Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Federica MOGHERINI

Federica MOGHERINI

Problem ljudi? Saj menda ne misliš, da begunci in migranti niso ljudje ali pač? Mimogrede: ne gre za uvoz migrantov, ampak to že veš.

A si ti kakšna takšna ustrezna služba, ki išče namestitev za begunce? Nisi, kajne. Zato tudi ti drži prstke pri sebi (enemu sem tak odgovor že dala, zato pravim tudi ti; morda si pa celo isti) in mi ne tipkaj.

Ko pri nas ustrezne službe iščejo rešitve za težave, nekateri zminirate vse. Tako je bilo na gimnaziji FP v Kranju, tako je bilo v Šenčurju, v Kidričevem. In potem zraven kričite, kako se problemi ne rešujejo. In takim naj bi jaz odgovarjala na nihova vprašanja? Ja pa ja de.[/quote]
Reševanje problemov? Še enkrat, povej mi kateri problem bomo rešili z uvozem migrantov.

A si ti kakšna takšna ustrezna služba, ki išče namestitev za begunce? Nisi, kajne. Zato tudi ti drži prstke pri sebi (enemu sem tak odgovor že dala, zato pravim tudi ti; morda si pa celo isti) in mi ne tipkaj.

Ko pri nas ustrezne službe iščejo rešitve za težave, nekateri zminirate vse. Tako je bilo na gimnaziji FP v Kranju, tako je bilo v Šenčurju, v Kidričevem. In potem zraven kričite, kako se problemi ne rešujejo. In takim naj bi jaz odgovarjala na nihova vprašanja? Ja pa ja de.[/quote]
Reševanje problemov? Še enkrat, povej mi kateri problem bomo rešili z uvozem migrantov.[/quote]

Sem ti povedala. Ljudi bomo rešili.

Problem ljudi? Saj menda ne misliš, da begunci in migranti niso ljudje ali pač? Mimogrede: ne gre za uvoz migrantov, ampak to že veš.[/quote]
Problem ljudi?? Resno te sprašujem, kaj boš rešila z uvozom migrantov. Še zate majčkena lekcija zate- z lepšim poimenovanjem stvari niso nič lepše, lahko jih poimenuješ kar takšne kot so.

Problem ljudi? Saj menda ne misliš, da begunci in migranti niso ljudje ali pač? Mimogrede: ne gre za uvoz migrantov, ampak to že veš.[/quote]
Problem ljudi?? Resno te sprašujem, kaj boš rešila z uvozom migrantov. Še zate majčkena lekcija zate- z lepšim poimenovanjem stvari niso nič lepše, lahko jih poimenuješ kar takšne kot so.[/quote]

Tako trd pa tako tečen. Paše skupaj. :-S

Še tretjič ti pa ne bom razlagala.


Reševanje problemov? Še enkrat, povej mi kateri problem bomo rešili z uvozem migrantov.[/quote]

Sem ti povedala. Ljudi bomo rešili.[/quote]
Ne ne boste jih. Ne tiste, ki trpijo dol, ne tistih, ki ste jih privlekli s svojih domov in bodo trpeli tu, uničili pa boste še nekaj ljudi, ki bodo poskusili preživet naval v evropi. Edini ki imajo kaj od tega, so tisti, ki bodo reševali ta problem in to za močno pretirano ceno.


Problem ljudi?? Resno te sprašujem, kaj boš rešila z uvozom migrantov. Še zate majčkena lekcija zate- z lepšim poimenovanjem stvari niso nič lepše, lahko jih poimenuješ kar takšne kot so.[/quote]

Tako trd pa tako tečen. Paše skupaj. :-S

Še tretjič ti pa ne bom razlagala.[/quote]
Za razlagat stvari ne škodi, če o problematiki kaj veš. Ti si preblizu , odmakni se, še enkrat poglej in razmisli. Ni mi treba odgovarjat, si že začela žalit.

No humanitarka Tara S kaj se izmikaš odgovori,če bi v svoj dom vzela mlado begunsko družino z majhnim otrokom?Da vidimo če lahko te tvoje poste sploh malo jemljemo resno.

Nima smisla debatirati ali pričakovati odgovore. Živi v nekem svojem skoraj idealnem svetu, v katerem le mora biti kaj slabega, da se lahko počuti kot boljša oz. superiorna. Vsakič ko jo kdo sooči z realnostjo pa se umakne.

Nič ne bo. Sem napisala, zakaj ne.

Tako trd pa tako tečen. Paše skupaj. :-S

Še tretjič ti pa ne bom razlagala.[/quote]
Za razlagat stvari ne škodi, če o problematiki kaj veš. Ti si preblizu , odmakni se, še enkrat poglej in razmisli. Ni mi treba odgovarjat, si že začela žalit.[/quote]

Nič ne žalim. Zaslužil bi si pa. Verjemi, da če še kdaj zasledim tvoj buzeratorski slog med svojimi sogovorniki, ne bom tako prijazna, kot sem bila danes.


Za razlagat stvari ne škodi, če o problematiki kaj veš. Ti si preblizu , odmakni se, še enkrat poglej in razmisli. Ni mi treba odgovarjat, si že začela žalit.[/quote]

Nič ne žalim. Zaslužil bi si pa. Verjemi, da če še kdaj zasledim tvoj buzeratorski slog med svojimi sogovorniki, ne bom tako prijazna, kot sem bila danes.[/quote]
Če pa to ni žaljenje, pa ne vem kaj je. Pa kaj ti je, si normalna? Daj malo preberi kaj pišeš.

New Report

Close