Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fehtarjenje za denar

Fehtarjenje za denar

Torej smo se v tej temi naučili, da nekateri nobenemu ne odpirajo vrat, če se ni predhodno najavil, drugi pa odpirajo vrata vsakemu, ki pozvoni. Jaz spadam v drugo skupino, odprem vsakemu. Že od majhnega sem tako navajena, bi se mi zdelo čudno, da človek ne odpre, če je doma (odgovor za tisto, ki se čudi, kako to, da nas že starši niso naučili, da se ne odpira vrat, če se dotični ni predhodno najavil).

Odgovor na objavo uporabnika
birgitte, 30.09.2022 ob 10:33

Torej smo se v tej temi naučili, da nekateri nobenemu ne odpirajo vrat, če se ni predhodno najavil, drugi pa odpirajo vrata vsakemu, ki pozvoni. Jaz spadam v drugo skupino, odprem vsakemu. Že od majhnega sem tako navajena, bi se mi zdelo čudno, da človek ne odpre, če je doma (odgovor za tisto, ki se čudi, kako to, da nas že starši niso naučili, da se ne odpira vrat, če se dotični ni predhodno najavil).

Sama razmišljam enako. Ampak tej isti ljudje ki ne odpirajo vrat za nenajavljene (to me spominja na kak strogo varovan zapor), tudi telefona ne dvigajo če ne poznajo številke. Paranoja je hudič!

Odgovor na objavo uporabnika
tako ja, 30.09.2022 ob 10:40

Sama razmišljam enako. Ampak tej isti ljudje ki ne odpirajo vrat za nenajavljene (to me spominja na kak strogo varovan zapor), tudi telefona ne dvigajo če ne poznajo številke. Paranoja je hudič!

Ko boš imel celo štalo zaradi tega, boš mogoče drugače razmišljal. V blok so prišli cigani in pokradli vse s hodnikov in še nekaj stvari v enem stanovanju, ki je bilo odkenjeno.

Pa primer iz drugega bloka – na vrata stanovanja je prišel razbijati bivši mož. Na srečo je bil sosed en konkreten dec in ga je prijel in počakal, da ga je prišla iskat policija.

Marsikaj se zgodi samo zato, ker eni odpirate čisto vsakemu.

New Report

Close