Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Feminizem je preživet in dela škodo. Toksični feminizem.

Feminizem je preživet in dela škodo. Toksični feminizem.

Za začetek bodo Domobrancu bingelja obdelali :). Potem pa naprej.
[/quote]
🙂 Evo na to sm pa pozabila, nekje je treba začeti.. Počaki ko dojamejo, da bojo moral snopcek skrivat

Kako je zavrelo v kokošnjaku, hehehe, kar perje v luft leti. Raje naredite načrt, kako se boste postavile proti uvoženim patriarhalcem. S kokodakanjem o ubogih revčkih ne boste nič dosegle.


🙂 Evo na to sm pa pozabila, nekje je treba začeti.. Počaki ko dojamejo, da bojo moral snopcek skrivat
[/quote]

Bo prav zabavno gledat tele monovce, ki tako sanjajo o muslimanih, ki naj bi nam zavladali, kako bodo jecljali v vrsti za obdelavo njihovih bingljev.
To je itak prvi pogoj. Potem, ko bodo bingelji obdelani, se bodo pa lahko rut za ženske lotili.
Razmišljam, da verjetno to kar na živo naredijo. Bodo monovce v vrsto postavili, hlače dol, bingeljne ven in akcija z nožem. Tisti kožice pa ne vem kam bodo vrgli?

Si že naredil načrt kam bo spravil tisto kožico, ko ti bodo tako pričakovani gospodarji obdelali tvojega binglja?

Bo prav zabavno gledat tele monovce, ki tako sanjajo o muslimanih, ki naj bi nam zavladali, kako bodo jecljali v vrsti za obdelavo njihovih bingljev.
To je itak prvi pogoj. Potem, ko bodo bingelji obdelani, se bodo pa lahko rut za ženske lotili.
Razmišljam, da verjetno to kar na živo naredijo. Bodo monovce v vrsto postavili, hlače dol, bingeljne ven in akcija z nožem. Tisti kožice pa ne vem kam bodo vrgli?
[/quote]

Sunećenje odraslih :)) bojo jim vse razložili haha

Predlagam, da začnete spet trenirat gospodinjska opravila, da boste v kondiciji in formi, ko pridejo obrezani na oblast. Potem ne bo več prostora za izjave: “Ne bom jaz descu kuhala, prala, likala in pospravljala za njim, da bo on na kavču ležal”.

“feminizem” bodo zganjale približno dokler jih kak šeriatar ne naklepa ali obglavi.

https://pbs.twimg.com/profile_images/827587012249034752/XHtEHKYL_400x400.jpg

Sunećenje odraslih :)) bojo jim vse razložili haha
[/quote]

Samo po mojem ne bodo samo kožice odrezali.
Jaz mislim, da bo tako kot je bilo nekoč: muslimanski poglavarji, harem pa zraven kup evnuhov. Monovci bodo odlični evnuhi.
Saj prihajajoči muslimani pa res niso nori, jasno se ve, da bodo tele domobrančke in ostale monovce, ki se jim tako klanjajo, vzeli za evnuhe.

Domobranc bo ta glavni evnuh :). Mu bodo dali oblast v haremu, da bo pazil na ženske.

V vsakem gibanju imaš nekaj izjem oziroma ekstremistov in ti ponavadi nimajo nekega vpliva na večino.

Kar se pa tiče zadnjega stavka, pa moraš najprej definirati moškost, da vidimo, kaj točno pomembnega to gibanje uničuje. Moškost je širok pojem. Za enega moškega je uničevalno, če mu prepoveš, da pretepe svojo ženo, ker mu ni solila juhe, recimo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo po mojem ne bodo samo kožice odrezali.
Jaz mislim, da bo tako kot je bilo nekoč: muslimanski poglavarji, harem pa zraven kup evnuhov. Monovci bodo odlični evnuhi.
Saj prihajajoči muslimani pa res niso nori, jasno se ve, da bodo tele domobrančke in ostale monovce, ki se jim tako klanjajo, vzeli za evnuhe.

Domobranc bo ta glavni evnuh :). Mu bodo dali oblast v haremu, da bo pazil na ženske.
[/quote]
Brez skrbi, jih bojo že pokoristili
Bumbarji mislijo da bojo muslimani ženske zrihtali za njih. Zrihtal si jih bojo zase.
Sej so že prav smešni . To je nova moda obupanih, zenske če ne boste pridne bojo prišli muslimani ..

Kakorkoli tule gor sedaj pljuvate en čez druge, moramo priznati dve stvari:
– feministke so do danes z izpostavljanjem problemov dosegle za ženske veliko, še ne tako dolgo nazaj so bile ženske v bistvu lastnina moških
– določene feministke (sploh v zadnjem času) so začele pretiravat in iščejo dlako v jajcu oz. problem tam, kjer ga ni.
Če mene kdo vpraša, se kot samostojna, uspešna ženska dejansko ne morem več identificirat s feminizmom, kakršen se predstavlja trenutno. To, kar (nekateri) zganjajo, je čisto filanje ega. S pomočjo ženskam to nima več veliko.


Brez skrbi, jih bojo že pokoristili
Bumbarji mislijo da bojo muslimani ženske zrihtali za njih. Zrihtal si jih bojo zase.
Sej so že prav smešni . To je nova moda obupanih, zenske če ne boste pridne bojo prišli muslimani ..
[/quote]

A moda da je?
Jaz pa sem mislil, da je to njihova kultura. Oziroma da je tako zapisano v Koranu.
Veš kaj je še taista kultura, ki se jo uvaža?

https://en.wikipedia.org/wiki/Bacha_bazi

A moda da je?
Jaz pa sem mislil, da je to njihova kultura. Oziroma da je tako zapisano v Koranu.
Veš kaj je še taista kultura, ki se jo uvaža?

https://en.wikipedia.org/wiki/Bacha_bazi
[/quote]

Upam, da vi, ki tako komaj čakate muslimane, da naj bi pokorili nas ženske, veste kaj so evnuhi?
Ne bo šla samo kožica stran, bodo šle tudi jajce stran. Res pa boste potem v haremu pazili, da nam ženskam ne bi šle neumnosti po glavi.


Brez skrbi, jih bojo že pokoristili
Bumbarji mislijo da bojo muslimani ženske zrihtali za njih. Zrihtal si jih bojo zase.
Sej so že prav smešni . To je nova moda obupanih, zenske če ne boste pridne bojo prišli muslimani ..
[/quote]

To je res patetično, zadnji kriki iz obupa, se zdi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Brez skrbi, jih bojo že pokoristili
Bumbarji mislijo da bojo muslimani ženske zrihtali za njih. Zrihtal si jih bojo zase.
Sej so že prav smešni . To je nova moda obupanih, zenske če ne boste pridne bojo prišli muslimani ..
[/quote]

Brejajčniki so vedno pazili na ženske v haremu :).

Feministke so po naravi debele in grde zato pa so feministke in sovražijo lepe suhe ženske.

Upam, da vi, ki tako komaj čakate muslimane, da naj bi pokorili nas ženske, veste kaj so evnuhi?
Ne bo šla samo kožica stran, bodo šle tudi jajce stran. Res pa boste potem v haremu pazili, da nam ženskam ne bi šle neumnosti po glavi.
[/quote]

Ti si pa totalno zalutal.
Prosim ne govori neumnosti. Smetiš razpravo.

https://www.bbc.com/news/world-south-asia-11217772

Ne, ni zadnji krik, zadnji krik bo, ko jih bodo muslimani spremenili v evnuhe, ki bodo straža za nas ženske :).
Takrat pa bodo vpili, ker to se dela na živo :).
Ampak glede na pisanje tu na monu, jaz dvomim, da sploh še imajo jajca. Tako, da mogoče pa so že dali čez kastracijo.
[/quote]

Izgleda, da imaš na področju evnuštva veliko izkušenj.
Smem vprašati če so iz prve roke?
Kaj pa meniš o praksi bacha bazi?
https://www.thejournal.ie/sex-slave-afghanistan-bacha-bazi-children-3464413-Jul2017/

A moda da je?
Jaz pa sem mislil, da je to njihova kultura. Oziroma da je tako zapisano v Koranu.
Veš kaj je še taista kultura, ki se jo uvaža?

https://en.wikipedia.org/wiki/Bacha_bazi
[/quote]
Ne rabiš ti men razlagat. Govorim o tem, da monovci mislijo da bo to vse njim v plus ko bojo muslimani prevzeli prevzgojo zensk.. Fantki pozabljajo da bojo ženske postale muslimanke in muslimanka se ne more vezati s kristjanom, kako bo on potem dobil ženo.? Samo tako da postane musliman. Samo potem mora spoštovati tudi on pravila in ne samo njegova žena. V krščanske familje (med moža in ženo se pa muslimani ne bojo vtikati kako je ona ali ni skuhala kosila možu) če to pričakujete da bo musliman prišel ostevati ženo od kristjana zakaj ni kosila ali opranih cunj, se krepko motite.


Ne rabiš ti men razlagat. Govorim o tem, da monovci mislijo da bo to vse njim v plus ko bojo muslimani prevzeli prevzgojo zensk.. Fantki pozabljajo da bojo ženske postale muslimanke in muslimanka se ne more vezati s kristjanom, kako bo on potem dobil ženo.? Samo tako da postane musliman. Samo potem mora spoštovati tudi on pravila in ne samo njegova žena. V krščanske familje (med moža in ženo se pa muslimani ne bojo vtikati kako je ona ali ni skuhala kosila možu) če to pričakujete da bo musliman prišel ostevati ženo od kristjana zakaj ni kosila ali opranih cunj, se krepko motite.
[/quote]

Mislim da si ti popolno zalutal.
Nekaj nabijaš z neko teorijo, za katero si si jo izmislil, ali pa fantaziraš o njej.
Ne držiš se teme pogovora, zato so tvoji prispevki ničvredni.


Ne rabiš ti men razlagat. Govorim o tem, da monovci mislijo da bo to vse njim v plus ko bojo muslimani prevzeli prevzgojo zensk.. Fantki pozabljajo da bojo ženske postale muslimanke in muslimanka se ne more vezati s kristjanom, kako bo on potem dobil ženo.? Samo tako da postane musliman. Samo potem mora spoštovati tudi on pravila in ne samo njegova žena. V krščanske familje (med moža in ženo se pa muslimani ne bojo vtikati kako je ona ali ni skuhala kosila možu) če to pričakujete da bo musliman prišel ostevati ženo od kristjana zakaj ni kosila ali opranih cunj, se krepko motite.
[/quote]

He, he, nič ne bodo mončki dobili žena. Mončki bodo samo evnuhi v haremih. Bo pa res veliko žensk okrog njih. To pa.


Ti nimaš pojma kaj je feminizem!

Mislim da si ti popolno zalutal.
Nekaj nabijaš z neko teorijo, za katero si si jo izmislil, ali pa fantaziraš o njej.
Ne držiš se teme pogovora, zato so tvoji prispevki ničvredni.
[/quote]

Sem ženska.. Zen muslimank ne boste dobili ce ne boste tudi sami muslimani ker v islamskem svetu imajo svoja pravila pa če se ti se tako tolazis

Sem ženska.. Zen muslimank ne boste dobili ce ne boste tudi sami muslimani ker v islamskem svetu imajo svoja pravila pa če se ti se tako tolazis
[/quote]

O čemu ti bledeš?
Mi govorimo o toksičnem feminizmu. Kdo je rekel da bi si želel žene muslimank?
O čem sploh govoriš?

Zen muslimank ne boste dobili

Povsem resno vprašanje: Se ti morda blede?
Prosim izmeri si temperaturo.

O čemu ti bledeš?
Mi govorimo o toksičnem feminizmu. Kdo je rekel da bi si želel žene muslimank?
O čem sploh govoriš?

Zen muslimank ne boste dobili

Povsem resno vprašanje: Se ti morda blede?
Prosim izmeri si temperaturo.
[/quote]

Pravzaprav izjavlja, da si želi biti dedcu podrejena. V haremu.

New Report

Close