Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant ali tujina

Fant ali tujina

Bi isto rekla, če bi tu zaslužila tako mizerijo, da ne bi imela kaj v lonec dat?

Se strinjam s tem.

ampak to je spet pretiravanje v drugo skrajnist. Da ne moreta preziveti 3 mesece narazen, ce se vama pokaze mega financni zasluzek in nove poslovne izkusnje, saj nista enojajcna dvojcka no. Kot, da sta nesposobna in ne zmoreta funkcionirati eden brez drugega.

Moj problem je bil drugačen. Delala sem v zda, prišla v slo za pol leta nekoga spoznala in nisem vedela kaj naj. Naj grem nazaj v zda ali naj ostanem v slo in poizkusim s fantom. Odločila sem se za fanta, se poročila po osmih letih ločila in me je imelo, da bi si vse lase populjila, ker se takrat nisem odločila drugače. Je bila pa čez lužo plača visoka, standard zame napram tu pa skoraj nepredstavljiv.
Ne vem, pojdi v Avstrijo pa bosta videla kako bo. Mogoče ti po parih mesecih ne bo všeč delo ali kaj drugega. ..

jaz zivim v tujini in to prav lepo, ce ne zelooo lepo, financno super, druzina super, stanovanje super, skratka pravljica. Ampak, tujina je tujina, to bos opazila, ko bos ne le en dan v tujini, pac pa nekaj let. Saj ni, da te kdo hudo ne mara, tujina ni domovina, to je to.[/quote]

Ta zadnji komentar je pa še kako resničen. Kdor ni tujine sprobal, tega ne more verjeti. In bolj si star, bolj je to res. Žal.

Bolje malo manj denarja in domovina.[/quote]

To nikakor ne drži. Živi se od zasluženega denarja. Država, v kateri je samoumevno, da delavcu, ki ni visokošolsko izobražen, da zgolj 600 EUR ni vredna naziva država!!!!

Punca, najprej služba, potem družba.

Tirolska te vabi!

To lahko govoriš šele, ko imaš polno rit in si na suhem. Če si lačen, ti je malo mal za vse ostalo.

New Report

Close