Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fašisti zmagali

Fašisti zmagali

A sploh veste kdo je izumil fasizem? A sploh veste, da je bil hud levicar? A sploh veste, da so ga malikovali prav ameriski levicarji? Naslednje generacije levakov pa so vam oprale glavo s pravljico, da je fasizen na desni. Levaki…

Drži se svoje logike, ki jo prodajaš:

1. Tisti, ki najbolj pišejo proti fašistom, so sami največji fašisti
2. Vinko_č zelo veliko piše proti fašistom, če ne celo največ v tej temi

zaključek je …

a) Vinko je fašist?
b) Vinko piše bedarije?

Ni pretirano pomembno na koncu.

že danes lahko prognoziram konec vlade, ker, Židan je bil včeraj ves v elementu ko je videl da so dobili več kot šarci, torej bodo sedaj poizkušali oni komandirat vlado, nadkoalicijska stranka ni dobila nič, torej bodo morali stopiti korak nazaj, Cerar je itak mrtvo tkivo, komik pa bo raje šel na nove volitve kot pa spustil ego.

Danes je zgleda fašist vsak, ki nasprotuje islamizaciji Evrope in multikulti utopijam.

Mogoče je čas, da rečemo, da smo pač fašisti in pošljemo zdegenerirano levico v q…

Saj ne znajo drugega kot napadati na osebnem nivoju in obkladati z nalepkami. Takoj si hejter, rasist, seksist, fašist in podobno. Očitno pomanjkanje širše kulture in osnovne logike.

Še eden z IQ-jem sobne temperature. Če napišem, da mojih ni zraven, potem bi moralo biti še celo idiotu jasno, da ne volim SDS.
Ampak ti si očitno še stopnico nižje od idiota. In prav vesel sem, da taki fašisteki in nestrpneži niste dobili poslanca.
[/quote]

Ampak ti si očitno še stopnico nižje od idiota. In prav vesel sem, da taki fašisteki in nestrpneži niste dobili poslanca.

Se podpišem pod ta stavek!

Ampak ti si očitno še stopnico nižje od idiota. In prav vesel sem, da taki fašisteki in nestrpneži niste dobili poslanca.

Se podpišem pod ta stavek!
[/quote]

Ne vidim podpisa. Pa čitljivo, prosim, da bomo vsi vedeli kdo si.

New Report

Close