Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FANTASTIČEN DAN :)))

FANTASTIČEN DAN :)))

ok, sm ko bi prišla do mene, te bi mogal pa ustavt in diskfalicirat, rekel, ti bi, da moraš v garderobo na tuširanje in tam počakat, ker jst sem sodnik, hehe…
[/quote]
:)))))))))))))
Pravilno, se strinjam s korektivnim ukrepom :))))

Jest pa navijam za hrvate, ker s tem navijam za evropo.

A Francija je pa država z Marsa? 😂😂😂

Drži se danes in srečno 🙂
[/quote]

Izdajalka!

Izdajalka!
[/quote]
?

Najprej: se strinjam, tudi meni je žal, da nimamo te narodne zavesti, ki nadomesti pri marsikom marsikateri manjko. Upam, da se bo to še razvilo, in da ne bom že prestara za navijanje takrat :)))
Poniževanja je pa vseh vrst: eni direkt povejo, eni malo v celofan zafijejo, tretji pa tako prefinjeno plasirajo, da če nisi pozoren, misliš, da te je pohvalil 🙂
[/quote]

Hrvati ne morejo imeti narodne zavesti, ker niso narod! Zato pa nabijajo tiste kocke vse povsod.
Slovensi pa smo narod. In to jih boli, da peče. Reči dalmatincu, da je hrvat, če si upaš.
Zakaj misliš, da si izmišljujejo besede. Mi si jih ne, si jih ne rabimo, jih imamo.

Hrvati ne morejo imeti narodne zavesti, ker niso narod! Zato pa nabijajo tiste kocke vse povsod.
Slovensi pa smo narod. In to jih boli, da peče. Reči dalmatincu, da je hrvat, če si upaš.
Zakaj misliš, da si izmišljujejo besede. Mi si jih ne, si jih ne rabimo, jih imamo.
[/quote]

….
Dajte se pomirit ljudje, no…

….
Dajte se pomirit ljudje, no…
[/quote]

Ja vem, resnica boli. Bo že minilo. 😉

V bistvu mi za Fußball dol visi. ;))) Z veseljem pa si pogledam Tour de France in našega Rogliča, ter prisluhnem komentatorjem, ki so oh in sploh super.

Drži se danes in srečno 🙂
[/quote]Se pridružujem….vročica se bliža vrelišču 🙂
čokoladica ostani a hladnem…Ena Južna, če zmagate pa mi zrihtaj neki od Zlatka Dalića….lahko tud, če ne zmagate :)))

Se pridružujem….vročica se bliža vrelišču 🙂
čokoladica ostani a hladnem…Ena Južna, če zmagate pa mi zrihtaj neki od Zlatka Dalića….lahko tud, če ne zmagate :)))
[/quote]

:)))

Se pridružujem….vročica se bliža vrelišču 🙂
čokoladica ostani a hladnem…Ena Južna, če zmagate pa mi zrihtaj neki od Zlatka Dalića….lahko tud, če ne zmagate :)))
[/quote]

Hehe Tulipanka, vrjem da bi tud jaz rada kakšn spomin od Hr reprezentance 😉 ene veze z “Raketo” so, sicer bolj daljne, bomo vidl če bo kaj 😉 če se mi pa jutr uspe prebit nekam bliz njih, pa je možn da tud Zlatkotu pošljem tvoje pozdrave in pa sam zate dobit vsaj njegov avtogram 😉

Hehe Tulipanka, vrjem da bi tud jaz rada kakšn spomin od Hr reprezentance 😉 ene veze z “Raketo” so, sicer bolj daljne, bomo vidl če bo kaj 😉 če se mi pa jutr uspe prebit nekam bliz njih, pa je možn da tud Zlatkotu pošljem tvoje pozdrave in pa sam zate dobit vsaj njegov avtogram 😉
[/quote]Vem, jas, da ti nekaj si 😉
…zakaj misliš, da se ti prilizujem ? 😉
…ja težka bo to z Zlatkom, saj ga bodo nosili po rokah jutri…v vsekem primeru. 🙂

Itak, da ni izrazitih nacionalistov, če pa sami Bosanci igrajo za Hrvaško! (in pol se režijo Francozom, ki imajo same črnce v ekipi LOL )

Vem, jas, da ti nekaj si 😉
…zakaj misliš, da se ti prilizujem ? 😉
…ja težka bo to z Zlatkom, saj ga bodo nosili po rokah jutri…v vsekem primeru. 🙂
[/quote]

Ah kje pa, sva medve internet frendici že od prej, še predn si ti za Zlatkota zvedla 😉 res da sva bile pred kratkim par dni tud nasprotnici, pa se nisva skregali :))
Lej, jaz pravm če neki hočš, če si neki želiš, če imaš en cilj, se vse da, lahk to dosežš slej kot prej 😉

Ah kje pa, sva medve internet frendici že od prej, še predn si ti za Zlatkota zvedla 😉 res da sva bile pred kratkim par dni tud nasprotnici, pa se nisva skregali :))
Lej, jaz pravm če neki hočš, če si neki želiš, če imaš en cilj, se vse da, lahk to dosežš slej kot prej 😉
[/quote]ti ne odpustim tistih mravelj za Maribor 🙂

ti ne odpustim tistih mravelj za Maribor 🙂
[/quote]

Tulipanka ti si vijolčna? 😀

Tulipanka ti si vijolčna? 😀
[/quote]Jaaa :))) a se mi odrekaš?…sedaj, ko veš ?:)

Jaaa :))) a se mi odrekaš?…sedaj, ko veš ?:)
[/quote]

Ohooo, jaz sem tud :))

Ohooo, jaz sem tud :))
[/quote] Fajn, bo ona( Ena JUžna) že vidla, ko naštudirava midve vijolične, naše mravlje, tiste s Pohorja, ki imajo metrske domove.

ti ne odpustim tistih mravelj za Maribor 🙂
[/quote]

Hahahaha
Jah lej, OLIMPIJA mi je pa tud mal bližje kot MARIBOR. ampak lej, sej bom tud za tboj MARIBOR navijala, ko ne bo igral z OLIMPIJO 😉 nič bat 🙂

Fajn, bo ona( Ena JUžna) že vidla, ko naštudirava midve vijolične, naše mravlje, tiste s Pohorja, ki imajo metrske domove.
[/quote]

😛
Bomo vidl 🙂

Ajmo Noleee, nabij Andersona :)))

BRAVO NOLEEEEEE
Idemo sad još pobjeda HRVATSKEEEEEE

Fajn, bo ona( Ena JUžna) že vidla, ko naštudirava midve vijolične, naše mravlje, tiste s Pohorja, ki imajo metrske domove.
[/quote]

Ne vem kaj je to z mravljami 😉 če prinašajo zmago jih natreniraj 😉

Ne vem kaj je to z mravljami 😉 če prinašajo zmago jih natreniraj 😉
[/quote]

Hehe, ma 1x par let nazaj sm vidla mravlje na balkonu, pa mi je ena iz BiH rekla, da jih ne smem pobit, da mravlje pač denar prnašajo. In jaz grem za foro tist dan 1.v lajfu loto plačat kn dobim 6.na lotu ;))) sam sm jih vseen pošpricala 😉 in pred kratkim so se spet pojavle, pa je bila glih ena tekma ko sva s Tulipanko spremljali (sva bili nasprotnici 😉 ) in ji rečm da bo moja ekipa zmagala ker sm imela mravlje in je res :)))

New Report

Close