Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fata je izsilila da so podrli pravoslavno cerkev

Fata je izsilila da so podrli pravoslavno cerkev

Fata je zmagala in so morali po 20 letih z njene zemlje u Bosni podreti pravoslavno cerkev. Bula se ni predala.

Če ni še kakšnih podatkov, ki jih ne poznam – je Fata prav naredila.

SAJ SE VE, DA MUSLI.   NIMAJO RADI KRŠČANSTVA.

nova
Uredništvo priporoča

Fata je že v bolnici…!

 

Nana Fata Orlović i dalje je hospitalizirana u Univrzitetskom kliničkom centru u Tuzli, ali je u stabilnom zdravstvenom stanju, potvrđeno je za Klix.ba iz te zdravstvene ustanove.

Kao što je poznato, Orlović je jučer hospitalizirana u Kliniku za plućne bolesti u Tuzli zbog pogoršanja zdravstvenog stanja, odnosno komplikacija kliničke slike pluća, što joj je i ranije stvaralo probleme.

Kako je za Klix.ba danas potvrđeno iz Univerzitetskog kliničkog centra u Tuzli, Orlović je trenutno stabilnog zdravstvenog stanja i nije ni u kojem slučaju životno ugrožena.

Inače, iza nane Fate se nalazi izuzetno buran emotivni period, s obzirom na to da je protekle subote izvršeno uklanjanje crkve koja je nelegalno sagrađena u njenom dvorištu u Konjević Polju.

To je dodatno pogoršalo njeno opće zdravtsveno stanje, koje je od ranije bilo narušeno nakon prvenstveno pretrpljenog blažeg oblika moždanog udara, a zatim i komplikacija s plućima, zbog čega je u februaru ove godine također bila na bolničkom oporavku u Tuzli.

Islam ne sodi v Evropo!

Tudi v Bosni bi se morali muslimani vrniti k veri svojih pradedov in postati ali Srbi ali Hrvati. V islam so morali iti v turških časih pod prisilo, ker so jim sicer jemali sinove za janičarje in hčerke za v hareme. Da o namernem višjem obdavčenju in poniževanju ne govorimo.

Zamujen čas je bil po nastanku SHS, ko bi lahko vse, ki so vztrajali pri islamu, izgnali v Turčijo kot so to naredili Grki.

Sicer pa islam ne sodi v Evropo zato, ker je to totalitarna ideologija, ki ne priznava individualnih človekovih pravic, je proti demokraciji in ima cilj zavladati celemu svetu.

Tudi za Evropo pravijo, da je samo vprašanje časa, kdaj jih bo priseljevanje in nataliteta naredila za večino. Takrat bodo prevzeli oblast in rzglasili islamsko državo z uporabo šeriatskega prava.

Ne bi smeli graditi na neurejenem lastništvu.

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 10.06.2021 ob 10:53

Če ni še kakšnih podatkov, ki jih ne poznam – je Fata prav naredila.

Baje je bila cerkev 3 metre na njenem posestvu, cerkev naj bi ji ponudila odkup zemljisca, a Fati je bilo pomembno, da se cerkev podre.

Po prvi jutranji kavi brez cerkve je koncala v bolnici.

Karma?

Nisem za rusenje verskih objektov.

Ampak ta situacija je res zapletena… In to tolk da sploh ne vem kaj bi rekel al je prav da so umaknili al ni… Zajeebano.

Zelo je narobe, da so podrli cerkev. Pa saj to je vendar Republika Srbska! Fato pa bi morali preseliti v muslimanski del, pa mir.

Sploh pa koliko džamij v Bosni je zgrajenih na srbski zemlji? Večina! Turki nekdanjim srbskim lastnikom niso dali nobene odškodnine ali jih prosili za dovoljenje.

Torej bi bilo treba podreti tudi veliko večino džamij v Bosni.

Človek je res hujši od živali. Kakšen obraz in dušo moraš imet za tako dejanje? To se enostavno ne dela, da se ruši verskih objektov. Danes imajo pravoslavni verniki še pomemben praznik. Grdo.

Fato popolnoma razumem, tudi mene bi bolelo, če bi na moji družinski zemlji (odvzeti in ukradeni v času vojne) zgradili nek tuj verski objekt. Treba je razumet da so se muslimani iz BiH in Srbi ornk vojskovi, zato me ne preseneča, da Fato moti cerkev, saj bi mene tud in jaz to na glas priznam. Fata se bori zase in prav ji dam.Vsak se mora borit zase pa vi govorite kar hočete.Jaz bi enako postopala kot Fata- zahtevala bi,da se podre kar je brez mojega soglasja zgrajeno na moji zemlji. Ok na eno oko bi zamizala, če bi bila to npr bolnica, to bi pustila in vzela raje denar.

Odgovor na objavo uporabnika
baje 3 metre, 10.06.2021 ob 21:44

Baje je bila cerkev 3 metre na njenem posestvu, cerkev naj bi ji ponudila odkup zemljisca, a Fati je bilo pomembno, da se cerkev podre.

Po prvi jutranji kavi brez cerkve je koncala v bolnici.

Karma?

Dokaz da Bog je in da obstaja, malik tu ni imel moči, zapomnite si to, ko se bo evropski človek spet obrnil k Bogu bo islam premagan, ker smo pa nori nas čakajo  hude preizkušnje, kdor je bral staro zavezo ve kako je to šlo in kako to gre, ko zavržeš Boga ti pridejo naproti preizkušnje , ko se zaveš svoje majhnosti in prosiš Boga za pomoč lahko narediš karkoli( dobrega) ne slabega.

Odgovor na objavo uporabnika
za Božjo voljo, 11.06.2021 ob 08:15

Dokaz da Bog je in da obstaja, malik tu ni imel moči, zapomnite si to, ko se bo evropski človek spet obrnil k Bogu bo islam premagan, ker smo pa nori nas čakajo  hude preizkušnje, kdor je bral staro zavezo ve kako je to šlo in kako to gre, ko zavržeš Boga ti pridejo naproti preizkušnje , ko se zaveš svoje majhnosti in prosiš Boga za pomoč lahko narediš karkoli( dobrega) ne slabega.

Fata je dosegla svoje in sedaj se lahko v miru poslovi. Po vsemu, kar so Srbi naredili njeni družini, je povsem razumljivo, da jo je motila pravoslavna cerkev na njenem zemljišču.

Ne maram preveč muslimanov in tudi mene moti radikalizacija muslimanov, ampak zakone in pravice ljudi pa je potrebno spoštovati. Za rušenje cerkve je kriv tisti, ki jo je postavil na zemljišču brez privoljenja lastnika. To, da so si zemljišče lastili kot vojni plen, je pa tudi vojni zločin.

Odgovor na objavo uporabnika
saj ni res pa je, 11.06.2021 ob 11:34

Fata je dosegla svoje in sedaj se lahko v miru poslovi. Po vsemu, kar so Srbi naredili njeni družini, je povsem razumljivo, da jo je motila pravoslavna cerkev na njenem zemljišču.

Ne maram preveč muslimanov in tudi mene moti radikalizacija muslimanov, ampak zakone in pravice ljudi pa je potrebno spoštovati. Za rušenje cerkve je kriv tisti, ki jo je postavil na zemljišču brez privoljenja lastnika. To, da so si zemljišče lastili kot vojni plen, je pa tudi vojni zločin.

Ti zagriženi slovenček, si bil že kdaj dol da malo preveriš kako je resnično bilo? Nekoč in zdaj. Fata ja, je…la te ona. …. Slovenija je sama polna nezakonitosi, kršenja pravic, zato ne se..i!

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšne mere imaš pa ti?, 11.06.2021 ob 13:46

Ti zagriženi slovenček, si bil že kdaj dol da malo preveriš kako je resnično bilo? Nekoč in zdaj. Fata ja, je…la te ona. …. Slovenija je sama polna nezakonitosi, kršenja pravic, zato ne se..i!

kaj se hotel povedati?

poleg tega da samo žališ in izlivaš svoje frustracije, ki jih imaš zaradi nizke samopodobe…

bil sem že v vseh državah, ki so nastale iz Bivše Juge, v večini tako pred razpadom nekdanje skupne kot po razpadu le te. V ČG sem bil zgolj po l.91 in na Kosovu zgolj pred l.91, v ostalih pa sem bil tako pred l. 91 kot po l.91.

Razmere v teh predelih kar dobro poznam in  kot Slovenec sem tudi bolj nevtralen, kot tisti, ki imajo kake sorodnike z juga.

H kateremu bogu? Islamsko-krščanskemu, ki je ISTI?

Muslimanka gor ali dol, da meni maškare postavijo na mojem zemljišču ali tudi samo zraven in mi začnejo nabijat z zvonovi, se tudi poslužim vseh pravnih sredstev, da odstranim to nadlogo.

Odgovor na objavo uporabnika
Grdo, nesramno, 10.06.2021 ob 23:24

Človek je res hujši od živali. Kakšen obraz in dušo moraš imet za tako dejanje? To se enostavno ne dela, da se ruši verskih objektov. Danes imajo pravoslavni verniki še pomemben praznik. Grdo.

A ona je zdaj tagrda, ker so krščanski kradljivci ukradli njeno zemljo? Bi prej na to mislili, skvoterji lopovski.

Odgovor na objavo uporabnika
A ona, 11.06.2021 ob 17:14

A ona je zdaj tagrda, ker so krščanski kradljivci ukradli njeno zemljo? Bi prej na to mislili, skvoterji lopovski.

Fata že uspešno v bolnici proslavlja svojo zmago…

Od kdaj pa je karma krščanska sestavina religije? Vsi, ki se imate za kristjane, se raje v Biblijo poglobite, da ne boste pred Bogom za krivoverstvo odgovarjali.

Odgovor na objavo uporabnika
Karma je …., 11.06.2021 ob 17:29

Fata že uspešno v bolnici proslavlja svojo zmago…

Kakšna karma? Božja volja je bila, da Fata ohrani zdravje tako dolgo, da se poruši protipravno zgrajena krščanska cerkev.

Daj poslovenjeno govedo daj prenehaj uporabljati prekleto besedo Srbi.

New Report

Close