Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fant

Fant

Povej da je konec med vama in ne zeliš imeti več kontakta z njim. Če dalje tezi, potem greš na policijo in ga prijaviš da te nadleguje in dobil bo prepoved priblizevanja. Če še naprej nadleguje imaš moškega v zivljenju (oče, brata), ki bo mu po moško dal vedet da je konec in te naj pri miru pusti. Konec

Nevem kaj ti ni logično da se s takimi tipi dol daješ, kaj maš res tako slabo samopodobo. Malo bolj sebe spoštuj in će imaš slabe izkušnje vzami par mescev premora od spoznavanja novih fantov. Delaj malo sama na sebi, in potem se vprašaj kaj sploh iščeš pri fantu ter kaj oni iščejo pri tebi (na tem lahko delaš- tradicionalnost, dobra druzba, mir) in ko boš to zase ugotovila potem boš tudi pravilno izbrala.

Odgovor na objavo uporabnika
Lana755, 21.12.2021 ob 12:17

Z fantom sva v vezi 1leto. Stara sem 19 on pa 26. Motijo me njegove fore, tezi mi da se vlacim na okrog z drugimi fanti med tem ko delam, da hodim v fitnes zato da bom drugemu bol usec in potem ga bom odslovila, mi mece naprej tezke dogodke iz preteklosti. Fant zna biti res prijazen, nezen, rada ga imam a zna prestopiti tudi mejo. Pred nekaj casa pa sem dobila od njegovih bivsih (ki jih je celo morje) sporocila o tem kako jih je zaniceval, prepreceval stike z domacimi, se norceval iz splava njihovih otrok….itd. Naj bi bil fant tudi v popravnem domu kar sam zanika, ko mu omenim se mu odpelje. Kljub temu, da nevem kaj je res in kaj ne bi ga rada pustila ker me je ze veckrat prizadel (+ko se skregava sem zanj prasica, kurba, kuzla…). Vsakic ko mu hocem dat konec, spremeni temo ali pa se zacne prilizovati, vceraj mi je celo rekel da to ce greva narazen ali ne odloca on. Veckrat sem ga ze blokirala pousod, hodil je k meni domov, cakal me pred fakulteto, grozil z tem da se bo ustrelil …najrajsi bi ga poslala na begne in prosila da ga zaprejo na zaprt oddelek. Mi lahko kdo da nasvet kako naj se ga resim?

Napisi mu, ce mu prineses strik.

In da ti dol visi ce se fenta. Ker se itak ne bo, ampak te s tem custveno izsiljuje in mu daj to kar lepo vedet.

Punca bežiiii….ni hujšega kot taki psihič. Če si normalna takoj prekini in si poišči normalnega. Nič si ne bo naredil, saj so ga tudi že druge pustile, pa še živi.

 

Naj se ustreli. Najboljša rešitev. Sam se ne bo. Samo znebi se ga. Pa še premlada si zanj. Tega gnoja ti ni treba prenašat. Pa samo stopnjeval se bo.

Tale bo enkrat še prišel na naslovnico Slovenskih novic. To je profil tipa, ki bo v prihodnosti zakrivil femicid. Beži stran kolikor te nesejo noge. Blokiraj povsod. Povej vsem okoli sebe kaj počne.

Sem imela podoben primer,  mors se zavedat da nikol ne bo bols, sam se slabs je lahk.  Uglavnm, cimprej se ga mors resit. Tip ma psihicne probleme. Lah mu tut zagrozis da ga bos prijavla. In ce te bo zasledoval ti grozil in take fore ga dej res. Vidm da je posesiven in manipulativn.  Zberi pogum in se ga probi resit na vsak nacin.

New Report

Close