Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fantje!

Fantje!

Pravkar sem videl sosedo pred oknom se oblačit!Od nazga navzgor!
Če pa to ni bila fora dneva,potem pa….!
Ženski del foruma naj se prosim komentarjev vzdrži,ker to je pa res samo za naše oči…..
A ima mogoče kdo kak odslužen teleobjektiv,pa nardim fotoreportažo v prihodnosti,ker to kar pogosto počne!
Uauuuuuuu!
ta pa res zna polepšat dan!
Sp

srečko…eni imate pa res srečo…..grrrrrrrrrrrrrrrr…..

kakšna pa je imela?????
a ma dobro postavco..

ta se ti pa res ponuja…ma a je še nisi…če hočeš, pridem na pomoč, jo bova izmenično……hmmmm..dražila, če druzga ne bo pustila…

daj povej je dobra p…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Po pravici povedano,ženska to počne zavestno,ker sem ji povedal,da jo špegam:Je pa še neporočena,starejša od mene(mater,te me šele dražijo!),živi sama,včasih pride en njen prijatelj,da jo po***a in takrat se to sliši!!!!No vsaj tako mi pove moja druga prijateljica,ki živi stanovanje pod njo.
Saj bi jo jaz tudi,ker se dobesedno ponuja,pa imam ženo(preveč blizu) in ljubico(ki pa to bere in bo zdej joj)!
Sploh pa sem v naslednjih dneh povabljen na neko argentinsko vino k njej,je namreč sommelier-ka.Upam,da je tudi druge vrste sommelier:-))))))
Fejst bod kolega!
Sp

Če je bila soseda vsaj toliko dobra kot me punce iz tukaj, potem pa verjamem da si zares užival!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem rekel,da bodite punce tukaj vzdržne prosim!Če te pa že zanima je pa taka: kar visoka,suha,črni čupasti lasje(prav taka muca,čeprav se je malo slabo videlo,ker ima balkon višje od mene),joški pa prav po mojem okusu…
Zadovolj(e)na?
Lepa si,sonči,lepa si!
Sp

Zadovoljena zaradi opisa neke deklice jaz še nisem, priznam tudi sama se rada ozrem za lepo žensko… ampak če bi bila na tvojem mestu ne bi samo špegala, ampak bi kaj zagrabila, če ne drugega pa Francija za rep in je.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pr nas v službi se ena čez cesto v stanovanju vsako jutro sprehaja popolnoma naga in to celo jutro. Rolete ima dvignjene, zaves pa nima… Kak je fajn pit kavo pa gledat dobro mačko v evinem kostumu :)) Sprevrženc le tako naprej!! Bomo ustanovili klub.

Mrha mačja,je spizdil!Pa hči tudi,pa sina ni,pa žena v službi,pa zato lahko take klatim…
Lepa si!
Sp

Ampak vi imate pa res sreco, jaz pa lahko samo opazujem te košate, velike, trde, gosto nasejene smreke…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Special commando troops:Please locate the enemy!We will come to you to help….
Če pa take dobre slišim,se mi zdi,kot da bi me FBI vpoklical
Direktni prenos uštimaj,saj ti damo za kamero,mater!
Srečne tvoje oči,
Sp

Škoda, da iščeš odslužen teleobjektiv. Sam imam namreč še uporabnega. Mislim teleobjektiv. Karkoli.

Ja snemalca rabim,ker tele in roke ne moreš istočasno držati:-))
Dobrodošel v kletki!
Sp

Nabavi si stojalo tako kot jaz. Mislim za tele, da ne bo pomote.

New Report

Close