Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Filtriranje vode

Filtriranje vode

Filtriranje vode, se obnese? Imate britta vrč ali kaj drugega.
Se odločamo o tem, zbiram mnenja…

Uporabljam Britta filtre in je okus vode cisto drugacen,brez okusa po kloru in je bolj cista,po vsakem kozarcu dobis obcutek,da si kje na vasi in pijes dezevnico,filtre je treba redno menjat na,draga zadeva(filter 6-7 evrov),menjavas pa na tri tedne,odvisni koliko kamel je pri bajti…vredu zadeva…

Brita ali podobe druge izvedenke, bistvene razlike ni, ne glede na to, kaj trdijo (pač ogljeni filter), menjam 1x na mesec oziroma se ravnam po “okusu” vode. Imela sem tudi neke izvedenke z montažo na pipo, pa mi ni bilo ravno apetitlih, da se zadeva menja na recimo 6 mesecev. Ker ko sem videla filter po tem času, me je vse minilo. Razne ultra variante (+ cca. nekaj desetkrat dražje) mi pa ni všeč okus vode in je enostavno ne morem pit.

nova
Uredništvo priporoča

stran vržen denar.

niso sploh ok. imajo nano delce in to je še slabše kot voda iz pipe. vsak po svoje. nano delci pa se itak nalagajo v telesu.

Še ena zadovoljna uporabnica Britta filtra.

imela te vrče, kupila celo enega dragega, ki ti baje filter v puščavi prefiltrira onesnaženo vodo v pitno, je to imela amerika vojska, dala zanj preko 15o evrov…vse je en velik nateg! najboljša je voda iz pipe in tako zdaj delam.


Katerega si točno imela (mislim na tega dragega, ki filtrira onesnaženo vodo) in zakaj meniš, da je nateg? Vprašam zato, ker si ogledujem ene sisteme za filtracijo (Berkey) in najmanjša varianta (prenosna) ustreza tvojemu opisu…Hvala.

New Report

Close