnožili na cesti stari prdci, ki jim cel dan v lajfu to, da grejo v štacuno, pa še par kmetov lokalcev, ki vozijo 60 namesto 90. Itak jaz ves naspidiran in kostekosteroidiran od kričanja na podrejene do 11 ure mi itak prevrejejo kri ti vukojebški lokalci. Še dobr, da mam LJ targo in bavarskega SUVA z skoraj 500km. Ko mi dvignejo kri in cuker se jim prilepim na rit in dobim nenormalno težko nogo. Brutalno zabrnautam mimo njih in jih pokadim kot čis na izi model

 

Ne vem kaj vidite toliko v teh SUVih

Odgovor na objavo uporabnika
HAMMAN, 22.06.2021 ob 16:19

Vsak dan se furam v neko vukojjebino službeno, okrog 11 zjutraj grem prečekirat našo podružnico 30km iz LJ. Vse lepo in prav, če se ne bi ravno takrat namnožili na cesti stari prdci, ki jim cel dan v lajfu to, da grejo v štacuno, pa še par kmetov lokalcev, ki vozijo 60 namesto 90. Itak jaz ves naspidiran in kostekosteroidiran od kričanja na podrejene do 11 ure mi itak prevrejejo kri ti vukojebški lokalci. Še dobr, da mam LJ targo in bavarskega SUVA z skoraj 500km. Ko mi dvignejo kri in cuker se jim prilepim na rit in dobim nenormalno težko nogo. Brutalno zabrnautam mimo njih in jih pokadim kot čis na izi model

 

okeeej pa umir se malo no. ali kdaj pomisliš da so v avtu mogoče ljudje, ki so lihkar naredil izpit in še nimajo tolko izkušenj, da bi lahko tako hitro kot ti vozili po teh zblojenih cestah, ki kot vemo tko al tko niso lih najbolše vzdrževane? al pa starejši, ki si ne upajo vozit hitro, da ne bi zleteli s ceste? bolš da so počasni kot pa da jih kap zarad prehitre vožnje. je bolš bit bolj previden, ti jih pa s svojo SUVO tako ali tako lahk prehtiš. pa še považiš se lahko zraven, kak hud avto maš, bingo.

nova
Uredništvo priporoča

Prav zaradih takih, kot si ti, se splača lepo lagano sportski po omejitvah.

Dnevno se furkam v najlepše mesto na svetu. Okoli 11 zjutraj startam s svojim Cliotom 1.2 60 KM. Vozim se 50-60km/h do cilja. Še dobro da imam Cliota, da grem tako hitro.

Če se mi prilepi na rit naduvan šofer z makino (točno tak, kot si ti), začnem striktno voziti po omejitvah. Ob tabli 50 imam po šolsko na števcu 50. Ne 10 metrov za tablo, točno ob tabli.

Pa parkrat vmes se mi zazdi, da mi bo nekaj skočilo na cesto ali pa je treba narediti break-test in preveriti zavore, le toliko pritisnem, da zagorijo stop lučke, še pa ne zaviram.

 

Če ti ne paše moja vožnja, pelji mimo in ko te bom srečala v jarku, bom zate poklicala policijo in rešilca. To bo edina pomoč.

Meni se pa dvigne pritisk, če nekdo vozi za mano brez ustrezne varnostne razdalje. V tem primeru namerno vozim točno po omejitvah ali še malo manj.

Mlade ženske so še posebno agresivne, zadnjič bi se ena kmalu razpočila v avtu  za mano, tako sem jo ujezila  z vožnjo, točno po omejitvah.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40189, 23.06.2021 ob 09:30

Prav zaradih takih, kot si ti, se splača lepo lagano sportski po omejitvah.

He, he… res je! Tudi mene prime

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 23.06.2021 ob 12:47

He, he… res je! Tudi mene prime

Tudi mene 🙂 me pa isto tudi razkuri, ko se mi spredaj svaljka nekdo s 60 na omejitev 90. In to se pri prometu v naš turstični kraj redno dogaja, sploh zdajle poleti. Ko da bi sanjali so eni.

Varno in počasi.  Ceste do vukojebin so polne traktorjev.

Pa tudi biciklistov je na naši cestici do Ljubljane več kot dovolj ob vsaki uri dneva.  Vsi ti so iz Ljubljane. Zjutraj na kolo, do naše oštarije na griču in nazaj.  Vse polno jih je in ne da se jih prehitet, če vozi kdo nasproti.

Preozko cesto imamo.

Jaz pa nimam nemškega SUVa ampak kolo in me tudi razjezijo počasni vozniki ker ko se peljem 60 moram prehitevati tiste ki vozijo počasneje!

Hja, zato si pa jz lepo vzamem čas, in če naletim na kakšnega polža, lepo počakam in ga prehitim, ko je za to pogoj. Ni mi pa v interesu, da zaradi tega, ker se meni mudi, spravim koga ob živce. Takih voznikov je pa čedalje več. Če je pa za mano ena živčna oseba, so pa znaki za omejitve takrat postavljeni ravno na pravem mestu in zelo rada poskrbim za to, da me ne more niti prehiteti. O joj.

Daj, zamisli se malo, kaj počneš na cesti in se potem s tem še hvališ in misliš, da boš naletel na odobravanje. Ravno tak norec je meni starega očeta na prehodu za pešce do smrti zbil. Ne vem, mogoče pa potrebuješ kakšno hudo streznitev, ki ti bo dala vedeti, da ti nisi gospodar ceste, ampak je ona tebi. Samo v premislek. Aja, pa srečno vožnjo 💪

Odgovor na objavo uporabnika
Vražička, 23.06.2021 ob 20:14

Hja, zato si pa jz lepo vzamem čas, in če naletim na kakšnega polža, lepo počakam in ga prehitim, ko je za to pogoj. Ni mi pa v interesu, da zaradi tega, ker se meni mudi, spravim koga ob živce. Takih voznikov je pa čedalje več. Če je pa za mano ena živčna oseba, so pa znaki za omejitve takrat postavljeni ravno na pravem mestu in zelo rada poskrbim za to, da me ne more niti prehiteti. O joj.

Daj, zamisli se malo, kaj počneš na cesti in se potem s tem še hvališ in misliš, da boš naletel na odobravanje. Ravno tak norec je meni starega očeta na prehodu za pešce do smrti zbil. Ne vem, mogoče pa potrebuješ kakšno hudo streznitev, ki ti bo dala vedeti, da ti nisi gospodar ceste, ampak je ona tebi. Samo v premislek. Aja, pa srečno vožnjo 💪

Jah, tudi lokalni šerifi poskrbite za kakšno nesrečo več.

Odgovor na objavo uporabnika
Łukasz Pedalski245, 22.06.2021 ob 16:46

Ne vem kaj vidite toliko v teh SUVih

Sindrom majhnega lulčka.

 

Majhen lulek->velik avto.

Jaz bi na tvojem mestu stopila do kakšnega psihiatra ali vsaj do psihologa. Problem ni v drugih, problem je v tebi. Dejstvo je, da če želiš spoznati človeka, ga prosi za prevoz. Mnogi tega ne vedo. Po vožnji lahko ugotovimo kakšen karakter ima človek. Če vozi umirjeno je sproščen, če vozi počasi je pedanten, umirjen, sproščen. No, kaj se tvojega opisa tiče, pa že v besedah lahko razbereš, da si pod hudim stresom, hudo hudo moten. Takšne lastnosti imajo ponavadi psihopat, sociopati, narcisi. Žal, to je resnica in glej ga zlomka, prav to je moja stroka. Bolje zate, da poiščeš pomoč, saj dolgoročno ne boš zdržal. Ne samo v vožnji, tudi v življenju hudo trpiš.

Se ne strinjam. Takih ljudi, kot je zgoraj opisano je ogromno. Tudi sama se v sluzbo vozim po cesti, kjer je omejitev 90km/h, vozijo pa po 60-70km/h. To je oviranje prometa, ce nisi sposoben vozit pac ne vozit. In ce smo kaznovani, ko vozimo 20km/h cez omejitev, zakaj nismo tudi, ce vozimo toliko manj?
seveda pa nacin opisan zgoraj ni ravno razumna reakcija..

Meni je pa nocna mora, ko pridem ko kaksnega rondoja v Ljubljani, pred seboj pa ksksna registrska CE ali SG……

Tile dejansko ne znajo speljat, dokler ni cel rondo prazen, cetudi ima dva pasa. Obup res.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnevem123, 24.06.2021 ob 00:29

Se ne strinjam. Takih ljudi, kot je zgoraj opisano je ogromno. Tudi sama se v sluzbo vozim po cesti, kjer je omejitev 90km/h, vozijo pa po 60-70km/h. To je oviranje prometa, ce nisi sposoben vozit pac ne vozit. In ce smo kaznovani, ko vozimo 20km/h cez omejitev, zakaj nismo tudi, ce vozimo toliko manj?
seveda pa nacin opisan zgoraj ni ravno razumna reakcija..

Ko boš imela dovolj srečanj s srnami, kolesarji in opešanimi pešci boš mogoče tudi sama za vsak slučaj peljala kakšen kilometerček bolj počasi.

Še en  s končano osnovno šolo.A naprej pa ni šlo? Ker se vidi z letala, da imaš zakrnele možgane…Tudi vzgoja tvojih staršev ni obrodila pametnih sadov…Moje sožalje za butlja…

Odgovor na objavo uporabnika
Potrjen butl, 24.06.2021 ob 06:36

Še en  s končano osnovno šolo.A naprej pa ni šlo? Ker se vidi z letala, da imaš zakrnele možgane…Tudi vzgoja tvojih staršev ni obrodila pametnih sadov…Moje sožalje za butlja…

Ne obupat, če imaš samo osnovno šolo, še vedno lahko vpišeš izredno. Potem boš pa mogoče znal razmišljat dlje od konca nosu.

HAMMAN – Kupi si avto s 50Ks + 1 osel, bo čisto dovolj.

Imaš slabo glasbo v avtu 😉 z dobro glasbo se ti prav nikamor ne mudi, ampak uživaš v vožnji

Odgovor na objavo uporabnika
Vse zastonj, 24.06.2021 ob 09:47

Imaš slabo glasbo v avtu 😉 z dobro glasbo se ti prav nikamor ne mudi, ampak uživaš v vožnji

Vsak dan naredim 80-100 km na isti poti in mi nobena glasba ne pomaga več. Rad bi samo prišel domov, brez da mi neko zdolgočaseno tele krade čas, ker ne zna peljat po omejitvah ali se celo gladko ustavi na cesti in išče, kje je. Zdaj poleti bo spet to aktualno.

Odgovor na objavo uporabnika
egett, 24.06.2021 ob 10:08

Vsak dan naredim 80-100 km na isti poti in mi nobena glasba ne pomaga več. Rad bi samo prišel domov, brez da mi neko zdolgočaseno tele krade čas, ker ne zna peljat po omejitvah ali se celo gladko ustavi na cesti in išče, kje je. Zdaj poleti bo spet to aktualno.

Še vedno ne razumeš. Vprašanje, če kdaj boš. Uživaj v tem kar počneš, v danem trenutku, pa se ti nikoli ne bo nikamor mudilo 🙂 Srečo lahko v sebi vklopiš dobesedno na gumb..samo vedeti moraš kam pritisniti. Poskusi. Razlika kot dan in noč.

 

Ti govorim zato, ker sem bila takšna kot ti…in nisem več

Tudi meni dvigne pritisk.  Zjutraj, ko ni mogoče prehitevat dobiš paciente, ki vozijo 73,5 kmh, neglede nato, ali je ravnina do Moskve izven naselja, ali omejitev v naselju na 50 kmh. Kakšen dan me ima, da bi skočil ven iz avta in se malo pogovoril s temi pacienti na 4 oči.

New Report

Close