Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fiksacija s pasovi v PB

Fiksacija s pasovi v PB

Ali tistim ki so fiksirani s pasovi nekaj dni, dajo sploh kaj jesti?

Bolj je verjetno problem wc.

Enkrat sem brala o eni ženski, ki je bila v PB Lopača na Reki. Je razlagala, da ko je bila fiksirana v pasovih je bila skozi v plenicah.

Jaz tudi bral pred leti ja, je razlagala da je bila v prisilnem jopiču in privezana na posteljo v plenicah

Saj tako je tudi po DSO. So pač v plenicah, ki jih zamenjajo 3x na dan. Tudi proti plačilu jih niso želeli zamenjati večkrat.

Bil sem trikrat privezan čez noč na to takoimenovano poscano posteljo. Enkrat naj bi napadel tehnika in v drugih primerih naj bi bil visoko maničen. Pofukana psihiatrija ima za vse svoje opravičilo. Največji problem je res WC.

duševni bolnik:

Ojoj, hudo res…pa si dejansko mogel zadrževati, ali so ti plenico dali?

Ni bilo nobenih plenic. Prosil sem jih, da me odvežejo, da grem na wc, pa mi je tehnik rekel kar v posteljo se daj. Ko so me odvezali sem takoj cujne zamenjal in tehnika sta v tisti sobi, ki je samica zamenjala posteljnino. S psihiatrijo imam samo slabe izkušnje, nič pozitivnega. Sotrpin mi je rekel, to so bumbarji.

Odgovor na objavo uporabnika
duševni bolnik, 27.07.2024 ob 11:55

Bil sem trikrat privezan čez noč na to takoimenovano poscano posteljo. Enkrat naj bi napadel tehnika in v drugih primerih naj bi bil visoko maničen. Pofukana psihiatrija ima za vse svoje opravičilo. Največji problem je res WC.

Kaj pa glede hrane? Tako me zanima…

Namrec fratel je bil nekaj dni vezan, pa nic vec ne pove.

Obvestil o fiksacij pa ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.07.2024 ob 12:11

Kaj pa glede hrane? Tako me zanima…

Namrec fratel je bil nekaj dni vezan, pa nic vec ne pove.

Obvestil o fiksacij pa ni.

Ne vem kakšen je zakon na tem področju, če nekoga privežejo za več dni. Verjetno mu nosijo hrano kar v samico, kjer je privezan. Sam sem bil privezan samo čez noč. So pa tehniki različni, eni so bumbarji, ne pa vsi.

Enafrajla:

Meni se tile prisilni jopiči z jermeni zdijo tako ponižujoči.

Zal mi je da imas te izkusnje.

Kaj pomeni da si bil visoko manicen? Kaj si delal takrat?

 

V resnici sem samo igralec in tudi na druge gledam kot igralce. Pred psihiatri rad naredim kakšno odbito sceno. To je za njih visoka maničnost. Scena mora biti res odbita, vsaj tako odbita kot v kakšnem filmu.

Očitno je preživel, torej…

par dni diete in umirjanja mu po vsem njegovem norenju tudi ni škodilo, se mi zdi. Bo drugič raje pomislil na hrano namesto na koko. Se ti ne zdi?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Preživel je, 27.07.2024 ob 12:44

Očitno je preživel, torej…

par dni diete in umirjanja mu po vsem njegovem norenju tudi ni škodilo, se mi zdi. Bo drugič raje pomislil na hrano namesto na koko. Se ti ne zdi?

 

Ne, zanj ni resitve so na forenziki rekli. Hud odvisnik, tezek karakter, jezikav, zadircen…verjetno z narcisticno motnjo. Sploh ne vedo kako mama doma shaja z njim in da je se ni fental….

Pac tako vprasam ker me zanima. Od njega itak ne bom izvedela.

Na psihiatriji je dobra hrana vsaj zame. Vsak teden gre kila gor. Pa skrbeti ni treba za nič kot v hotelu. Psihiatri samo drogirajo in oni temu rečejo zdravljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
duševni bolnik, 27.07.2024 ob 12:38

V resnici sem samo igralec in tudi na druge gledam kot igralce. Pred psihiatri rad naredim kakšno odbito sceno. To je za njih visoka maničnost. Scena mora biti res odbita, vsaj tako odbita kot v kakšnem filmu.

Zakaj pa tako naredis? Saj pol pride do hospitalizacij.

A imas kake stabilizatorje razpolozenja?

Zlorabljas alko, drogo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.07.2024 ob 13:00

Zakaj pa tako naredis? Saj pol pride do hospitalizacij.

A imas kake stabilizatorje razpolozenja?

Zlorabljas alko, drogo?

 

Nič od tega. Filajo me z olanzapinom, ki je antipsihotik, po njem imam pa težave z depresijo in jemljem še antidepresiv. Psihiatri so mi že toliko uničili zdravje, da ni povratka. Lahko me samo zastrupljajo. To je pa vsa njihova znanost.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.07.2024 ob 12:58

Ne, zanj ni resitve so na forenziki rekli. Hud odvisnik, tezek karakter, jezikav, zadircen…verjetno z narcisticno motnjo. Sploh ne vedo kako mama doma shaja z njim in da je se ni fental….

Pac tako vprasam ker me zanima. Od njega itak ne bom izvedela.

Šnela, kakšen je pravzaprav tvoj in mamin odnos do njega?

Da on nima odnosa do vaju, je nameč jasno. Če ga je kdaj imel, je to že davno razpadlo v mamilih.

Ali bosta še naprej iskali zanj izgovore in zunanje krivce, ali se bosta končno odločili živeti brez njega?
Ga imata radi, se vama smili ali imata dokončno dovolj?

Odgovor na objavo uporabnika
duševni bolnik, 27.07.2024 ob 13:08

Nič od tega. Filajo me z olanzapinom, ki je antipsihotik, po njem imam pa težave z depresijo in jemljem še antidepresiv. Psihiatri so mi že toliko uničili zdravje, da ni povratka. Lahko me samo zastrupljajo. To je pa vsa njihova znanost.

Zelim ti popolno dusevno ozdravljenje in notranji mir.

Cim manj hospitalizacij…

Fratelo pa je dobil v akutnih kokain.psihozah zyprexo in ze drugi dan ali dva se je psihoza povlekla. Pa apaurin oz haldol za umiritev.

Za tezek karakter ni zdravil, to je le potrebna doslednost glede mej. Vcasih tudi siba po prstih😅😄

Sama sumim da ima NOM ali morda mejno osebn.motnjo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Preživel je, 27.07.2024 ob 13:22

Šnela, kakšen je pravzaprav tvoj in mamin odnos do njega?

Da on nima odnosa do vaju, je nameč jasno. Če ga je kdaj imel, je to že davno razpadlo v mamilih.

Ali bosta še naprej iskali zanj izgovore in zunanje krivce, ali se bosta končno odločili živeti brez njega?
Ga imata radi, se vama smili ali imata dokončno dovolj?

Med mano in mamo je velika razlika.

Ona se ne zaveda da je hud kaliber z vec problemi( odvisnost s pridruzenimi psihozami, karakter, osebn.motnja, …). Ne zaveda se napak ki jih dnevno ji povem( dajanje denarja, trzanja na vsak njegov odziv, ugajanja…

On se njej smili, ga ima prevec rada. Ko ji recem da mu v rit lazi mama vzroji.😅

Bolj kot ji jst iskreno trobim in povem…ga ni cloveka.

Se ji zamerim…ampak jst bom vedno svoje povedala.

Ona vedno rece ” on je bolan…”. Pa cetudi bi bil Putin. Saj vemo lazje je rect bolan, kot gnil clovek, mascevalen.

Moj odv ji je vceraj napisal in povedal, da je njen sin mascevalen. In ko bo prisel ven, se bo masceval, za tisto kar ni storil. Ona pa naj mu rihta vse nepremicnine in se kaj kupi, ker bo sitnaril da je bil 2 meseca zaprt…na koncu ji je rekel ” raje bi bil mrtev kot vas moz ker ste sitna kot vas sin in zganjate pizdarije, fatalne napake”. Kdo vas zmore trpet.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.07.2024 ob 13:24

Zelim ti popolno dusevno ozdravljenje in notranji mir.

Cim manj hospitalizacij…

Fratelo pa je dobil v akutnih kokain.psihozah zyprexo in ze drugi dan ali dva se je psihoza povlekla. Pa apaurin oz haldol za umiritev.

Za tezek karakter ni zdravil, to je le potrebna doslednost glede mej. Vcasih tudi siba po prstih😅😄

Sama sumim da ima NOM ali morda mejno osebn.motnjo.

 

Hvala. Sem samo navidezen bolnik za psihiatrično stroko. Tudi mene so najprej nafilali s haldolom. S psihozami nimam kakšnih posebnih izkušenj, da bi vedel kaj je to. Pa trenutno ne poznam psihiatra s katerim bi se dalo normalno pogovarjati. Pred psihiatrom zavzamem nasprotno pozicijo v odnosu na njega, globoko nestrinjanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.07.2024 ob 13:34

Med mano in mamo je velika razlika.

Ona se ne zaveda da je hud kaliber z vec problemi( odvisnost s pridruzenimi psihozami, karakter, osebn.motnja, …). Ne zaveda se napak ki jih dnevno ji povem( dajanje denarja, trzanja na vsak njegov odziv, ugajanja…

On se njej smili, ga ima prevec rada. Ko ji recem da mu v rit lazi mama vzroji.😅

Bolj kot ji jst iskreno trobim in povem…ga ni cloveka.

Se ji zamerim…ampak jst bom vedno svoje povedala.

Ona vedno rece ” on je bolan…”. Pa cetudi bi bil Putin. Saj vemo lazje je rect bolan, kot gnil clovek, mascevalen.

Moj odv ji je vceraj napisal in povedal, da je njen sin mascevalen. In ko bo prisel ven, se bo masceval, za tisto kar ni storil. Ona pa naj mu rihta vse nepremicnine in se kaj kupi, ker bo sitnaril da je bil 2 meseca zaprt…na koncu ji je rekel ” raje bi bil mrtev kot vas moz ker ste sitna kot vas sin in zganjate pizdarije, fatalne napake”. Kdo vas zmore trpet.

 

 

Hm… verjetno tvoja mama noče noč slišati o kaki strokovni pomoči, si mislim.  Kar se ji pa lahko zgodi, je pa to, da bo lahko ob njegovih neumnostih na koncu tudi ona obsojena za posredno sodelovanje v njegovih prestopkih. Ta praksa se že uvsja v sodstvo. Po moje je tudi prav tako.

Kaj pa ti? Si že porajtala, da sta oba z mamo brezupna primerka? Menda si ne domišljaš, da boš lahko kdaj kaj izboljšala?
Boš čakala, da nekdo umre, ali se boš spokala proč, dokler še lahko rešuješ vsaj sebe? Kaj te drži tam?

Razumela bi ljubezen do matere in občutek, da ji moraš stati ob strani. Ampak sorry, ona je fiksirana samo na fratela, tudi za ceno tvoje osebe in tako bo ostalo tudi, ko ga bo enkrat overdoza pokopala. Če pravilno sklepam, zanjo ti nikoli ne boš njen sinko, edino čokjena kot je, bo tebi očitala, da živiš.

Zame taka mati ni vredna truda. Tebi je? Za ceno lastnega življenja?

Verjetno fratelo ne gre sam prostovoljno na “zdravljenje” v norišnico. Mene domači prisilijo v to.

Videl pijanca v diliriju ,ki se je zbujal kako je hudo poškodoval 3 sestre verjemi ,da je varnost na 1 mestu

New Report

Close