Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fant najel kredit, da sva obnovila mojo hišo, sedaj sva šla narazen

Fant najel kredit, da sva obnovila mojo hišo, sedaj sva šla narazen

V bistvu si ga nategnila in to zakonito. Na bruhanje mi gre, kar hočeš narediti.
Ampak sodišča niso moralna, na sodišču zmaga pametnejši. V tem primeru si to ti, on pa se lahko pod nosom obrise za ves denar.
Naivnež. Tudi mene bi komot tako nategnili, ker je meni čisto logično, da denar vrneš in niti na kraj pameti mi ne bi prišlo, da mi nekdo denarja ne bi hotel vrniti. Obstajajo pa tudi taki gnoji kot si ti.
Iz te zgodbe sem se tudi jaz nekaj naučila.

Tisti tvoj zadnji stavek, da se ti ne zdi fer, da mu vrneš tok kot je vložil samo iz razloga ker to ni bilo pobtvojem okusu je pa toook butast izgovor, da srčno upam da ne misliš resno.
Vsekakor bi bilo prav, da mu vrneš v celoti vložen denar. Predvidevam, da je poleg denarja tudi delal in da ti svojega dela ni računal.
Jaz vem, da se ne bi več upala pigledat v ogledalo, če bi koga namerno nasmolila.
Ni vredno pa, da se greste tožarit. Bo stroškov bistveno več.

Naj odšraufa kar je premičnega njegovega in odnese kamor želi. Ostalo mu vrneš in odbiješ amortizacijo. Tu je on na zgubi ker je vlagal v tujo lastnino. Bo vedel za drugič.

Ker je lastnica mama, lahko hišo proda in ti kot edina hči ne dobiš ničesar ker mama to porabi zase. Zato na to dedovanje ne računaj najbolj.

V bistvu si vsaj naivna in čudna. Najprej vlagat v tujo nepremičnino, saj bo itak enkrat tvoja. Kaj pa če se mama poroči in umre pred možem. Kaj pa če postane invalid, nemočna, in rabi ves denar, tudi od te hiše, za preživetje.
Zakaj si bila tiho, ko je zbiral luči, ograjo… in ti ni bila všeč? Zato, ker se nisi upala upreti in si ga hotela obdržati. Grdo, da te je prevaral, boljše bi bilo, da bi odšel prej. Ampak na kraj pameti mi ne bi prišlo, da človeku, ki je kaj vlagal v tujo (mojo?) nepremičnino, ne bi vrnila denarja, če bi kakor koli lahko. Sploh pa je čudno, če se pogovarjamo o 780€ in ne o nekaj desetkratniku te vsote.

Katero amortizacijo, če niti uporabljala nista hiške?!
Katere stroške bivanje? Tiste, ko živita vsak pri svojih starših?

A maščevala bi se rada! Ja, zakaj takoj tako ne poveš?

NE!
Odnese naj mobilno pohištvo, stopniščno ograjo in vrata pa ne, kuhinjo in banjo tudi ne.
Izplačaj mu, kar jevložil. Če je on pizda, tebi ni treba bit, bodi faca, boljša od njega, izplačaj kar mu gre, dvigni glavo in pojdi naprej!


A ti v pogrebni službi delaš, pa te skrbi, da ti zmanjka kšefta?

Punca, fer je da vrneš, kar je vložil. Če te že ravno zanima, kaj je fer.
Meni bi bilo škoda mojega časa in volje pa tudi denarja za igrackat se po sodiščih.


A ti v pogrebni službi delaš, pa te skrbi, da ti zmanjka kšefta?

Punca, fer je da vrneš, kar je vložil. Če te že ravno zanima, kaj je fer.
Meni bi bilo škoda mojega časa in volje pa tudi denarja za igrackat se po sodiščih.
[/quote]
On je mene ponižal, da sem kot klada v postelji, me prevaral s najboljšo prijateljico….
Naj odnese vrata, ograjo, luči ker mu jaz ne dam niti centa za to. Mu bom že pokazala koliko sem lahko hudobna in razjarjena.


On je mene ponižal, da sem kot klada v postelji, me prevaral s najboljšo prijateljico….
Naj odnese vrata, ograjo, luči ker mu jaz ne dam niti centa za to. Mu bom že pokazala koliko sem lahko hudobna in razjarjena.
[/quote]
Prav imaš ker za take prasce ni druge poti!
Sosedom ga očrni, da je pedofil in naj se ga izogibajo.


Verjamem, da si to misliš zdaj, ko si užaljena in prizadeta. A sebe boš morala gledati v ogledalu še dolgo in verjetno bo težko. Ampak kakor hočeš in kakor se ti zdi prav…

Znanka je pred leti imela isto situacijo, s tem da je ona varala. Isto nista zivela skupaj cez teden, je blo razdalje cca 130 km med njima. Oba vlagsla, oba delala, fant sploh.

Ja, no, varala sicer je, ampak financno je bla pa fer. Vrnila mu je vložen denar brez odskodnine za njegovo delo. Nic v naravi, kr lepo kes.


Ja, in to “kazanje” te zna na sodišču bistveno več stati kot samo 780€.

Vrneš že, sam ne tok kot je dejansko dal. Vsaka kupljena zadeva takoj izgubi vrednost ko je uporabljena (in kupljena), zato je butasto pričakovat, da mu ona vrne tolk kokr je ob nakupu stalo. Naj odnese kar lahko. Ostalo se poračuna sam ne kot novo.


O bog, za 780 evrov se bockata? Svega cuda je na svet. Jaz sem mislila, da se gre za par deset jurjev. Matr, ce bi bila res jezna na njega bi mu jih fliknila v kuverti pred noge pa se 20 bi dala zraven za popotnico.

A nas ti mal nateguješ drugač? Vrata, ograja in se kaj za tak denar? Sta rabljeno notri tlacila?

Sploh se ne čudim, da sta šla narazen, kot kaže je le dojel…

Provokacija za popestritev dneva …

Plačajte mu: njegov vložek minus amortizacija minus povprečna najemnina za 10 let, pa bo nekako pošteno.

v tem primeru se nič ne odšteje, saj nista živela v tej hiši.
Poskusi hitreje misliti kot pisati.
[/quote]

Amortizacijo ravno tako odšteješ, ker se materiali starajo. Bivanja pa ne, če ga ni bilo.

Upam, da res ni samo 780€. To je playstation+ ena igrica 🤑

Ponudi mu tolk, za kolkr lahko to robo prodaš na bolhi, drugač si pa sam naj odnese.

da bi on rad seksal vsaj dvakrat na teden, kar pa se meni zdi odločno preveč.
Do sedaj je v redu bilo da sva bila skupaj v postelji enkrat mesečno, on pa je sedaj začel izsiljevati!
[/quote]

Saj ni hecno, ampak je 😂

Post je itak pravokacija, če pa je slučajno res, pa upam, da ne bomo enkrat brali o kaki smrtni žrtvi.

Kaj bo on dol šraufal, če je kupil zato, da se bo uporabljalo v tisti hiši. mislim, da lahko mirno zahteva denar nazaj, v kolikor bi prišlo na sodišče. Če pa je namen drkanje en drugega, pa mu seveda lahko rečeš, naj si dol odšraufa stvari.
Avtorici ni bilo všeč? Kako pa si se potem strinjala v nakup nečesa, kar ti ni bilo všeč? Če sta kupila in sta montirala, si se strinjala, konec debate. Ali te je prisilil v nakup? Potem moraš to dokazati.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, tako neumna pa celo slovenska sodišča niso. Kakšna lovska je tole.
[/quote]
Sploh ni lovska. Če je vlagal brez soglasja lastnika, je pušnil.
Na sodišču ne bo dobil nič, če bo tožil.

Kaj bo on dol šraufal, če je kupil zato, da se bo uporabljalo v tisti hiši. mislim, da lahko mirno zahteva denar nazaj, v kolikor bi prišlo na sodišče. Če pa je namen drkanje en drugega, pa mu seveda lahko rečeš, naj si dol odšraufa stvari.
Avtorici ni bilo všeč? Kako pa si se potem strinjala v nakup nečesa, kar ti ni bilo všeč? Če sta kupila in sta montirala, si se strinjala, konec debate. Ali te je prisilil v nakup? Potem moraš to dokazati.
[/quote]
a ne požreš ti vseh piškotov, ki ti jih speče tvoja?
No to je to – v paru se marsikaj požre – tudi spermo in smrdečo pi.čko.

New Report

Close