Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant mi ne dovoli

Fant mi ne dovoli


Glej še ne dolgo nazj je vsak imel občutek, da je zveza najpomembnejša in avtomastko – samoumevno je tretje kolo odpadlo in tud poimenovalo se je tretje kolo. Tako da samski so se družili med sabo, bila prijateljstav, pari pa med sabo in je vse štimalo. danes , ko je pa vse porušeno, so pa tudi zveze nikakve in vplivi tovrstnih prijateljic res uničujoči, seveda se tega ne boš zavedala. In ko boš pšla narazen te bo na polno podpirala kao si ravnala prav, kako bi morala že prej ipd., pol bo pa konc pomoči, ko jo boš res rabila.

Tud enkart na mesec je dovolj – preveč, če jo je fant zaznal kot strupeno razdiralko, verjemi da tudi je. In ti je prijateljica le do tam, do kod te ima zase, od tam naprej ti je pa nevoščljiva.[/quote]

ufff… kar mrazi me, ko tole berem… fuuujjjj bolani ljubosumneži, manjka vam samozavesti, imate slabo podobo o sebi, TO JE PROBLEM takih osebkov!![/quote] Jah, nori kolikor hočeš, ker si se zagledala v ogledalu, ampak tako je. Posesivni babji šus kot tretje kolo v resni zvezi nima kaj počet.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Imate prav da se ne smem pustit komandirat. Prijateljici nisem povedala da ima on proti njej ker je zdaj sama in se ne smem več družit z njo. Že tako ji je dovolj težko in ji ne bom še jaz dodatne žalosti povzročala. Ne bom je otpikala in predolgo se tudi ne bom več kregala s fantom ampak bom naredila konec temu. Ali bo nehal s tem ali pa ga bom pustila. Pa mi ni do tega ker ga ljubim in je zame vse.


Glej še ne dolgo nazj je vsak imel občutek, da je zveza najpomembnejša in avtomastko – samoumevno je tretje kolo odpadlo in tud poimenovalo se je tretje kolo. Tako da samski so se družili med sabo, bila prijateljstav, pari pa med sabo in je vse štimalo. danes , ko je pa vse porušeno, so pa tudi zveze nikakve in vplivi tovrstnih prijateljic res uničujoči, seveda se tega ne boš zavedala. In ko boš pšla narazen te bo na polno podpirala kao si ravnala prav, kako bi morala že prej ipd., pol bo pa konc pomoči, ko jo boš res rabila.

Tud enkart na mesec je dovolj – preveč, če jo je fant zaznal kot strupeno razdiralko, verjemi da tudi je. In ti je prijateljica le do tam, do kod te ima zase, od tam naprej ti je pa nevoščljiva.[/quote]

OMG, ko si enkrat v zvezi si sam še za k šporgetu in konec???? Pol so pa ženske, ki se temu uprejo puhloglavke. jaoooo…
Po moje je tako razmišljanje tistih, ki so nesamozavestni in svoji boljši polovici ne zaupajo. Da ne bo slučajno zvedla, da je sosedova trava glih tko zelena, kot doma. Ajme meni…in glih takim pol polovičke uidejo. Pa ne razumejo, zakaj.
Vsaka kletka ima vratca, veš.
Zgolj moje mnenje, ampak punci hočem pomagat, da se ne bo pustila izolirat od vseh.


Ni bolan! To je motnja v genskem zapisu! Včasih je narava takoooooooooooo kruta!☺☺☺


Ti si bolan, fejst bolan!
Za avtorico pa; čim prej stran, še slabše bo. Kmalu se ne boš smela več z nikomer družit razen z njim.[/quote]
Jah, saj ni za pričakovat, da se boste videle koliko ste blesave in škodoželjne, , če bi se tega zavedale pač ne bi bile. Kako spada ena samska nevoščljiva ako “priajteljica” med dva, ki sta resno zaljubljena, daj odgovori na to?

In kaj boš rekla, da niste kot kure v kokošnjaku, ki samo kokodakajo in jim ni nič prav in da so številne zveze uničene ravno zaradi vaše nevoščljivosti in hinavščine?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

S tem se strinjam, čeprav obstajajo tudi redke izjeme. Zelo redke izjeme…

Še to naj povem, sva šla na morje in sva na plaži srečala en par k ga poznava in smo bili tisti dan skupi na plaži in drug dan in ostale dni nisva več na tisto plažo šla ker on ni hotel. Je rekel da hoče imet dopust in noče nobenga gledat.

Če boste nehale futrat modrega, bo prej nehal. Samo pravim.

Modrival, ti si en cepec.
Imam dve zelo dobri prijateljici, ki sta samski. Gremo vsaj 1x tedensko na pijačo in moj nima nobenih problemov s tem. Po tvoje bi se morala distancirat od njiju in si najti takšne prijateljice, ki so v zvezi. Bolano.
Zakaj imam občutek, da si samski? Ti je punca odšla zaradi njene prijateljice? Kar tolaži se s tem. S tabo itak ni nič narobe.


Pa kaj filozofiraš? Postavi se zase ali pa ga načevljaj! V vsakem primeru pa skupno življenje prestavi za nedoločen čas.

Pa od kod si se vzela, da imaš pri 26tih tako malo pameti?


Ni bolan! To je motnja v genskem zapisu! Včasih je narava takoooooooooooo kruta!☺☺☺[/quote]Itak Paco, si še vedno na forumu, nisi bil s skupaj s svojim genskim zpisom že ne ven kolikokrt zaprošen da ga zapusti, bil blokiran in ne vem kaj vse?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

To maš pa PRAV!


Posesivneža se je bolje znebiti danes, kot se navaditi na njegovo diktaturo![/quote]

Ni nujno, da je posesivnež. Potem bi se to kazalo tudi na drugih področjih, ne samo pri kofetkanju s prijateljico iz otroštva.

Zakaj imam pri 26 malo pameti? Ker sem prilagodljiva in se več kot je treba podrejam? In ker imam dovolj tega in mu nazaj povem da ne pustim več da manipulira z mano. Ne morem ves čas biti samo z njim on gre pa tudi na pivo in to parkrat na teden pa se niti enkrat nisva kregala okrog tega.

Kako se pa ti počutiš ob takem nadziranju in komandiranju? Odgovori si in dobila boš odgovor na svoje vprašanje.

Reale n e vidiš kake kokoši ste? Seveda je lahko prijteljica tudi prava, ta zagotovo ni če se vedno kregata zaradi nje, ker je očitno nevoščljiva tej zvezi In tega je ogromno.

Sicer pa, če na začetku polne zaljubljenosti rabite eno ki nikakor ne sodi vmes, potem sebe vprašajte, kam ste kure zblodile, ne normalnih zmerjat, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Glede na vse kar si napisala je ljubosumen in posesiven in če je že sedaj tak, ne bo nič bolje.Pojdi stran!

No, pravilno. Prilagajati se morata oba, o podrejanju pa ne bi. Skupno življenje pa le preloži, dokler ne razčistita, ker je vajin odnos precej narobe zastavljen.


Posesivneža se je bolje znebiti danes, kot se navaditi na njegovo diktaturo![/quote]

Ni nujno, da je posesivnež. Potem bi se to kazalo tudi na drugih področjih, ne samo pri kofetkanju s prijateljico iz otroštva.[/quote]

Na katerih področjih že? Obstaja samo on in on in druženje z njim in samo z njim. Pri takem človeku “drugih področij” NI!

It’s me počutila sem se slabo ker smo se imeli tisti dan na plaži prav fajn in zmenili smo se da se jutri spet vidimo in moj ni nič rekel da naju pa ne bo. Ko sva šla domov pa je rekel da greva jutri drugam. In ko sem rekla zakaj je rekel da ima dopust in ne bo nobenega gledal. Če sta pa onadva tako super grem pa lahko jutri sama na plažo in sem tam z njima.


Posesivneža se je bolje znebiti danes, kot se navaditi na njegovo diktaturo![/quote]

Ni nujno, da je posesivnež. Potem bi se to kazalo tudi na drugih področjih, ne samo pri kofetkanju s prijateljico iz otroštva.[/quote]
Zazanl je hinavščino in nevoščljivost zato te prijateljice ne prenese, ker najbrž vidi, da ima negativen vpliv in da morda celo njegova punca že podlega temu. Ampak forumske uporabnice, ki so zagotovo same enake, bodo seveda vse popoljuvale, ki povemo kaj v tej smeri in vemo da to v veliki meri obstaja in da je to resnica danšnjega časa.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modri val odkod misel da je prijateljica nevoščljiva? Nikoli ni bila in tudi ne bo saj je res prava prijateljica. Mojega fanta spoštuje in je vesela da ga imam. Žal pa ji ne upam povedat da odkar je ona sama jo moj fant ne prenese.

Oprosti, ampk kot bi bral trinajstletnico. Kaj za vraga je danes z vami, pri 26. bi moraal bit zrela ženska z razumom in funkcionirat na malo drugačnem nivoju.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Reale n e vidiš kake kokoši ste? Seveda je lahko prijteljica tudi prava, ta zagotovo ni če se vedno kregata zaradi nje, ker je očitno nevoščljiva tej zvezi In tega je ogromno.

Sicer pa, če na začetku polne zaljubljenosti rabite eno ki nikakor ne sodi vmes, potem sebe vprašajte, kam ste kure zblodile, ne normalnih zmerjat, ne?[/quote]

Kje si ti najdel, da ji je ta prijateljica nevoščljiva? Dec je ljubosumen nanjo, ker bi se njemu zdelo logično, da baba ima da potrpi, če se dedec odloči da je potrebna prevzgoje, magari z batinami. Morda se ne kaže posesivnost že takoj…začne pa se z omejevanjem prijateljev, potem bodo počasi prišla oblačila na vrsto, ko se ne bo znala pravilno obleči, pa kaj bo s kom spregovorila, ko ga ne bo zraven, kontroliranje telefona, vsak zagovor če bo za pet minut prepozno prišla iz trgovine, ohhh…se komu bere domače? Zdaj pa punca malce premisli, koliko od tega se ti že dogaja.

Poznam tudi take tipe.
Njim ni problema iti na pijačo s prijatelji.Ker so vsi ” zelo vredu”
Ti pa ne smeš k prijateljici, ker je ločena.
Sem živela z enim takim.Obral in poznal je vse lokale ( ni bil alkoholik).Imel polno kolegov in prijateljev.
Iz mojih prijateljic pa se je norčeval.
Sem ga imela enkrat dovolj.Zakaj bi človek živel v zaporu z nekom, ki ima dvojna merila.
Zase take, za druge pa popolnoma drugačne.
Avtorica : on te kontrolira in manipulira s tabo.In tako bo še naprej.
Bi živela s takim psihičem in ga ljubila ? Da ti odreja prijateljice in govori, kaj smeš in kaj ne?
Ker : moški mora imeti moške prijatelje in moško družbo.
Ženske pa obvezno žensko družbo svojih vrstnic.
In če ti kdo to prepoveduje , naj ti svetijo vse žarnice v glavi – rdeče in alarmni zvonci naj ti glasno zvonijo!

New Report

Close